Şimdi Ara

1 kg Turunç Reçeli 25 TL - Tanıtım Süresince Ücretsiz Kargo (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
752
Cevap
13
Favori
33.807
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: finsera

...Farklı falan asla değil aynı bilgilerinize.

Farklı diyoruz biz de
  • Hocam bahane yapmıyoruz.Aynı bahçeden portakallar tadında asla problem olmaz.Bir üretici olarak söylüyorum.
    Her zaman en iyileriniz seçip gönderiyoruz.Elimizden geldiğince sizleri memnun etmeye çalışıyoruz.
    Her ürünlerimizin arkasında duruyoruz farkındaysanız beğenip beğenmemek sizin elinizde inanıp inanmamakta yani biz tek bir defaya mahsus ürün göndermedik.
  • Kalite standart demektir, standart yoksa geriye sadece iyi niyet kalır!

Geldiğimiz nokta gördüğünüze değil bize inanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neyse kardeşim. Özel mesaj gönderiyorlar, ben cevabımı buradan yazacağım. Dürüstlük bunu gerektirir. Portakalın içine mi girdim demişsin ama çok zor değil, bir tane kesip bakarsın. Ki buna da gerek yok ki zaten dış görünüşünden belli oluyor demiştim. Bunu en iyi de üreticisi, satıcısı bilmeli.
    Hiçbir şey de beklemiyorum. Bunu bana sormayın. Benim için büyük hayal kırıklığı oldu ve yer yemez gelip yazmak zorunda hissettim kendimi.
    Deseniz ki "her zaman aynı kaliteyi tutturmak mümkün olmuyor" veya buna benzer bir bahaneniz olsa, biz de olur derdik. Özellikle kötü ürün gönderdiğinizi ben de düşünmüyorum zaten ama öncekilerle kesinlikle aynı ürün değil, ben onu söylerim. Kalite kalite diye gelmeseydiniz baştan beri belki şimdi bu kadar üzülmezdik karşılıklı.
    Keşke o eski portakallardan olsa da yesek. Ancak ben, iyi niyetli olsanız da tam olarak dürüst cümleler seçmediğiniz için sizden tekrar alışveriş yapmayı düşünmüyorum. Sanalpazar siparişini de onaylıyorum ancak bu son alışverişimdi.

• Hocam biz size özel olarak kötü ürün göndermedik bunu sizde biliyorsunuz.Sanalpazardaki aynı gönderdiğimiz yorumları okumanızı tavsiye ederim.
    Herkesin damak tadı farklı olabiliyor.İçine giremiyoruz portakalın nerden bilebiliriz iyi veya kötü demek ki herkes aynı fikirde değil hocam bizim yerimize koyarsanız kendinizi.
    Kimseye bilerek yanlış kötü ürünler göndermeyiz onlarca yorumlarımız var özel olarak hazırlıyoruz.
    Neyse sizi telden aradım ama cvb alamadım konu ile ilgili bizzat görüşmek istedim.
  • Ben de eşe ve dosta da hediye olacak şekilde en az 10 sipariş vermişimdir. Bugüne kadar portakal ve diğer ürünlerinden gerçekten memnun kaldık. Ancak bir önceki siparişimde içinde birkaç sorunlu portakal geldiğinde arkadaşa bunu bildirdim. Kendileri bana telefonla ulaşarak olası nedenlerini anlattı ve son siparişimde (11 Şubat) fazlasıyla portakal göndererek durumu telafi ettiler. Gelen portakallar da eskisi gibi oldukça lezzetli ve sulu idiler.

Sanırım yoğunluktan dolayı bazı sorunlar yaşanabiliyor. Karşılıklı iletişim ve iyi niyetle sorunların aşılabileceğini değerlendiriyorum.
  • Sayın müşterilerimiz 9 + 1 kg portakal kampanyamız sona ermiştir. Portakalları 9 kg olarak göndermeye devam edeceğiz bilgilerinize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi finsera -- 15 Şubat 2014; 21:59:58 >
  • Biz bu Pepino'lara ailece hayran kaldık. Oldukça faydalı olduğunu düşünüyoruz ve bol bol sipariş veriyoruz. Evimizden hiç eksik olmuyor. İstediğimiz büyüklükte olanlarından da koyuyorlar sağ olsunlar. Hayatında hiç yememiş olan varsa mutlaka tatmalı bu meyveyi. Herkese tavsiye ederim.

Ayrıca, mutlaka soğuk yeyin
  • sanalpazar üzerinden 9 (+1) kg portakal siparişi verdim. Cuma günü portakallar geldi. alışverişi biraz önce onayladım.

