Şimdi Ara

1.4 TSI Passat CC veya indirime girmiş Volvo S60 dizel mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
10.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2008 model dizel bir Passat kullanıcısıyım. Arabayı yenileme zamanı geldi gibi; ama seçenekler tüm ihtiyaçları karşılamıyor..

Passat CC, o çekici duruşu, DSG otomatik şanzımanı ve gelen 1.4 motor seçeneğinin fiyat olarak aracı daha bir ulaşılabilir kılması ile önde, ancak 1.4 benzinli motor yakıt ekonomisinin bir dizele göre fazla ancak performansının da az olacağı endişesi ile geride,

Volvo s 60 ın, 1.6 motorda dizel ve otomotik şanzımanı o kalite de birleştiren ender araçlardan olması, donanım zenginliği ve kalitesi ve yakıt ekonomisi ile önde, ancak gerek iç gerekse dış görüntüsü ile bence CC nin arkasında olması nedeni ile geride..

Ve tüm bu güzel özellikleri birleştiren araçların fiyatlarının bana göre çok pahalı olması nedeni ile, eldeki seçenekler arasında bir takım güzel özellikleri diğer bir takım özellillere kurban etme veya tercih etme zorunluluğu. Hepsini bir arada sunan araç çeşitliliğinin yokluğu. Bu özellikleri taşıyan 1.6 motor ve dizel seçeneği taşıyan SUV modellerinin bir türlü çıkmayışı...(Nissan Qasqai ' den gayri)

Bu iki araçtan hangisi tercih edilmeli? Forumda her iki araca ait sayfalarda dolaşmaktan gözlerim ağrıdı da kafa karşıklığım bir türlü dinmedi. Yoksa bizde hani Beyaz' ın bir tiplemesi vardı ya, "psikopat" hani hep imkansızı isterdi, biz de onun gibi hep imkanısızı mı istiyoruz.

"Bir araç istiyorum, Şekilli olsun ama fiyatı düşük olsun, az yaksın ama güçlü olsun, otomatik olsun ama 1.6 dizel olsun, geniş ve ferah olsun ama spor olsun"

• cc çok yakışıklı bir otomobil, her ne kadar makyajlı kasanın ön dizaynını beğenmesemde araç hala çok güzel ve çıtasız kapıları bu araca sahip olmak için bile başlı başına bir sebep. şu an gelen çoğu cc'lerde çok çirkin bir jant var onun yerine mutlaka interlagos tercih edilmeli diye düşünüyorum. Lakin iş satın alma aşamasına geldiğinde sadece dizel motor için bile volvo alınır.
  • Konuyla alakasız ama 1.4 TSİ 160'lik motor passatlara ne zaman geldi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: T_YılmaZ

Konuyla alakasız ama 1.4 TSİ 160'lik motor passatlara ne zaman geldi ?

makyajlı kasanın piyasaya sürülmesi ile geldi, bu da bir kaç ay öncesine tekabul ediyor.
  • CCden bahsetmiyorum ben normal passat :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: T_YılmaZ

CCden bahsetmiyorum ben normal passat :)

ooops çalışmadığım yerden sordun. o zaman Ferdi babadan ''Geçen yıl bu zamanlar'' adlı şarkıyı sana armağan edelim :)

http://www.youtube.com/watch?v=3MpzxMQl-6M
  • Bak bakalım ne olmuş senin CC ye:
    http://forum.donanimhaber.com/m_59504042/tm.htm

S60ın yanında sakızı çiğnenmez.
  • S60 güzel araç fiyatlarıda oldukca dustu fakat cc daha güzel bence.CC' ninde fiyatı düştü.Ben olsam CC alırdım.Gercekten cok şık bir araç.S60 bile yanında tipsiz kalıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • passat cc
  • cc al içi daha ferah bir araç o bile başlı başına tercih nedenidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onboardx -- 29 Temmuz 2012; 12:11:17 >
  • allah aşkına biri vw biri volvo, düzgün bir renk ile alırsanız (altın gibi) s60 cc'den daha şık duruyor bence, fiyatı mucize kabilinde şu anda benim c4'ü iki ay önce almasam bir senelik dahi olsa satar alırdım.

dizel, otomatik, spor ama geniş daha ne olsun direkt s60 hocam.
  • yeni cc acayip tipsiz eskisi olsa s60 dan güzeldi. performans olarak birşey diyemem ama 1.6 volvo cc kadar yakmaz
  • CC, S60'tan yarım gömlek yukarda
  • s60ın 0-100u 10.9 sn

bence aracın performansı yeterli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabiki s60 , hazırda indirim var git en yakın volvo bayısıne al arabanı.Cc ye bulaşma bence
  • bence tartışılmaz bile tabiki volvo
  • öncelikle dizel arabayla benzinli kıyaslanmaz

s60 ın benzinlisi 1.6 turbo 180 hp yi kıyaslayabilirsiniz.

o zaman da s60 derim.
  • Tabiki CC.
  • Akıl s60, duygular CC diyor.
  • volvo s60 1.6dizel indirimdeki fiyatı ne kadar? burada 81bin tl yazıyor en boş paketi indirimli halimi bunlar?

http://www.volvocars.com/tr/sales-services/sales/Pages/volvofiyatlistesi.aspx
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.