Şimdi Ara

1 GÜNDE 150K İZLENEN TEKRAR VİDEOSU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
1.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mert hocanın 12 saatlik yayınına aittir. 1 GÜNDE 150K İZLENEN TEKRAR VİDEOSU

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• yektuğ mat ve eyüp bnin izlenmelerine bakarak kimin ne olduğunu kestirebilirsin sayı azsa klas çok oluyor genelde tek bir istisna matematiğin güler yüzü ve kenan kara reisler harbiden kitlesi değişik her çeşit adam var ama işte mert hoca rehber mat cart cort bozdu sosyal medya fenomeni oldular bence

• Bu adama tapıyorlar awk çoğu muhabbet için izlemiştir
    Bir de böyle sürekli denk geliyorum profil fotoğrafında mert hoca olanlar sürekli bir şeylerin kampını istiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dogannbulbill -- 21 Haziran 2021; 0:11:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dogannbulbill kullanıcısına yanıt
    doğru valla bu tekrarı izlemeye başlasam max 5 saatte bitiririm x2 ve boş yaptığı yerleri atlayarak

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Adam öldü bildiğin helal olsun ne diyelim

• 1 GÜNDE 150K İZLENEN TEKRAR VİDEOSU
  • 1 GÜNDE 150K İZLENEN TEKRAR VİDEOSU

bu niye bu kadar çok izlenmişğdlkscmz

• yektuğ mat ve eyüp bnin izlenmelerine bakarak kimin ne olduğunu kestirebilirsin sayı azsa klas çok oluyor genelde tek bir istisna matematiğin güler yüzü ve kenan kara reisler harbiden kitlesi değişik her çeşit adam var ama işte mert hoca rehber mat cart cort bozdu sosyal medya fenomeni oldular bence

• Yaklaşık sanırım 15 soru + bazılarının çözümünü izledim 20dk sürmemiştir saat 1 e gelmem

• tekrar videosu izleyenlerin geneli tutuşmuş elemanlar son cırpınış hesabı yoksa bi şey oldugu yok

• Hedef ben miyim tayfun kullanıcısına yanıt
    Mert hoca arada zor soru koyuyor allahtan ya da tekrar kapsamlı ama kitlesi leş rehber matematik 9dayken ben müthişti şimdi yok odamda ne var yok sınavda ne var yok sikimde ne var videolar çekip duruyor

• Hedef ben miyim tayfun kullanıcısına yanıt
    fenomen olduk demeyelimde tonguçtan iyi para akıyor diyelim. Sonradan batıranların hepsi (Mert hoca, rehber mat, matın güler yüzü (mustafa hocaya özellikle dikkat çekiyorum max 2 seneye rehberden bile kötü anlatacak adım kadar eminim)) kitap çıkarayım 3-5 bişey tonguçtan gelsin diye kalitelerinden ödün veriyorlar. Yektuğ mat komutanımda nasıl ayarladıysa marka yayınlarını bir sürü kitap çıkarıyor.

• seneye kalmaz o sorular grikoç mudur nedir onla kamp yapıyorlar tonguç kitaplarını öneriyorlar

• tekrar videolarından hangisini önerirsiniz ayt mat ve fkb için

• https://www.youtube.com/watch?v=bD5LZsOC8M8&feature=youtu.be

Çoluk çocuklu adamsın bu tip ne allah cezanı vermesin

• Hocam millet bunları izleyip motive oluyor sonra masa başına geçip 15 dk çalışıp tekrar izliyorlar

• her ne kadar seneye yapacağı içerikler çok temelden olacak olsa da mert hoca adamdır. 2020-2021 videolarının hakkını yedirtmem sonlara doğru cozuttu ama yt'deki en iyi öğretmen benim gözümde mert hoca'dır. ama şu yavaş konuşma sorununu bir çözemedik hocayla xd

1 GÜNDE 150K İZLENEN TEKRAR VİDEOSU
  • Rehber matematiği severdim ama bi canlı yayınında integralde tonguç kullanmayacağını daha çok soru olan kitaplar kullanacağını söyledikten sonra sanırım paralar yatınca tonguç integral kullanmaya başladı serileri için. Kırtasiyeden bakmıştım hiç iyi bi fasikül değil. Hiç önermiyorum

• herkes ekmeğindede 12 saatlik videoda 150k izlenmez aw 1 günde

• An itibariyle 180k olmuş.. Gece de boş durulmamış anlaşılan

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.