10 kg portakal 40 tane çıktı. yani ortalama 250 gr/adet.
    2 tanesi patlamıştı.
    10 tanesi ezilmişti. hani marketten alırken portakalı elinize alır, sertliğine bakar, eğer yumuşaksa ve parmağınız içine geçiyorsa içinin geçtiğini düşünür ve geri bırakırsınız ya. o şekil.
    ezilme sebebi de kargo sanırım. kutu sağlamdı, üzerinde gıda ikazı vardı. ama karton, üstüne konulan ağırlıktan dolayı kırılmıştı.
    portakallar neredeyse 0,5 cm kabuğa sahip.
    bıçakla dilimleyip soyması zor. ama mandalina gibi bıçak kullanmadan soyulabiliyor.
    gayet sulu portakallar.
    yerken içini dilim dilim ayırıp yiyemiyorsunuz. dilim, ortasından parçalanıyor.

gelelim lezzetine.
    bu portakalı övüp "böyle portakal hayatımda yemedim" diyen varsa; ya hayatında doğru düzgün portakal yememiş, ya da bana gelen portakallar başka bir yörenin ürünü.
    pazarda ya da markette görsem bu portakala kg başına bu kadar para verip hayatta almam.
    söz meclisten dışarı.. hayat kazık, pardon portakal yenilerek öğreniliyor. ne yapalım, gönüller bir olsun.
    tekrar alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

• inceyol İ kullanıcısına yanıt
    Sayın müşterimiz,

Öncelikle yaşadığınız sıkıntı için özür dileriz.
    Ürünlerle ilgili belirtmiş olduğunuz yorumlarınız için teşekkür ederiz.
    Yalnız belirttiğiniz hususlar taşıma esnasında yaşanan sıkıntılardan kaynaklı da olabilir.
    Taşıma esnasında kolinin zarar görmesinden dolayı içerisindeki ürünler berelenmiş olabilir.
    Gelen kolinin ezilmiş ve yaklaşık 10 tanesinin ezildiğini belirtmişsiniz keşke bunların fotolarını bize gönderseydiniz.
    Eğer kabul ederseniz ezilen ürün miktarının ücretini tarafınıza iade edebiliriz.
    Kimseyi kandırmak gibi bir niyetimizin olmadığını da ayrıca belirtmek isteriz.
    Saygılarımızla.
  • 22 şubat 2014 09:00 tarihine kadar;

9 kg veya 14 kg Finike Portakalı Lüx alan müşterilerimize 1 kg Beyaz Limon hediyemizdir.
    Sanalpazar ve n11 üzerinden yapılan alışverişlerde bu kampanyaya dahildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flycat2002

Sayın müşterimiz,

Öncelikle yaşadığınız sıkıntı için özür dileriz.
    Ürünlerle ilgili belirtmiş olduğunuz yorumlarınız için teşekkür ederiz.
    Yalnız belirttiğiniz hususlar taşıma esnasında yaşanan sıkıntılardan kaynaklı da olabilir.
    Taşıma esnasında kolinin zarar görmesinden dolayı içerisindeki ürünler berelenmiş olabilir.
    Gelen kolinin ezilmiş ve yaklaşık 10 tanesinin ezildiğini belirtmişsiniz keşke bunların fotolarını bize gönderseydiniz.
    Eğer kabul ederseniz ezilen ürün miktarının ücretini tarafınıza iade edebiliriz.
    Kimseyi kandırmak gibi bir niyetimizin olmadığını da ayrıca belirtmek isteriz.
    Saygılarımızla.

cevabınız için teşekkür ederim.
    ne ürün ne de ücret iadesi gibi bir isteğim yoktur. size işinizi öğretecek, "şöyle yapın, böyle edin" diyerek akıl verecek de değilim.
    ben sadece alışverişimin yorumunu yaptım.
    gönül isterdi ki buraya güzel şeyler yazalım.

akşam foto çekip gönderebilirim. patlakları attık ama ezikler hala duruyor.
    kimse sağlamı dururken ezik portaka selam vermiyor.
    misafirin önüne de konmuyor.

• inceyol İ kullanıcısına yanıt
    Hocam,

Gönül isterdi ki bizde sizin memnuniyetinizi dile getirdiğiniz yorumları burada görmek isterdik
    ancak yukarıda saydığım nedenlerden dolayı bu mümkün olmadı. Sağlık olsun.
    Yaşanan sıkıntı için tekrar özür dileriz.
    Saygılarımızla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revolucionist

Biz bu Pepino'lara ailece hayran kaldık. Oldukça faydalı olduğunu düşünüyoruz ve bol bol sipariş veriyoruz. Evimizden hiç eksik olmuyor. İstediğimiz büyüklükte olanlarından da koyuyorlar sağ olsunlar. Hayatında hiç yememiş olan varsa mutlaka tatmalı bu meyveyi. Herkese tavsiye ederim.

