Şimdi Ara

1 GB internet paketim 4 GB oldu!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
4.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler net bir bilgiyi paylaşmak istedim ;

bende 24 ay taahhütlü 1 gb kotalı hp mini notebook kampanyasından yararlanmıştım. bugün aldığım bilgi 30 temmuz itibari ile 1 gb yerine 4 gb olacağı herhangi bir fark ödemiyeceğim.

sebebi ise ; 3g uygulaması ile adsl in çok çok üstünde erişim ve indirme hızı olacak. bu uygulamalara 1 gb nin yetersiz kalacağı ve alınacak tepki hesap edilince böyle bir jest yapılmış. duyurular data hattı kullanıcılarına sms yolu ile bildirilecek.

bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evrekas

quote:

Orijinalden alıntı: tsender

acil yardıma ihtiyacım var. pcsuitein internete baglan secenegi ile extra baska ayar yapmadan nete baglandım. sonra turkcellin sitesine girdim. 2260a mesaj yollayıp 1gb paket uye oldum. paket aktif edildi ancak kalan mb ve turkcell sifreyle sorguladgıgımda 4096mb diyor ayrıca kullanılmadı diyor. Halen cepten baglıyım acaba yapılması gereken baska ayar varmı yoksa paketten otomatik olarak dusecekmi? paketimiz varken extradn para vermeyelim turkcelle

Bende e63ümle pc suite vasıtayısla internete girmek istiyorum.Hattıma tanımlanmış 1 gb hakkımdan mı düşer pc suite ile laptopumda bağlanmam,yoksa faturama yazar mı ekstradan?

Cevap verebilecek yok mu?

• quote:

quote:

acil yardıma ihtiyacım var. pcsuitein internete baglan secenegi ile extra baska ayar yapmadan nete baglandım. sonra turkcellin sitesine girdim. 2260a mesaj yollayıp 1gb paket uye oldum. paket aktif edildi ancak kalan mb ve turkcell sifreyle sorguladgıgımda 4096mb diyor ayrıca kullanılmadı diyor. Halen cepten baglıyım acaba yapılması gereken baska ayar varmı yoksa paketten otomatik olarak dusecekmi? paketimiz varken extradn para vermeyelim turkcelle

Bende e63ümle pc suite vasıtayısla internete girmek istiyorum.Hattıma tanımlanmış 1 gb hakkımdan mı düşer pc suite ile laptopumda bağlanmam,yoksa faturama yazar mı ekstradan?

evet 1 gb hakkınızdan düşecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

quote:

quote:

evet 1 gb hakkınızdan düşecektir.

Bilginin doğruluğundan emin misiniz?Yanlış olabilme ihtimali varsa faturamı kabarık görmek istemem.

• bu sorunun cvbını bilen yokmu yaw

quote:

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: Gakko$

beyler net bir bilgiyi paylaşmak istedim ;

bende 24 ay taahhütlü 1 gb kotalı hp mini notebook kampanyasından yararlanmıştım. bugün aldığım bilgi 30 temmuz itibari ile 1 gb yerine 4 gb olacağı herhangi bir fark ödemiyeceğim.

sebebi ise ; 3g uygulaması ile adsl in çok çok üstünde erişim ve indirme hızı olacak. bu uygulamalara 1 gb nin yetersiz kalacağı ve alınacak tepki hesap edilince böyle bir jest yapılmış. duyurular data hattı kullanıcılarına sms yolu ile bildirilecek.

bilginize

Tepkiler olacaktır. ama kontratlılar pek jest yapacaklarını sanmıyorum
    yinede yarını bekleyelim saat 10 da herşey açıklanır herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: bungee20

E63 özel bir bağlantı tipi kullanmıyor ise, (Wap ayarlarından ayar APN'sine bakınız, WAP yada INTERNET olmalı) internet paketinizi bilgisayarda kullanabilirsiniz.

teşekkürler cevap için.
  • 4gb den 1e dusurmusler tekrar. dalga geciyorlar sanırım
  • quote:

4gb den 1e dusurmusler tekrar. dalga geciyorlar sanırım

beyler bende bu ralar 1gb lık ınternet paketı alacagım.. 30 temmuzu beklıyeyımmı yoksa alıyımmı hemen.. fıyatlarda yada lımıtlerde bır degısme olacakmı acaba
  • bungee20 sagolasın.. konturlu hatlar ıcın tl degılde kontor olarak mıktarı bellımıdır...
    birde 30 hazıran demıssın... bu fıyatlar turkcellın sıtesınde yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hidrojenperoksit -- 28 Temmuz 2009; 23:08:01 >
  • Kontor olarak 19 lira 100 kontorse 100 kontor olur değeri ama
    kontor olarak değil bence yine para olarak vereceğiz gibi geliyor
    şu güncellensin bakalım 30 temmuzda sitesini yeniler okursunuz bence haftalık güzel arkadaşlar 1 gb paketi
    haftayı görrmeden biteceği için aylık almak herhalde iş adamları için ideal olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cetvel

Ben Hp MiniOne Kampanyasından cihaz alırken satıcı bu konuda kesin bilgi vermişti.1 GB'lık tüm bilgisayardan internet kullanımına açık abonelerin 1gb'lık paketleri 3gb olacak demişti.
    Benim Kammpanyadan cihazı alma sebebim 3gb olacağını bilmemdi.

Benimde...Olmayacak gibi ama...
  • Arkadaşlar basın toplantısında VINN 3G ile ilgili yapılan açıklamalar Turkcell web sitesinde yer almıyor, nerden bulabiliriz acaba?
  • Daha geçen gün IPHONE mini paket aldım ve 24 taahüt yaptım.
    1gb internet paketide dahil paketime

24 ay boyunca 1gb olacak yoksa , sizlerin dediğini gibi 4gb a artış olacakmı
    lütfen bilgi verirmisiniz arkadaşlar?
  • Sorduğum konu hakkında bir miktar açıklama bu linkte buldum;http://forum.donanimhaber.com/m_33357250/tm.htm
  • quote:

bu sorunun cvbını bilen yokmu yaw

quote:

quote:

Ben kampanyalı E71 almıştım. Telefon üzerinden bilgisayarı nete bağlamak ayrıca ücretlendiriliyor diye biliyorum. Müracat müşteri hizmetleri bence.

• 5 aydır kontratlı e71 kullanıyorum, çatır çatır usbden bilgisayara bağlayıp internete giriyorum. tek kuruş ekstra internet ücreti ödemedim. verdikleri 1 gb interneti istediğiniz gibi kullanabilirsiniz...
  • Bende e63 sahibiyim. Müşteri hizmetlerini bugün aradım edge'den mi devam edicez yoksa 3g üzerinden mi diye. Bize henüz herhangi bir bilgi gelmedi dedi :S. Umarım bir güzellik yaparlar sonuçta 18 ay bu parayı ödeyeceğimizi belirttik.
  • kardeş merak etmeyin 3G den itibaren size verilen hakkı 3G ile kullanabileceksiniz...
  • Asıl soru
    1 GB lık internet paketine dünyanın parasını taahüt ettik ,

paketimizde arttırım olacak mı yoksa ,
    IPHONE taahütlü alan arkadaşlar olarak sokaklara dökülmek zorunda kalabiliriz ?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.