Şimdi Ara

1 kırıkla Teşekkürü kaçırıyorum.Ne yapmalıyım? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
2.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Yaktaver

10-62 sözlü 45, deli oldum bi o kaldı.

Oo sizin hoca da çok acımasızmış.45 sözlü verilirmi ya hiç
  • kimya 25 55 sözlü 40

edit:felsefe 39 60 sözlü 40 bu da var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Slim Charles -- 16 Ocak 2012; 22:13:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: warol16

quote:

Orijinalden alıntı: Yaktaver

10-62 sözlü 45, deli oldum bi o kaldı.

Oo sizin hoca da çok acımasızmış.45 sözlü verilirmi ya hiç

O değil bütün soruları tahtaya yazıp kendi çözüyor, Derse katılma yada katılmama gibi bir durum söz konusu değil, derste çıtımız çıkmaz, lanet olasıca pislik 45 verir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lam3rr

kimya 25 55 sözlü 40

edit:felsefe 39 60 sözlü 40 bu da var

Öğretmen olsam 70 den aşağı sözlü vermezdim.

Öğretmenleri anlayamıyorum.
  • Müdür yardımcısıyla konuş? onlar düzeltebiliyorlar, aran iyi ise bi kıyak geçer belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: warol16

takdir alabilsem burda işim ne.Hoca 2 yapsa maaşındanmı kesicekler sanki ama yapmıyor işte.

Çalışıp takdir alsan bir yerini mi kesecekler sanki ama yok illa peşlerinden koşacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: netten^

her sene liselilerin aynı muhabbetleri.Yok hoca 1 vermeseydi teşekkür alıyordum yok 69.99 dan teşekkürü kaçırdım.Bırakın bunları artık adam gibi okuyun adam olun takdiri kaçırdım diye gelin bize

belge alınca galiba size geliyoruz??
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinekadam

quote:

her sene liselilerin aynı muhabbetleri.Yok hoca 1 vermeseydi teşekkür alıyordum yok 69.99 dan teşekkürü kaçırdım.Bırakın bunları artık adam gibi okuyun adam olun takdiri kaçırdım diye gelin bize

yaş?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sinekadam

quote:

yaş?

uff pardon abi kusura bakma abi benden büyüksün abi sana sanal ortamda saygı göstermem lazım abi abi abi sen kralsın benim geçtiğim yollardan 3 defa geçmişsindir her başım sıkıştığında sana gelmeliyim bir problemim olursa çözümü için sana başvurmalıyım affet abi

• Ben de takdiri 1 puanla kaçırıyorum.9.sınıftayım ortalamam 84 , 1 puan artırmadılar yaMatemağim,geometrim ve kimyam 3 düşüyor.Seneye dil bölümü seçmeyi düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Hetfield -- 17 Ocak 2012; 21:24:05 >
  • quote:

bende oyle derdım ama kesınlıkde dogru arkadasım. bende 68 puanla 4'ü , 69,28 puanlada 4'ü kacırdım.
  • Abi adamın 2 zayıfı var gidip konuşuyor. Diyecek bir şey bulamıyorum.
  • ilk hedef falezler :=0
  • 9.sınıftayım açıkçası içimden hiç çalışma isteği gelmiyor.İyi olan bi ingilizce var benim o da haftada 6 saat olduğu için kurtarıyom kendimiSeneye dil bölümüne gitsem de rahatlasam.Bizim sınıfta da 70 alıp ağlayanlar var anlamıyorum hiçbirini biz burda 40-50 alıyoruz adamlar 80'e ağlıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Hetfield -- 18 Ocak 2012; 10:49:00 >
  • Heralde e okul not girisi artık kapandı müdür yardımciları ile konussaydin onlarin e okulda ogretmen gibi not yetkisi var sozlunu yukseltebilirlerdi
  • Dh'li klasik öğrenci tipi.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.