istenilen büyüklük derken hocam ideali büyük boy olanları mı ? tad ve lezzet açısından sormak istedim

• quote:

Orijinalden alıntı: elfen_lied

quote:

Orijinalden alıntı: Revolucionist

Biz bu Pepino'lara ailece hayran kaldık. Oldukça faydalı olduğunu düşünüyoruz ve bol bol sipariş veriyoruz. Evimizden hiç eksik olmuyor. İstediğimiz büyüklükte olanlarından da koyuyorlar sağ olsunlar. Hayatında hiç yememiş olan varsa mutlaka tatmalı bu meyveyi. Herkese tavsiye ederim.

istenilen büyüklük derken hocam ideali büyük boy olanları mı ? tad ve lezzet açısından sormak istedim

Hocam Pepino'nun küçük veya büyük, hepsinin lezzetleri aynı ve mükemmel. Ben olgunlaşmamış hâliyle sert yemeyi seviyorum. Lezzet sorduğunuz için söylüyorum, kavunun içini çıkarır gibi yapıp atmayınız, mutlaka iç kısmındaki çekirdekleriyle birlikte tüketiniz. O muhtemelen tohum değil, meyvenin bir parçası. Kısacası ince kabuğunu soyduktan sonra tümünü yiyiniz.

Çekirdek, fotoğraftaki gibi :

Benim şöyle bir özel durumum var : Eğer Pepino'lar büyük olursa, aile bireyleriyle aynı anda tüketmemiz gerekiyor. Bir tanesi bile oldukça büyük ve doyurucu, 3 kişi doyabilir. Çünkü onu bir kere soyunca, kavun gibi strece sarıp buzdolabına koyamıyorsunuz, hemen tüketmeniz gerekecek. Bozulduğu için değil, o tazeliği ve sululuğu elde edebilmek için.

Daha ufakları olursa, hem günlük ihtiyacınız kadarını alıyorsunuz, hem de evde kimse yoksa bile "soymaya kıyamama" kaygınız olmuyor. Her gün 1-2 tane Pepino böbreklerinizi çalıştırıyor, soğuk yerseniz bol sulu olduğu için sizi kendinize getiriyor. Bizim evdekiler daha bitmeden "sipariş versene" diye baskı yapıyor. Çünkü yemediğimiz her gün bir eksiklik hissediyoruz

• Revolucionist R kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim emek verip ayrıntılı anlatmışsınız sizin bu verdiğiniz bilgiler forumda bir çok arkadaşın kafasındaki soru işaretlerini kaldırmıştır
  • elfen_lied kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

Defalarca sipariş verdiğim ve çok memnun kaldığım için, başkalarının da bu güzel meyveden faydalanmasını isterim. Afiyet olsun.
  • Portakal siparişim ulaştı. 5 kg sipariş vermiştim. Eve 3 tane ile gelebildim. Arkadaşlar da beğendiler. Ben oturduğum yerden bu lezzete ulaşabileceğimi sanmıyorum. Hayırlı işler.

• Hediyeniz için teşekkürler üstadım. Sayenizde taze portakal eksik olmadı bu kış evimizde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flycat2002

22 şubat 2014 09:00 tarihine kadar;

9 kg veya 14 kg Finike Portakalı Lüx alan müşterilerimize 1 kg Beyaz Limon hediyemizdir.
    Sanalpazar ve n11 üzerinden yapılan alışverişlerde bu kampanyaya dahildir.

ben de ürünlerimi dün teslim aldım(daha doğrusu kapıcımız almış evde olmadığımız için akşam getirdi). açıkçası farklı satıcılardan da aynı miktarda portakal almıştım ve paketlemeleri daha profesyoneldi.
    taşınırken kutunun bir kısmı parçalanmış. içinden portakal dökülmüş müdür ya da taşıyanlar almışmıdır bilemiyorum. tartmadım ama tahminimce kesinlikle 10 kilo yoktur.

kaldı ki +1 kilo göndereceğinizi yazmıştınız ki faturası üzerinde 9 kilo yazıyordu ama dediğim gibi ben o kadar bile olduğunu sanmıyorum. kimsenin(kargocuların) günahını almak istemem ama sanırım portakalların tadına benden önce bakan birileri olmuş.
    sonuç olarak kampanya kapsamında vaad edilen +1 kilo gönderilmemiş ve amatörce bir paketleme yapılmış. her iki yönden de mağdur olduğumu düşünmeme rağmen yine de onayımı verdim.

lezzet konusunda ise söyleyebileceğim şu ki en iyisi olduğunu iddia etmek yanlış olur ama öyle pazarda kolayca bulunacak portakal da değil beğendim.
    ama gönül böylesine bir fırsatı iyi değerlendirmiş olmanızı isterdi ki memnun kalıp devamlı müşteriniz olmayı dilerdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.