Şimdi Ara

1.33 Auris eski kasa manuel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu araç 65-70 eder mi bu piyasada ? Eskiden şu fiyata alıyorduk bunu gibi yorumlar çok klişe oluyor artık, bugünün şartlarında alınabilecek bir araç arıyorum.
    Yada Opel Corsa 2011-2012 model 1.4 otomatik düşünüyorum. Bu araç otomatik olduğu için 70-75 arası gibi duruyor.
    Son ihtimal Kia Rio 2013-2014 model 1.25 manuel 65-70 civarına bulunur yine.
    Bunlar arasında fiyatına değer diyebileceğiniz fikir vermek isteyen uzman arkadaşlardan yorum bekliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• ++

• ben de var 2012 modeli 50 bin km de şu an 70 bin lira piyasası temiz...
  • bianconera kullanıcısına yanıt
    Size bu araç bu kadar eder mi diye sormak mantıksız olur heralde :)

• şöyle söyleyim geçen sene 50-55 bin liraydı şu an minumum 65 bin duruma göre 75 bine kadar cıkıyor piyasası..

otomatik takıntınız yoksa içi geniş ferah C segment araba bu paraya gayet iyi..Performansı da ne güldürür ne öldürür:)
    Teşekkür ederim cevabınız için. Aracı tanıyorum aslında performansını da biliyorum az çok. Bu dönemdeki tek kuşkum bu araca bu para verilir mi sorusu :) kâr amacım yok , satarken zarar etmiyim yeterli.

• rica ederim.zarar etmek olayı arabada 1 yıldır bitti..70 bin lira geçtğimiz yıllara göre cok para değil artık adı var...
    Peki şöyle bir soru sorsam öneriniz ne olur.

1- 1.33 Auris
    2- Corsa 1.4 otomatik (2010-2012 arası)
    3- 1.6 Megane 3 manuel (denk gelirse otomatik)

Hangisi sizce? Hemen hemen aynı fiyatlarda piyasaları. Yada üçü de iyidir hangisi temiz denk gelirse al der misiniz?

• o fiyata latitude bile alınır. bana sorarsan o fiyatları etmez ama piyasada ederi doğru olan hangi araç var? eski bir auris 1.33 sahibi olarak , şehiriçi için pratik, klima kullanımına göre 7.5-9.5 lt arası yakan, içi dışarıdan göründüğünden daha geniş, corolladan malzeme kalitesi olarak daha iyi bir araç. yol tutuşu bir astra bir focus değil. rampada 3. vitese bile düşebildiğin oluyor ama aşağıdan 120 yi tutturursan önüne kimse çıkmadığı sürece o hızda da çıkarsın. corsa yada rio dansa daha tavsiye edilebilir sonuç olarak bir üst sınıf.
  • texjrwillerjr T kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler düşünceleriniz için. Otomatik sevdam vardı ama bu paraları hakedecek otomatik araç yok şuan :) otomatik Corsa yada manuel Auris arasındayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: uykbjk

Teşekkürler düşünceleriniz için. Otomatik sevdam vardı ama bu paraları hakedecek otomatik araç yok şuan :) otomatik Corsa yada manuel Auris arasındayım.
    otomatik ihtiyacına lafım yok. büyük rahatlık. ama ben her zaman bir üst sınıfın daha iyi olduğunu düşünürüm.
  • quote:

2013 life mi öncesi comfort mu life kullandım öncesini bilmiyom ama life olan keyifliydi hala özlerim onu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Peki şöyle bir soru sorsam öneriniz ne olur.

1- 1.33 Auris
    2- Corsa 1.4 otomatik (2010-2012 arası)
    3- 1.6 Megane 3 manuel (denk gelirse otomatik)

Hangisi sizce? Hemen hemen aynı fiyatlarda piyasaları. Yada üçü de iyidir hangisi temiz denk gelirse al der misiniz?
    corsa bir alt sınıf bu 3 ü arasında.Megane 3 de olabilir auris de ikisi de pişman etmez.
  • Ben corsa öneririm 1.33 alınacak araba değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende 1.4 dizel 2010 auris elegant var.
    içi gerçekten ferah aile arabası hissiyatını sonuna kadar veriyor.
    aslında 1.4 yetiyormu yetiyor ama 1.6 olaydı gerçekten çok daha iyi olurdu.
    motor performansını etkileyen kısımlardan biride ağırlığı. belki 100 kg daha hafif olsa performans bir nebze artardı. sanırım 1365 kg civarı benim araç. 1.33 aurisi hantallaştırır ama bunu şehiriçinde çok hissetmezsiniz,
    şehir dışıda motorun diri kalması için biraz devirli kullanmanız gerekebilir.

eğer aileniz küçük aileyse rioda düşünülebilir bence. onunda içi fena değildi sanırım. hem vergi avantajı cabası.
    donanım olarakta auristen iyi olabilir.

yani 4 ve üzeri aileyseniz aurisi, daha ufak aile iseniz rio'yu düşünün derim.

bu paraları edermi konusuna gelince. hiç tutulmayan 2004-06 model mitsubishi lancerler 50bin liralara gelmiş.
    piyasa maalesef bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senkei -- 23 Mart 2020; 11:31:13 >
    Megane 3 otomatik şanzıman alınır mı? Yoksa manuel e mi yönlenmek gerekir?

• uykbjk U kullanıcısına yanıt
    benzinli megane için söylüyorum makyajsız kasada 4 ileri torkkonvektörlü makyajla birlikte otomatikte motor değişti ve cvt şanzımana geçildi nissan juke ve qq da kullanılan motor ve şanzıman sorun verdimi çözümü ve ustası zor (makyajlı fluence kullandım) parcası pahalıdır size tavsiyem otomatik alacaksanız makyajsız kasa ve 2009 ithal olanlara bakın düz vites içinde sıkıntı yok

• Manuel corsa ve 1.33 auris kullanmışlığım var yeterince süre, uzun uzadıya analiz yapmayacağım, auris astra ile kıyas olur, corsa ile değil. Ayrıca o yaşlarda opel'e toyota'ya nazaran güvenmezdim yerinizde olsam.
  • Opel sorunlare aracı bana göre Insıgnıayı sattım kurtuldum...
  • 1.33 olan model hakkında olumlu yorum yapan görmedim. Daha önce kullanmış arkadaşlarım özellikle yokuşlarda, arabada 3-4 kişi olunca çekim sıkıntısı çok oluyor dedi. 1.6 advance ya da dizel olanı iş görür. Araba dediğin yüklüyken ya da yokuşta belli olur.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.