Şimdi Ara

1 AĞUSTOS OTOMOBİL ZAMLARI (GÜNCELLENEN FIYATLAR ILK MESAJA EKLENDI) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
410
Cevap
4
Favori
49.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
146 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim bahsettiğim olay üzerinden 10 sene geçti. 2008 krizi ile dünya sallandı ama TR 2009 da çok iyi durumdaydı. Bugünleri bilsem herhalde dönmezdim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Command.com -- 4 Ağustos 2020; 15:45:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artizt

23 yaşındayım, yemin ediyorum benim neslim nasıl ileride ev, araba alacak hiç hayal dahi edemiyorum, yaşayamadan bitirdiler hayatımızı...
    sonunda olayı anlayan biri çıktı şükürler olsun
  • Peugeot her zamanki gibi zamlara devam:

1 AĞUSTOS OTOMOBİL ZAMLARI (GÜNCELLENEN FIYATLAR ILK MESAJA EKLENDI)
    1 AĞUSTOS OTOMOBİL ZAMLARI (GÜNCELLENEN FIYATLAR ILK MESAJA EKLENDI)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: nrdgnn

Peugeot her zamanki gibi zamlara devam:

8.21

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• zam yapmayan tek suzuki kaldı sanırım

• murmuro M kullanıcısına yanıt
    Yanlışımı düzelttiğiniz ve kullandığınız üslup tan ötürü sizi taktir ediyor ve teşekkür ediyorum. Biz ne desek boş bakalım gelecekte ne olacak

• nrdgnn kullanıcısına yanıt
    5008lere 23 bin lira zam gelmiş :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: funmanias

Yalnız şuan 2020 yılında yaşıyoruz 80 lerde değil ! Realty i görücez bakalım ne olucak. Senin mantığına göre önümüzde ki yıl yap ve benzin kuyruklarına girip karaborsadan sanaya almamız gerekiyor çünkü 80 lerden bize anlatıcaklara sana yağ tereyağ satılmıyormuş ö demen oder ?
    Güzel arkadaşım 80lerde böyle bir şey vallahi de billahi de olmadı,40 küsur yaşındayım ve o dönemleri çok çok iyi biliyorum. Gayet güzel bir dönemdi Seksenler. Sizin dediğiniz 70 li yıllarda Amerikan ambargosu yaşadığımız ve tüm dünyanın yaşadığı büyük ekonomik krizin olduğu dönemdi. Yani sadece tr yi ilgilendiren bir dönem degildi asla! Bakma şimdi genç insanlarii beynini yıkıyorlar ve o gunleri görmüş gibi di li geçmiş zaman kalıbı kullanıyorlar 😂

• 1 AĞUSTOS OTOMOBİL ZAMLARI (GÜNCELLENEN FIYATLAR ILK MESAJA EKLENDI)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Savior Fenix -- 4 Ağustos 2020; 20:21:17 >
  • Hayret Honda da zam gözükmüyor başlarına taş mı düştü iyiler mi acaba

• 1 AĞUSTOS OTOMOBİL ZAMLARI (GÜNCELLENEN FIYATLAR ILK MESAJA EKLENDI)

• 7 mayısta 215 e aldığım 3008 an itibariyle 318 bin oldu. nasıl arabaya binecek bu insanlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Zafer Durukan

Güzel arkadaşım 80lerde böyle bir şey vallahi de billahi de olmadı,40 küsur yaşındayım ve o dönemleri çok çok iyi biliyorum. Gayet güzel bir dönemdi Seksenler. Sizin dediğiniz 70 li yıllarda Amerikan ambargosu yaşadığımız ve tüm dünyanın yaşadığı büyük ekonomik krizin olduğu dönemdi. Yani sadece tr yi ilgilendiren bir dönem degildi asla! Bakma şimdi genç insanlarii beynini yıkıyorlar ve o gunleri görmüş gibi di li geçmiş zaman kalıbı kullanıyorlar 😂

Alıntıları Göster
    O zaman ekonomik verilerle oynanmış diyosunuz.1980 li yıllarda ülkenin gsyh belli ne kadar iyi olabilir acaba çok merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkenarjen

Hayret Honda da zam gözükmüyor başlarına taş mı düştü iyiler mi acaba
    Civic HB 7 bin zamlandı

• blacklotus01 B kullanıcısına yanıt
    kişi başı gelir, hakikaten kişi başı hesabı bölüşülmüyor. kocaman kısmını belli bir zümre yiyor. kalan %10 falan ülkenin %80ine bölüşülüyor. gsmh rakamı ile dönem vatandaş ekonomilerini anlayamazsınız.

• hyundai elantra ve Renault megane fiyatları arttı mı?

• Araçların vergisiz fiyatı acaba diğer ülkelere göre nasıl bilen var mı? Vergisiz fiyatta biraz araştırma yaptım. Bizde en boş golf yaklaşık 11.000 pound a satılırken ingilterede vergisiz fiyat en boş paket için 16.000 pound. Mercedes e serisine bakınca vergisiz fiyatta tr de yaklaşık olarak 15.000 tl vergisiz fiyat olarak daha fazlaya satılıyor. Acaba bunlar neye göre düzenleniyor?
  • Fiat da güncelliyor. Bakalım fiat fiyatları ne yapacak. Haziran ve Temmuz aylarında 1000 er lira artmıştı fiyatlar

• quote:

Orijinalden alıntı: cemall058

Fiat da güncelliyor. Bakalım fiat fiyatları ne yapacak. Haziran ve Temmuz aylarında 1000 er lira artmıştı fiyatlar
    Endişeyle bekliyorum, araba geliyor ay sonu. 1000'e fitim ben açıkçası.
  • Dacia da yapıştırmış zamları 3-5 bin
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.