O

Çavuş
15 Ocak 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 54 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arkadaşlar gece sürerken fark ettim sağ taraftaki kısa far ile sol taraftaki kısa far arasında biraz fark var. Sol taraf biraz daha aşağıda bunun olması normal mi?( Bazı yerlerde okuduğumda sol farın karşı taraftan gelen araçların gözünü almaması için biraz daha yere baktığı yazıyordu.)

Arkadaşlar merhaba 2018 model x-trail aracıma kaput koruma filmi yaptırmak istiyorum yetkili servisi aradığımda kullanacakları malzemenin 3M olduğunu söylediler. Tavsiye eder misiniz? Kalite bakımından nasıldır 3M daha önce yaptıran var mı aranızda?

Arkadaşlar bu 2 telefondan hangisini tavsiye edersiniz? Bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim..

Bugün 80le giderken eds patladı acaba burdan daha önce ceza yiyen var mı ne kadar ceza gelir
Arkadaşlar ilk defa otomatik araba kullanıyorum park ederken şanzımana zarar vermek istemiyorum elektronik el freni var parkı yaptıktan sonra direk p ye alıp mı el frenini çekmek lazım yoksa ilk n ye alıp el frenini çekip sonra p ye mi takmak lazım
Bu aracı alma arefesindeyim, araç hakkında tecrübesi olanlar bilgi verebilir mi?
arkadaşlar 8 gb ram olan laptobumu 16 ya yükseltcem yükseltirken nelere dikkat etmem lazım rami aldım takarken bataryayı çıkarmak gerekiyor mu?
Peugeot un 5008lere 10 günde 2 defa zam yaparak fiyatının 15 bin arttırması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Tam 2 ay sonra gelen güncellemeyi paylaşıyorum yorum sizin

20 gün sonraki durum bu..

Son durum bu takip edenler için.

Aylar sonra gelen güncelleme :)
Arkadaşlar son günlerde bu 2 araç için bayiden fiyat alan oldu mu?
Arkadaşlar windows 10 güncellemesi yaptım ardından mavi ekran vermeye başladı sürekli şu hatayı alıyorum çözüm yolu var mı yardım eder misiniz lütfen
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 17 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 24 sa. önce
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 59
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 44 (Bu ay: 780)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 10 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.