Şimdi Ara

+1 gb ram için 650tl fark vermeye değer mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2.telefon olarak kullanmak amacıyla cihaz arıyorum. 0 olucak 2.el kesinlikle istemiyorum.

En önemli kriterim ağırlık. 150 gr üstü kesinlikle istemiyorum.

Huawei y5 2019--2100 tl 2 gb ram-16gb hafıza var

Honor 8s----------2750 tl 3 gb ram-64gb hafıza var

Yukardaki iki telefon ikiz telefonlar. İşlemcileri ağırlıkları falan aynı.

Her ne kadar 2. telefonda olsa da arada müzik-instagram-whatsapp falan kullanılacak haliyle.

Bu donanım farkı için 650 tl fark vermeye değer mi?

• Huawei alacağına git bi iphone al pişman olmazsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.telefonum iphone 11 zaten. Şirket hattı için alıyorum.

• Ram olarak ikisi de çağın bir tık gerisinde kaldı,farka gelirsek;2 GB ram hafıza biraz doldukça ve kullanım sıklaştıkça 1 yıl sonra tost makinesine bağlar 3 GB daha avantajlı olur kötünün iyisi olarak bunun yanında 16 GB hiçbir şeye yetmez ama 2. telefon ufak işler yapıcam dersen tercih edilir ama 64 GB alırsan kafan rahat olur ve fiyat farkı da boşa çıkmaz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 16 GB hafiza hicbirseye yetmez artik, 32 bile yetmiyordu bana uygulama silmekten yorulmustum. En az 64 lazim ideali 128 suanda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2gb ram telefon sürekli takılır. sürekli donar. alo diyeceğim sadece, diyorsan sorun olmaz. ancak arada youtube açarım dersen o zaman aldığına pişman eder.

• ikinci el kaçak xiaomi alın, anlamı yok o kalitesiz telefonlara para vermenin

• 16 gb günlük kullanıma yetmez mi?

• 16gb hafiza alınmaz 32gb de alınmaz 64minimum olmalı bataryada 4000mh az olmasın

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 3-64 olanı sipariş verdim

• 16 gb hafızalı telefon asla alınmaz bu devirde. Sadece instagram ve twitter yüklü ama halen yer yok, acil bir uygulama lazım olduğunda bu ikisinden birisini siliyorum işimi halledene kadar  

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.