Şimdi Ara

1.93 boy ve Kuba Superlight 200

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Varsa özellikle uzun boylu kuba superlight 200 kullanıcılarından yorum bekliyorum.

Önümüzdeki aylarda arabamızın eşimde olmasında dolayı gün içerisinde danışmanlık yapacağım firmalara gidiş gelişte kullanmak üzere motorsiklet almak durumundayım.

Chopper tarzı motorlar hoşuma gidiyor. Ayırabileceğim bütçe max 10bin olunca superlight 200'e kafayı takmış vaziyetteyim

3 -4 kere motora oturdum, denedim. Bana göre çok sıkıntı yok, gayet iyi idi. Dışarıdan görüntüyü sorduğumda bir sorun olmadığı söylendi ki bunu söyleyenleri 2si satıcıydı.

Varsa uzun boylu bu motoru kullanan, yorumları dinlemek isterim. Teknik, görüntü, güvenlik anlamında 1.93 cm boyum sorun olur mu. Ya da chopper tarzı başka ne olabilir.

Gün içerisindeki rotam otobandan günde git gel toplam 70 80 km kadar olacak(izmirde)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtalpan -- 11 Eylül 2019; 18:46:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam başkasından çok kendi düşüncenizi önemseyin derim. Motorun üstğndeyken vidyo çektirin satıcıya, mümkünse küçük bir tur atın o şekilde devam etsin vidyo. Sonra kendiniz karar verin. Ben 1.86 80 kgyim bende gayet normal duruyordu motor. Büyük ihtimalle sizdede sırıtmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.