Şimdi Ara

1.4 TSI Passat yardım lütfen.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bütçeden dolayı 1.6 TDI alamayacağım sizce 2013 2014 arası Passat 1.4 TSI alsam sürüş keyfi yakıt açısından mantıklı olur mu, kullanan varsa fikir verebilir mi? Teşekkürler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Elbette tdi gibi yakıtı az olmaz ama sürüş keyfi açısından herhangi bir problem yaşamazsınız hatta daha sessiz konforlu bir sürüş olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • B7 mi b8 mi hocam ? Otomatik mi Manuel mi ?
    Kendim de b7 veya b8 benzin-Manuel düşünüyorum da çünkü.Kullanan varsa bilgi verirseniz sevinirim bende

• Yakıt hariç daha mantıklı bir seçim olur, performans ve sessizlik almış olursunuz.

• Mand1ra_Hekimi kullanıcısına yanıt
    Ya işte 1.4 gitmez mitmez diye söyleyip duranlar olunca bne de hiç binmedim bilmiyom tabi teşekkür ederim

• srdn81 S kullanıcısına yanıt
    Ben TDI performansı daha iyi olur sanmıştım kullanmadım hiç peki yakıtı çok mu fazla kullandınız mı

• Coldplay3517 kullanıcısına yanıt
    B8 otomatik düşünüyorum ama bakalım fiyatlar belimi büküyor hatta her gün bütçeyi azaltıp başka bir model marka mi baksam diyorum kararsızım

• sdkalpr15 S kullanıcısına yanıt
    Benim aracım 2.0 TDI ancak hepsini kullandım. Performans olarak 1.4 TSI 1.6 TDI dan daha üstündür, yakıt olarak da aşırı sıkıştırmadığınız sürece tatminkar olacaktır. Tabi TDI kadar az yakmasını beklememek lazım.

Peki 9 10 litre yakar mı şehir içinde

Bir de 1.4 lerin 125 lik olanı da bahsettiğiniz sürüş keyfini verir mi yoksa illa 150 lik mi olmalı

Sıkışık trafikten bahsediyosanız yakacaktır.

125'likten bahsediyordum zaten, 150'lik zaten 1.6 TDI ile değil, 2.0 TDI ile karşılaştırılmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srdn81 -- 28 Ekim 2021; 21:40:25 >

Bunu kim diyor hocam   b6-b7-b8 son olarak b8.5 kullanıcısıyım 122 125 150 hp ünite asla üzmez 2 bin devirde yaylana yaylana gider yokuşta çıkarsınız . Erzurumda iseniz buyrun gelin vereyima aracımı test edin rahatlıkla gerçi benim ki 1.5 150 hp ama  122 hp b7 kasalar b8 kasalara göre 0,5-1 litre arası daha çok yakıyor bide b7 1.4 tsi 122 hp ünite nedense motor geç ısınıyor du bende kışın sıkıntı oluyordu onun dışında sorunsuz araçtı 180 bin km kullandım . Şehir içi 7-9 arası yakar uzun yolda 5-6 arası yakar. Kışın erzurumda 12 litre yakıyordu sıkışık trafik ve soğukta b7 kasa için dediklerim.

• B7 kasa 1.6 tdi motor 140 km den sonra ölü tavsiye etmem o kasaya o motor yakışmıyor b7 kasanın hakkı 1.4 tsi yada 2.0 ünite.

Anladım hocam teşekkür ederim

• Hocam çok sağ ol da ben hiç kullanmadım o yüzden bilmiyorum b7 kasa hangi yıla kadar oluyor 2014 mü

Aynen 2014

• Peki hiç şanzıman sıkıntısı yaşadınız mı malum o konuda da kada karistiranlar cok

B7 de 120 binde değişim oldu ücretsiz. B8 de 148 binde oldu işcilik verdim sadece b8.5 ta sıkıntı yok şimdilik. Bu erken kavrama değiştirenlerin çoğu büyük şehirlerde yaşayanlar . Trafik çok dur kalk çok sonuç = arıza

• Anladım hocam çok teşekkür ederim ya 1.4 alicaz ya da bütçeye cikamazsak mecbur biraz düşüp marka model degistiricez

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.