Şimdi Ara

1 AY KALA HEDEFİM DURUMUM -YORUM-TAVSİYE-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • YGS 5 215 K dayım Hedefim ise TM3 100 K da olabilmek ,

Matematik : Logaritma karmaşık sayılar trigonometri matris detarminant konuları bitti ama çok sık soru çözmedim. Türeve başladım ama geç kaldığımı düşünüyorum hedefim 10-15 net arası bilmiyorum türeve devam etmelimiyim yoksa full soru ve denememi çözmeliyim.

Geo : üçgende açıları yapabilmeyi amaçlıyorum

Edebiyat : Tüm konuları bitirdim suan Eser özetlerini ezberliyorum yarına kadar bitirip Full tekrar ve deneme çözücem

Coğrafya: amacım 14+ net yapmak geçen sene 14 doğru 3 yanlış yapmıştım

Sizce nasıl hedefime yakınmıyım tavsiyeleriniz varmı ? Teşekkürler

• hamdickr kullanıcısına yanıt
    Selamun aleyküm kardeşim bir şey sorucam Edebiyat konularını ne kadar gibi bir sürede bitirdin ?
  • KODADIGreen kullanıcısına yanıt
    Aleyküm Selam kardeşim Kardeşim Yaklaşık 1-1.5 ay Çünki Mezuna Kaldım. Geçen seneden baya bi temelim vardı Geçen sene 32 d 16 y yaptım bu sene 40 doğru hedefliyorum
    Çok geç kaldım ya salak gibi çalışmadım şuan acayip pişmanım edebiyat bitirebilirmiyim bitiremezmiyim kararsız kaldım.Tavsiyen varmı kardeşim ya edebiyattan bunlara çalış bunları bitir 30 net çıkartırsın gibi zaten 20 soru paragraf diye biliyorum
  • Hocam kararsızlığı bırak ve çalışmaya başla hiç geç değil özellikle 30 net için 20 soru zaten paragraf divan-tanzımat-servetifünun-milli edebiyat baksan zaten 30 a tamamlarsın ki cumhuriyeti saymıyorum bile zaten asıl ugrastıran cumhuriyet.
    Sen adamsın ben başlıyorum bu gece çok yoğun bir proğram yapıcam gece ve gündüz olarak 20 tane paragraf günde 50 soru çözücem
    ve konulara calısıcam çok sağol aslında bende tm2 çok istiyordum ama geo mat yok Siyaset bilimi ve kamu yönetimi ama sağlık olsun asıl hedefim kpss + polislik
  • up
  • Hocam bence rahat çekersin edebiyattan 40 üstü bir şey yaparsan OBP de ortalama ise olma ihtimali çok yüksek.
  • vatur kullanıcısına yanıt
    Saolun hocam 74 obp var
    20 mat 40 uzeri edebiyatla 30 bin gelir bence ornegini gormustum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hedeflys H kullanıcısına yanıt
    Bu biraz abartı oldu hocam ama cok saolun
    Abarti degil yillara gore hesaplama uygulamasi var gir bakk 30 36 bin arasi cikiyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saol hocam up beyler yorumlarınız onemli
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.