Şimdi Ara

1 kırıkla Teşekkürü kaçırıyorum.Ne yapmalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
2.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 tane kırığım vardı.bunlar fizik ve geometri.fizik hocası 2 yaptı.Geometri hocasınla konuşmama rağmen notumu 1de bıraktı.Yapamam edemem dedi.Onun yüzünden teşekkürü kaçırıyorum.ne yapmalıyım?

• Otur adam gibi şimdiden çalışmaya başla 2. dönem takdir al?
  • geometri notların kaç ?
  • ilk sınav 20 ikincisi 40 sözlülere 50 50 vermiş 40 geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: warol16

ilk sınav 20 ikincisi 40 sözlülere 50 50 vermiş 40 geliyor.

20 ve 40 almisin; utanmadan 2 yapmasini mi istedin..
  • sonunda teşekkür var.mecburen istedim.
  • her sene liselilerin aynı muhabbetleri.Yok hoca 1 vermeseydi teşekkür alıyordum yok 69.99 dan teşekkürü kaçırdım.Bırakın bunları artık adam gibi okuyun adam olun takdiri kaçırdım diye gelin bize
  • yapacak birşey yok :(
  • matamatik 40 dan bir baskada 3-4-5 sadece mat 1 ne yapmalıyım
  • takdir alabilsem burda işim ne.Hoca 2 yapsa maaşındanmı kesicekler sanki ama yapmıyor işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: netten^

her sene liselilerin aynı muhabbetleri.Yok hoca 1 vermeseydi teşekkür alıyordum yok 69.99 dan teşekkürü kaçırdım.Bırakın bunları artık adam gibi okuyun adam olun takdiri kaçırdım diye gelin bize

fail var 69.99 la teşekkür alınabilir 69.49 la alınamaz
  • dostum eskı tecrübelerime dayanarak git başka hocalar la konus onlar biraz yukarı çeksin 80 sözlü veren 85 versin felan ama zaten lise4 te hepsi 100 veriyo takma :D o kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayboss

quote:

Orijinalden alıntı: netten^

her sene liselilerin aynı muhabbetleri.Yok hoca 1 vermeseydi teşekkür alıyordum yok 69.99 dan teşekkürü kaçırdım.Bırakın bunları artık adam gibi okuyun adam olun takdiri kaçırdım diye gelin bize

fail var 69.99 la teşekkür alınabilir 69.49 la alınamaz

yok ya?Seninki fail olmasın?Benim tüm karnelerim duruyor 69.55 den alamadım 10.sınıfta?ss atarım istersen.Şuan ünideyim yani yanlış anlaşılmasın ayrıca 12.sınıfta 84.75 lerdeydi notum az hocanın peşinden koşmamıştım bizim müdür alamazsın demişti sonunda bir kaç hocayla anlaşmıştık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netten^ -- 16 Ocak 2012; 13:25:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: senatorts

dostum eskı tecrübelerime dayanarak git başka hocalar la konus onlar biraz yukarı çeksin 80 sözlü veren 85 versin felan ama zaten lise4 te hepsi 100 veriyo takma :D o kadar

diğer notlarım iyi zaten ama geometri 1 gelince teşekkür alamıyorum.karnemde 1 olmaması gerekiyor yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oduncu gömleği

aynı, benimde sınavlar 20-50 sözlü 55

sanada 1 mi geliyor karnede?
  • Direk aklıma bu geldi

1 kırıkla Teşekkürü kaçırıyorum.Ne yapmalıyım?
  • Senin aklına gelen benim aklımada geldi ama işte işin gerçeği bu yani.şaka maka teşekkürü kaçırıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi warol16 -- 16 Ocak 2012; 13:45:26 >
  • 2 tane biri olan birinin teşekkür alması haksızlık değil mi sence
  • quote:

Orijinalden alıntı: warol16

quote:

Orijinalden alıntı: oduncu gömleği

aynı, benimde sınavlar 20-50 sözlü 55

sanada 1 mi geliyor karnede?

45 geliyor. Hesaplasana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trk.

2 tane biri olan birinin teşekkür alması haksızlık değil mi sence

sana notlarımı söyleyim fizik ilk sınav 64 ikinci sınav 10 ders performansım gayet iyi hocanında sevdiği bi öğrenciyim.geometriye gelirsek eğer bi günde 4 sına v olursa notların düşmesi kaçınılmaz oluyor bu yüzdende hocalar daha anlayışlı oluyorlar.Tabi istisnalarda oluyor geometri hocası gibi
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.