Şimdi Ara

1 hafta önce tanıştığın kıza aşık olmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
1
Favori
2.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu nedir tam anlamış değilim.Gerçekten şuana kadar hiç hissetmediğim duygular içerisindeyim.Karnımda değişik şeyler oluyor onu düşününce.Kendimi bildim bileli duygusuz,rasyonalist olarak tarif ederdim.Ama bu kızla tanıştıktan sonra sevgi gibi duyguları hissettim.İşin kötü yanı friendzone a da düşmüş olabilirim tam emin değilim.Napayım bana bir yol gösterin?Şuana kadar ders çalışmaktan sevgilim olmadı.Hiç kimseye teklif etmedim ama çok rahatım kızlarla konuşmalarımda.Kız kankalarım falan var abaza biri falan da değilim.Ama o kızla tanışınca ne biliyim garip oldum ya.

• Hoşlanti deniyor hocam buna .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt
    Nasıl geçer hocam bu ? 1 yıl kadar ertelemem lazım.1 yıl sonra görüşecem kızla.Bu yıl iyice çalışmam lazım prekliniğin en önemli sınıfındayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: InScienceWeTrust

Nasıl geçer hocam bu ? 1 yıl kadar ertelemem lazım.1 yıl sonra görüşecem kızla.Bu yıl iyice çalışmam lazım prekliniğin en önemli sınıfındayım.

Hocam kendiliginden geçer ama uzun surebilir çünkü kıza acilmadikça içini kemiriyor bu durum .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt
    Ya gerçekten anlayamıyorum.Benim gibi realist mantıkçı duygulara gram ehemmiyet vermeyen birisi nasıl böyle bir duruma düşer gerçekten çok gülünç bi durum Bu gidişle kızı arayıp böyle böyle dicem abi çok da umrumda reddederse en azından kafam rahat eder.Çünkü vedalaşırken gitme falan dedi.1 sene sonra geri döneceğim sanırım bu kız yüzünden.
  • quote:

Ya gerçekten anlayamıyorum.Benim gibi realist mantıkçı duygulara gram ehemmiyet vermeyen birisi nasıl böyle bir duruma düşer gerçekten çok gülünç bi durum Bu gidişle kızı arayıp böyle böyle dicem abi çok da umrumda reddederse en azından kafam rahat eder.Çünkü vedalaşırken gitme falan dedi.1 sene sonra geri döneceğim sanırım bu kız yüzünden.

kardeş forumda şekil şukul yapmana geerek yok.yok şöyleyim böyleyim diye kasma ha kızın yanında yapabilirsin belki prim yaptırır.erkeğiz işte güzel kızlardan hoşlanıyorsun, reddedilince geçer 1-2 haftaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ileri iade -- 20 Eylül 2017; 21:3:41 >

• Hayatımda ilk defa kız konusu açtım gençler.Okuyup gitmeyin en azından bir yorum atın öyle gidin
  • ileri iade İ kullanıcısına yanıt
    Forumda şekil şukul yapma amacım yok kanka Sadece yaşadıklarımı anlattım.Kızın yanında da çok rahatım zaten.Güzel kızlardan hoşlanıyorsun falan diyorsun da nice güzel kız tanıdım ondan daha güzellerini de tanıdım.Ama ilk defa böyle bi duygu hissettim diyorum.
  • aşk değil o cinsel istek sadece
  • moralimi bozdun hocam aynı durumdayım, ders çalışmam gerek ama benimki biraz farklı giden o

geldiğinde arayacağını söyledi umarım arar ve görüşürüz
  • quote:

Hormonlarına karşı çıkabileceğini mi sandın liseli
  • celades kullanıcısına yanıt
    Nasıl anladınız hocam öyle olduğunu ?Bu arada amacım kızla cinsel bir ilişki falan değil.Saf ve temiz duygularla seviyorum kızı sanırım.Veya beynimin bir oyunu mu yoksa bunlar.Kafamda deli sorular

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InScienceWeTrust -- 20 Eylül 2017; 21:29:25 >
  • Ben onu 1 sene yalnız bıraktım.Dönünce görüşürüz onunla umarım.Sen de kavuşursun umarım dostum
  • Rhollor kullanıcısına yanıt
    Haklısın insanı hormonları yönetiyor sanırım.Ama liseli değilim bilemedin ilkokullu velet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InScienceWeTrust -- 20 Eylül 2017; 21:27:42 >
  • quote:

Nasıl anladınız hocam öyle olduğunu ?Bu arada amacım kızla cinsel bir ilişki falan değil.Saf ve temiz duygularla seviyorum kızı sanırım.Veya beynimin bir oyunu mu yoksa bunlar.Kafamda deli sorular

Cevabı vermişsin işte. " Beyninin oyunu"
  • Ayrıldığım restoranda ki garson kız bana çok temiz kalpli, iyi niyetli bir insansın demişti.İşten ayrılırken de gitme,gitme dedi arka arkaya.İşten çıktım ama şimdi de o kız aklımda kaldı.Hoşlantı galiba yalnızca ama bilmiyorum.
  • Varlığının tiryakisiiiiii
    Yokluğunun delisiyimmmmmmmmm
    Beni sendennnn mahrum etmeeeee
    Gözlerininnnnn hastasıyım

Gece gece leyla ile mecnuna bağladık iyi mi
  • Tyler Durden- kullanıcısına yanıt
    Ah hocam ah bana da gitme dedi keşke demeseydi be.Ağlayacak oluyorum yeminle.1 yıl sonra geri dönücem o şehre artık tek çarem bu.
  • Ama bir yandan da diyorum iyi ki uzaklaşmışım onun yanından.Çünkü gerçekten benim için önemli bir yıl.Çok fena ders çalışmam lazım.Muhtemelen onun yanındayken tempolu bir şekilde çalışamayacaktım.Neyse 1 sene ertelemem iyi olmuş.Helal lan sana inscience.Yazmak insanı rahatlatıyor tavsiye ederim.
  • Burayı günlük tarzı olarak mı kullansam acaba.Yazdığım günlükler hep kaybolup gidiyor.Burada yazmam daha mantıklı sanırım.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.