Şimdi Ara

1.5 yaşındaki rottweiler köpeğimi isteyen varmı?[SS eklendi] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
7.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kuyruğu bizzat kendim tarafından kesilmiştir özellikle biraz caudal omur bıraktım kuyruk salladığı belli olsun diye

ve bazı arkadaşlara pm attım ilginiz için teşekkürler
  • seceresi var arkadaşlar.
  • Bursada olsaydın alırdım. Kuruğunu kesmeseymişsin keşke
  • Denizlide Mersine gelmez yoksa alırdım dukkan bahcelı beslerdım

Kargo ıse otobusde uyutularak gıdebılır mersın fırmalarından arastırdıydım aksaraydan kangal getırecektım
  • Kuyruğunu neden kestiniz?
  • bende talibim karanlık odada 1 hafta bekletip daha sonra canavar yaparım ben onu
  • arkadaşlar rott un özelliği kuyruğunun kesilmesidir öyle gerekli
  • kuyrukları kesilince daha güzel oluyor mesela annesininki kesik değil benim hoşuma gitmiyor
  • kuyrukları kesilince daha güzel oluyor mesela annesininki kesik değil benim hoşuma gitmiyor
  • sordum arkadaşa ama alamıcakmış.2 köpeği vardı ayırmış diğerini.yıllardır onda olan av köpeği vardı bir tane bunamışmı neymiş ben anlamıyorum bu işlerden nasıl şeyse diğer köpeklere vs. herşeye saldırıyomuş.beni bile tanımıyo bazen onla ilgileniyorum diyerekten güvenemediğinden alamam dedi.
  • Köpeklerden anlamam ama hem asabi olan bir köpeği üstelik 1.5 yaşındayken başkasına vermek sakıncalı değil mi?

Yavru değil sonuçta. Verdiğiniz kişiyi yabancı olarak algılayacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mico82

arkadaşlar köpek ücretsiz verilecektir isteyen yokmu??

hocam köpek 1.5 yaşına gelmiş parçalar valla bizi daha tanımıyo zaten :D
  • Barınağa veya tanıdığın birilerine ver bence. Ben yıllarca hayvan besledim ama ev küçük ve gezdirecek yer yok.. Hayvana eziyet olur. Aynı şekilde yeri olmayan ve hergün gezdirmeyecekler + heves edip alacaklar lütfen almasın. Hayvana eziyet olur.
  • Resimdeki köpek 1.5 yaşında bir rottweilerdan küçük. Yapısıda rottweilerdan uzak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slang_1903

köpek scr lı falan degıl anlasılann zaten orjınalede pek benzemıyo buyuk ıhtımalle kırmaa alan arkdas daha sonra begenmeyıp sokaga atmasın bunu bılerek alsın bence

Zaten bir köpeği kırma diye sokağa atan biri aynaya bakarken 2. bir hayvana bakmış olur.Kendini ''hayvansever'' olarak tabir eden biri şu cins,bu cins,kırma ya da değil diye bir ayrım yapmaz.Konuyu açan arkadaşa köpeği vereceği kişiyi iyice araştırmasını öneriyorum.
  • Umarım vereceğin kişi iyi bakar. yerim olsa alırdım ama yer yok.
  • bana ver. mahallede kedileri kovalatırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ata

Resimdeki köpek 1.5 yaşında bir rottweilerdan küçük. Yapısıda rottweilerdan uzak.

+1

Ayrıca ilk resimde göğsünde bir beyazlık var.
  • bu köpek rottweiler değil

bildiğin KIRMA
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.