Şimdi Ara

1 Bilgisayarı 2 Bilgisayar Olarak Kullanmak EFSANE !! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
189
Favori
31.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
359 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuya yazmamak için kendimi zorladım ama dayanamadım ne kadar saçma sorular soran var ya? 2 dakika düşünsen onlarca senaryo çıkar bu şekilde bir kullanım için. Ya gerçekten kafanız basmıyor yada şaka yapıyorsunuz başka bir açıklaması yok!

• Ülkenin içler acısı halini tokat gibi surata vuran bir başlık daha..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haklısın toprAAm

Bu ne güzel konudur ya rab

1 Bilgisayarı 2 Bilgisayar Olarak Kullanmak EFSANE !! 

• quote:

Orijinalden alıntı: davidoff26

Konuya yazmamak için kendimi zorladım ama dayanamadım ne kadar saçma sorular soran var ya? 2 dakika düşünsen onlarca senaryo çıkar bu şekilde bir kullanım için. Ya gerçekten kafanız basmıyor yada şaka yapıyorsunuz başka bir açıklaması yok!

1 Bilgisayarı 2 Bilgisayar Olarak Kullanmak EFSANE !! Troller işte başka açıklaması olamaz1 Bilgisayarı 2 Bilgisayar Olarak Kullanmak EFSANE !! 

• zeromecha kullanıcısına yanıt

Bilgisayar kaldırıyor mu peki? Yani FPS bayağı düşük olur. Online oyunsa latency de yüksek olur (aynı internet bağlantısını kullanıyordur diye düşünüyorum)

• quote:

Orijinalden alıntı: hitokiri_johndoesai

Bilgisayar kaldırıyor mu peki? Yani FPS bayağı düşük olur. Online oyunsa latency de yüksek olur (aynı internet bağlantısını kullanıyordur diye düşünüyorum)

Ping normale göre 1-2 fazla oluyor yani neredeyse hiç etkilemiyor.

FPS konusunda da düşük olmuyor yani benim sistemimle high ayarlarda gayet normal fps ler oluyor

AMD FX-6100 3,5 Ghz İŞLEMCİ

GTX 1050 Tİ 4 GB EKRAN KARTI

16 GB 1600 Mhz RAM

600 W PSU ZALMAN

LOL DE HER İKİSİ 60 FPS CİVARI

DYİNG LİGHT İKİSİ 40 FPS CİVARI

FOREST İKİSİ DE 40 FPS

Sizce gayet normal değil mi bu fps' ler ?

Zaten monitörler 60hz

Hatta fps drop veya lag bile olmuyor.

• zeromecha kullanıcısına yanıt

Bence 60 FPS altında oyun oynanmaz ama o bilgisayarın gücüne göre iyi değerler. İyi eğlenceler.

• Çoğu orta üst seviye anakartta arkada 6'lı (5 jak+1 optik) combo ses jakı var. Her jakta iki kanal var. Bu jakların görevleri yazılımdan değiştirilebiliyor. Biraz yazılım becerinizi kullanıp 5 sanal makinenin sesini bu 5 jaka ayrı ayrı atayarak ayırabilirsiniz. Ön jaklari da kullanırsanız 2 makineye daha ses çıkışı atayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 10 Kasım 2020; 18:9:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay be cok guzel konu hafif oyunlar oynatir boyle ama.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ipli jeton

Çoğu orta üst seviye anakartta arkada 6'lı (5 jak+1 optik) combo ses jakı var. Her jakta iki kanal var. Bu jakların görevleri yazılımdan değiştirilebiliyor. Biraz yazılım becerinizi kullanıp 5 sanal makinenin sesini bu 5 jaka ayrı ayrı atayarak ayırabilirsiniz. Ön jaklari da kullanırsanız 2 makineye daha ses çıkışı atayabilirsiniz.

Evet, o şekilde yapılabilir ama ben ihtiyaç duymadım konuya eklerim bunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sevimli Kakadu

Vay be cok guzel konu hafif oyunlar oynatir boyle ama.

Sistemi iyi olan bir arkadaşım bu programı kullanıyor , 2 tane 60 fps de battlefield 1 oynatabiliyor bu sistemde1 Bilgisayarı 2 Bilgisayar Olarak Kullanmak EFSANE !! 

• Klasör içindeki bütün exeler mi siliniyor yoksa kolay bir kopyala yapıştır ile halledilebilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: ipli jeton

Çoğu orta üst seviye anakartta arkada 6'lı (5 jak+1 optik) combo ses jakı var. Her jakta iki kanal var. Bu jakların görevleri yazılımdan değiştirilebiliyor. Biraz yazılım becerinizi kullanıp 5 sanal makinenin sesini bu 5 jaka ayrı ayrı atayarak ayırabilirsiniz. Ön jaklari da kullanırsanız 2 makineye daha ses çıkışı atayabilirsiniz.

Aslında buna gerek yok program içinde bilgisayara takılan tüm hoparlör/mikrofon ses aygıtları gözüküyor bunalrı da workplace 1 ve 2 ye atarsak ses sorununu da çözmüş oluruz.

• Denedim. Bir ekranda fifa açtım, diğer ekran da normal video vb. şeyler çalıştı. benim için lazım olan senaryo buydu, sorunsuz çalıştı. xbox gamepad'i ayarlamak biraz uğraştırdı ama o da oldu.

yıllardır keşke olsa dediğim şey olmuş. konuyu açan arkadaşa çok teşekkürler.

bu kullanılan program yeni mi çıkmış vardı da fark etmedik mi?

• Beğendim, guzel konu. teşekkürler

• DH ruhuna hitap eden bir konu olmuş .

• quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

Denedim. Bir ekranda fifa açtım, diğer ekran da normal video vb. şeyler çalıştı. benim için lazım olan senaryo buydu, sorunsuz çalıştı. xbox gamepad'i ayarlamak biraz uğraştırdı ama o da oldu.

yıllardır keşke olsa dediğim şey olmuş. konuyu açan arkadaşa çok teşekkürler.

bu kullanılan program yeni mi çıkmış vardı da fark etmedik mi?

Rica ederim.

Keşke senin gibi deneyen herkes yazsa.

2014 den beridir vardı ama bilinmiyordu yeni yeni yaygınlaştı 1 Bilgisayarı 2 Bilgisayar Olarak Kullanmak EFSANE !! 

• 2 kullanıcı aktifken kasa yorulmaz mı ? Mesela 2 kullanıcı da oyun oynarsa baya zorlanır.
    Günlük işler için ideal olabilir ama

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunun icin bilgisayarların aynı ortamda mi bulunması gerekir. yani birbirinden uzak olsa da olur mu

• bende 'Aster İşyerlerini Çalıştır' dediğimde hata veriyor ve şunu diyor

Şu anda ASTER’i Çalıştırmaya gerek yok.

Geçerli yapılandırmada, sadece birinci işyeri

başlatılacaktır.

Bunun nedeni, çalıştırılmasına izin verilen ek

işyerlerinin kendilerine atanmış ekranları olmamasıdır.

Lütfen 'İşyerleri' sekmesindeki işyeri atamalarına

yönelik ekranı ve 'Genel ayarlar' sekmesindeki

açık durumdaki işyerleri listesini kontrol edin

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.