Şimdi Ara

1.85 boya ideal kilo kaçtır ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
31.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Benim boy 1.75 ayakkabıyla 1.78 falan oluyor sokakta yürürken kendimden uzun çok az kişi görüyorum.

Bide koskoca ülkede boyu 1.75 ile 1.85 arası kimse yok ne iş anlamadım.
  • Jason16 kullanıcısına yanıt
    hocam göbek çıkmıyor zaten sorun 60 kiloykende 75 kiloykende vücudumun aynı gözükmesi.bu 15 kilo nerede diyorum kendi kendime...bide ben bira içerim göbek yapmaya elverişli bi vücudum olsa çoktan çıkardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenfb1907 -- 25 Eylül 2017; 21:44:9 >
  • ideal kilo diye bişey yok, asıl tartı ayna. Tabi bu dediğim biraz da spor yapanlar için geçerli. Spor yapmazsan asla kalıplı gözükemezssin, istersen 100 kilo ol daracık omuz kocaman g*t göbek göğüs gezersin bu seferde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y2Jericho -- 25 Eylül 2017; 22:49:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y2Jericho

ideal kilo diye bişey yok, asıl tartı ayna. Tabi bu dediğim biraz da spor yapanlar için geçerli. Spor yapmazsan asla kalıplı gözükemezssin, istersen 100 kilo ol daracık omuz kocaman g*t göbek göğüs gezersin bu seferde.

Hocam spor yapamıyorum derken spor salonuna falan gitmiyorum bütçe ve vakit sıkıntısından dolayı...Ama evde şınav plank gibi basit egzersizleri yapabilirim faydası dokunur demi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erenfb1907 kullanıcısına yanıt
    olur dostum hiçbişey yapmamaktan iyidir, youtube dan araştırabilirsin daha çeşitli şeyler. bir şınavın bile bin tane çeşidi var.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.