Şimdi Ara

1 NCİ PİYADE ER EĞT. TUG. KOMUTANLIĞI /MANİSA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
2
Favori
189.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu başka bir yerden alıntıdır

Selam arkadaslar

bende Manisa 1.piyade er eğitim tugayı 8.piyade Alayında ( Batıkı$La ) da acemi birliğimi tamamladım..Şu anda dağıtıma geldim..

Manisa 1.piyade er eğitim tugayı hakkında bilgi vereyim size 3 kışladan olusur.. Batıkışla - Doğukışla - Alaşehir ' de ulaştırmadır..

Büyük ihtimalle sülüslerinizde Şöför yazacaktır..bu arkadaslar sülüsünde Alaşehir diye belirtilmemişse Batıkışla da yapacaklar acemilikleri 28 gündür.. Batıkışla Manisa merkezdedir..Terminale 15 dk uzaktır..genelde D.K lar gelir..Sipil Dağının eteğindedir 12 Bölükten olusur her dönem toplam acemi sayısı 4000 civarındadır..Yemekler hazır gelir bir problem olmaz güzeldir ( Şap ' ta yoktur hee ) )

Eğitim bakımından pek yorucu değildir.. Ama sıcak etkileyebilir dikkatli olun...Sabah 05.15 de kalkar Akşam 10.30 da yatarsınız uykusuzluğa alışın..Ayrıca Türkiyede bulunan en rahat acemi birliği Manisa Batkı$La ' dır...

Dağıtımlar genellikle Ankara - İstanbul - Kıbrıs üçgenine olur..Kafanız rahat olsun Batkışla Doğuya yollar diye birşey yok... Bizim bölük 320 kişiydi.Sadece 5 arkadaşımıza Şırnak çıktı en uzak gerisi Batı..

Ben mi Bende Simdi Hatay - İSKENDERUN 39.Mekanize Piyade Tugayına gideceğim..

Bu arada acemi birliğinde dayak küfür yoktur ama usta da olacaktır mutlaka..

87 - 1 B KRAL DEVRE $AFAK 423

Elbet bitecek bu Günler

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluedream__tt -- 10 Mayıs 2009; 12:34:25 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: bluedream__tt

arkadaşlar varsa bu tarafa gidenler pm değilde burada üye adım bluedream__tt gerisini hotmailden getirin ve msn ime gelebilirsiniz?

akşama müsait olursan görüşelim
  • 7/24 müsaitim dostum beklerim
  • dostum eger nikah gunu belliyse komutanlarina 1 ay once söyleyip izin alabilirsin
    bizim takımdada böyle bi sorun vardi ve yardim edildi yanı.
  • sağol
  • başka var mı
  • BATI KIŞLA RAHATTIR

KIRAĞAÇ BERBAT
  • 1500 kişi DOĞUKIŞLA DA Acemilik yaptık. 24 kişi eğitim zaiyatı dolayısıyla çürükj aldı. 6 kişi batı ve karadeniz,geri kalan herkes güneydoğu ya gitmişti..DOĞUKIŞLA eğitim yönündende hatırı sayılır zor yerlerden biridir.
    Kışın spil dağı yüzünden sabahları adam gibi güneş görmez,insanın soğuktan kulakları ve burnu soyulurdu. .Peh..özleyeceğimi hiç düşünmezdim...
  • 22 24 arası teslim oluyorum manisa 1 .piyade er eğtim alayı bu tarihte gidicek olanlar bulun ben i
  • bende soförüm gorüselim
  • Herkese hayırlı teskereler...
  • 1 inci piyadeer egt tugayı manisaya sofor olarak gidiyorum baska varsa tanısalım isasntp@hotmaik
  • ben varım ekledim seni bende şöför olarak gidiyorum
  • way be bende 9 ay önce ne heveslerle gittiydim

neyse sen git orda araba sürmeyi öğretirler 40 gün acemilik yapar kurtulursun hee ben öğrenemem diosan 75 gün yaparsın
  • Selam arkadaşlar bende 1.piyade er eğitim tugayına düştüm sınıfım Şöför aynı yere giden arkadaşlar gecegozlu_78@hotmail.com adresinden bana ulaşabilirler......
  • BATIKIŞLA-DOĞUKIŞLA-ALAŞEHİR

SİZ NASIL ÖĞRENDİNİZ BEN HALA ÖĞRENEMEDİM
  • benim arkadaşım manisa kırkağaca çıkmış nasıl bir yer neci askerler var orda bide doğuya düşme olasılığı nedir acaba bilgisi olan varsa yazarsa çok acil lütfen
  • KIRKAGAÇ ZORLU BİR YER ŞİMDİDEN HAYIRLI TEZKERELER
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.