Şimdi Ara

1 kg Turunç Reçeli 25 TL - Tanıtım Süresince Ücretsiz Kargo (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
753
Cevap
13
Favori
33.801
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Reçel bölüme uymamış bence de. O ilk aldığımız, kabukları ince olan parti portakallara fırsat denilebilirdi.
  • sayfam kullanıcısına yanıt
    Hocam,

Glikoz şurubu, yapay tatlandırıcı ve gıda boyası vs. içermemektedir.
    İyi alışverişler.
  • Sayın forum üyeleri,

Son 4 aydır satışını sürdürmüş olduğumuz Finike portakalı(Washington cinsi) ürünümüzün satışını bu yıl için bitirmiş bulunmaktayız.
    Bu süre içerisinde ürünlerimize göstermiş olduğunuz yoğun ilgi için teşekkür ederiz.
    Diğer ürünlerimizin satışı devam etmektedir.
    İlginize teşekkürler.
  • Pepinoların satışı ne zamana kadar devam edecek? Portakallardaki gibi indirim söz konusu olacak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sendomi

turunç reçeliymiş sanki merem bir şey türkiyenin neredeyse tamamında yetişen bir bitkiden bahsediyoruz değilmi??,doğal reçel nedir kardeşim allah aşkına ya git pazardan portakal al getir evinde yap,şekerle tatlandırılmışmış ya ne olacaktı içinde tuz mu olacaktı,bu arada kullandığınız şeker kahverengi şeker denen beyaz şeker gibi olmayan şeker galiba diyeceğim ama o zamanda fiyat ucuz kalacak,bırakın bu doğal ayaklarını reçeli evde yaparsan zaten doğaldır,koruyucu maddemi olur içinde,ben bile alasını yapıyorum evde,maliyet hesabı yapalım 1kg reçel için ne gerekir portakal,şeker,su,tüp yada doğalgaz,kavanoz ve işçilik de toplasan bunlar 3tl anca tutar hadi tutsun 4 tl kar marjı nedir arkadaş ya bu ürünün??????????????????

aynen katılıyorum.adamlar dadanmış buraya.keriz avına çıkmış.neresi sıcak fırsat la bunun? yönetim ses etmediğine göre, işin içinde hampa kokusu var.evet zamanında ben de aldım yeri geldi övdüm narı elmayı ve portakalı..ama sp 10 tl lik çeklerle almıştım.nispeten uyguna gelmişti.ama reçel 25 tl falan nedir bu..

• bu konu sıcak fırsatlardan düşmüyor, fiyat yüksek, konu kaldırılmıyor... Ya anlayın işte niye olduğunu......
  • Enginar receli bulunuyormu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bedavaymış kardeş!

• Baldan pahali, yapmasi en kolay recellerden biri. Organik sertifikasi olsa fiyati anlayacagim da dogal ayagina boyle fiyat olmaz.

• TwiNChiL T kullanıcısına yanıt
    Hocam,

Maalesef şuanda sadece Turunç ve Erkek incir reçelimiz bulunmaktadır.
    İyi alışverişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metamorphoses

Pepinoların satışı ne zamana kadar devam edecek? Portakallardaki gibi indirim söz konusu olacak mı?

Hocam,

Pepinolarımızın satışı nisan ayı sonuna kadar devam edecektir.
    İndirim konusunda şuanda kesin bir şey söyleyemiyorum.
    İyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jumaruu

quote:

Orijinalden alıntı: sendomi

turunç reçeliymiş sanki merem bir şey türkiyenin neredeyse tamamında yetişen bir bitkiden bahsediyoruz değilmi??,doğal reçel nedir kardeşim allah aşkına ya git pazardan portakal al getir evinde yap,şekerle tatlandırılmışmış ya ne olacaktı içinde tuz mu olacaktı,bu arada kullandığınız şeker kahverengi şeker denen beyaz şeker gibi olmayan şeker galiba diyeceğim ama o zamanda fiyat ucuz kalacak,bırakın bu doğal ayaklarını reçeli evde yaparsan zaten doğaldır,koruyucu maddemi olur içinde,ben bile alasını yapıyorum evde,maliyet hesabı yapalım 1kg reçel için ne gerekir portakal,şeker,su,tüp yada doğalgaz,kavanoz ve işçilik de toplasan bunlar 3tl anca tutar hadi tutsun 4 tl kar marjı nedir arkadaş ya bu ürünün??????????????????

aynen katılıyorum.adamlar dadanmış buraya.keriz avına çıkmış.neresi sıcak fırsat la bunun? yönetim ses etmediğine göre, işin içinde hampa kokusu var.evet zamanında ben de aldım yeri geldi övdüm narı elmayı ve portakalı..ama sp 10 tl lik çeklerle almıştım.nispeten uyguna gelmişti.ama reçel 25 tl falan nedir bu..

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jumaruu -- 28 Aralık 2014; 21:11:44 >

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.