Şimdi Ara

1.6 Life Multimedia Ekranı Hk.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi günler. Aşağıdaki linkte yer alan Navigasyonlu Multimedia Ekranı Toyota Corolla 1.6 Life versiyonlarında opsiyonel olarak satılmaktadır. 2018 1.6 Life aracımda da aynı şekilde bulunuyor lakin herhangi bir kullanım klavuzu vb. şeyler bulamadım mesela miracast olduğu yazıyor ne denediysem yapamadım, ekstra güvenlik adında birçok ayar değiştirme olanağımız bulunuyormuş ama şifresini hiçbir yerde bulamadım ne yabancı sitelerde, nede türk sitelerinde kısacası herhangi bir bilgisi olan, kullanan, aracında takılı olan arkadaşlar ekran hakkında bilgi verebilir mi ?

Not : Servise gittiğim zaman görüşeceğim bu tarz konuları ama merak ettiğimden konuyu açmak istedim.

Multimedia Ekranı :https://www.toyota.com.tr/articles/navigasyonlu-multimedya-cihazi.json

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UJohnLAue -- 20 Mayıs 2018; 11:14:12 >

• Merhaba, aynı multimedya sistemden bende de var. Gizli özelliklere nasıl ulaşabileceğimiz, hangi özelliklerin olduğu ve ulaşabilirseniz şifre konusunda yardımcı olur musunuz ?
  • derartikel D kullanıcısına yanıt
    Maalesef hocam benimde bir bilgim yok ama bu hafta cumartesi veya ondan sonraki hafta aracın 1000 km bakımını yaparlarken cam filminde birkaç hata görmüşlerdir arayıp baktırmaya gideceğim ozaman oradaki yetkililere sorup öğreneceğim sizede bilgi veririm.
  • Bu multimedya nin şifresini bilen yok mu. Ne zamandır uğraşıyorum hiçbir yerde bilgi yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.