Şimdi Ara

1 Kg Polonez Dana Sucuk 277 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.403
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Carrefour internet sitesine özel Kg fiyatı 277'ye geliyor.
    Ete gelen zamlar da düşünülünce değerlendirilebilir gibi.
    Saatlik indirim varmış diğerlerine de bakabilirsiniz. Daha önce alan varsa tavsiye eder mi tadı nasıldır?
    https://www.carrefoursa.com/polonez-kangal-sucuk-180-g-p-30271933

1 Kg Polonez Dana Sucuk 277 TL 1 Kg Polonez Dana Sucuk 277 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 123dfgh -- 4 Temmuz 2023; 20:20:53 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Biraz bakındım internete bir hafta önce şöyle bir paylaşım yapmışlar. Üzerinde Fermente yazıyor paketin. Ben bir ay önce Migrosta indirim varken bakmıştım böyle bir ibare yoktu üstünde. Ayrıca bu paketin üstünde Dana yazıyor, paylaşılan sucukta yazmıyor.

2. Görsele bakarsanız, burada da Nostaljik Dana Sucuk ve Nostaljik Sucuk ambalaj görselleri var, ikisinde de Fermente yazmıyor.

Şimdi şundan şüpheleniyorum, bu sucuk fermente olduğu iddiasıyla üretildi ancak değildi, bu nedenle yazıyı kaldırdılar. Dana sucuk ve sadece sucuk ibareli olanlardan ise biri dana değil gibi gibi...

Ben almam abi bunlardan herhangi bir ürün. Ne ürettikleri belli, ne ambalajları. Aynı adla on tane sucuk üretmişler, hepsi birbirinden farklı.

• ISIL ISIL İŞLEM...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlar sucuk falan değil polonez marka diye kanmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu nasıldır?

• fifa_05 kullanıcısına yanıt
    Fermente mi ısıl işlem mi ne olduğu belirsiz. Ambalajını Migrosta on dakka evirdim çevirdim. Bir bilgi yok üstünde. Hatta şikayet mi etsem diye düşündüm. Evlik ne yani? Diğerleri arabalık sucuk mu?

• Kerros kullanıcısına yanıt
    https://www.basyazici.com.tr/basyazici-sucuk-evlik-kuvet-400-gr

Sitesinde fermente olduğu belirtiliyor

• Polonezin fermente kangal sucugunu çok beğeniyorum ama bunu hiç denemedim. Isıl işlemin fermenteden farkı olgunlaşma süresini kısaltmak için ısı kullanılması. İçinde kullandığı et kangalda kullandığı ile aynı ise fiyatına göre makul olduğu için ısıl işleme fazla takilmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fermentelerde bile koruyucu var olmayan marka var mı acaba

Gayet güzel indirimli olduğu zamanlarda alıyordum bu evlik sucuktan gayet iyi gideri var

8 harfi ambalaja yazamamışlar, internet sitesine de iliştirmişler. Fermente olduğu konusunda şüpheliyim açıkçası.

• Hakmar Expreslerde Cumhuriyet Sucukları 285 tl kg

• Biraz bakındım internete bir hafta önce şöyle bir paylaşım yapmışlar. Üzerinde Fermente yazıyor paketin. Ben bir ay önce Migrosta indirim varken bakmıştım böyle bir ibare yoktu üstünde. Ayrıca bu paketin üstünde Dana yazıyor, paylaşılan sucukta yazmıyor.

2. Görsele bakarsanız, burada da Nostaljik Dana Sucuk ve Nostaljik Sucuk ambalaj görselleri var, ikisinde de Fermente yazmıyor.

Şimdi şundan şüpheleniyorum, bu sucuk fermente olduğu iddiasıyla üretildi ancak değildi, bu nedenle yazıyı kaldırdılar. Dana sucuk ve sadece sucuk ibareli olanlardan ise biri dana değil gibi gibi...

Ben almam abi bunlardan herhangi bir ürün. Ne ürettikleri belli, ne ambalajları. Aynı adla on tane sucuk üretmişler, hepsi birbirinden farklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kerros -- 4 Temmuz 2023; 22:43:34 >

• .Eray. kullanıcısına yanıt

Hocam indirim olduğunda biz de alıyoruz ama salam sosis sucuk gibi işlenmiş et / şarküteri ürünlerinin tamamı malesef kanser.avi. Hepsi sağlık kuruluşlarının kara listesinde 1. numara.

• m-99 M kullanıcısına yanıt

malesef salam sosis alınmaz ben 1 senedir almıyorum arada fermente sucuk alıyorum sadece

• .Eray. kullanıcısına yanıt
    Beşler nostalji ve şok'taki lezzetlim katkısız sucukta koruyucu yok. Başka marka var mı bilmiyorum. (Şok'taki sucuğu da beşler üretiyor.)

• EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt

beşleri beğenmemiştik hocam siz alıp denediniz mi

• Daha önce almıştım hocam. Normal market sucuklarından çok da farklı gelmedi. Zaten koruyucusuz başka alternatif yok sanırım. Yıllar önce gurme otantik vardı, o da artık üretilmiyor sanırım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.