Şimdi Ara

1.250.000 TL istenen Vw Golf 8 R ( 22.02.2021)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tufan34 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 gün
  • Cevaplayan Üyeler 26
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 8 saat 28 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 6
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • aaguler (5 mesaj) 207m (3 mesaj) TEPEE PREMİUM PACK (2 mesaj) Teknode (2 mesaj) Stand Alone (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (25 mesaj) Mobil (11 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> 1.250.000 TL istenen Vw Golf 8 R ( 22.02.2021)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1778 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

BirmilyonikiyüzbinTürkLirasına Vw Golf 8 R !

Daha neler :

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2021-golf-8-r-320ps-akrapovic-900881499/detay

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/b1/ff/fb/b1fffb48a3134b40f3f42d5093cdbc33.png&t=0&width=480&text=1

Arşive alalım, bakalım distribütör ithalata baslarsa fiyatlar ne olacak ?

|
    |

• burada her araç için bir başlık mı açalım ?

2..000.000 istenen focus

3.000.000 listenen leon

99 .000 istenen şahin

burayı iyice çöplüğe çevirdiğinizin farkına varın. bu tür başlıklar yüzünden kaliteli içeriğe ulaşamıyoruz.

ayrıca; biri malını kendi belirlediği fiyata satmak için senden izin mi alacak ?

quote:

Orijinalden alıntı: aaguler

Satan demiyorum ben, satmaya çalışan kişiyi en iyi tanımlayan meslek balıkçılık. Atmış oltayı bekliyor. Bu balıkçı gibi davranan bazı galericiler, ilk Tiguan satışa çıktığı zamanlar çok fena "Tersoya" gelmişlerdi. Gaddarlar gaddarı doğuş oto, misal 60-65 Bin Euro fiyatla satmaya çalıştıkları araçları 34 Bin Euro fiyatla sokarak tabiri caiz ise böğürlerini deşmişti. Bu balıkçı da ödediği paranın alternatif getirisinden zararda olacak.

Valla bak yalandan bir tane bildiğim bir galerinin bir ilanını favoriye ekledim. Seat Arona FR araç. Sanırım 2-3 ay olmuştur araba 260 küsürlerdeydi satamadılar :) Dün bir baktım 240 küsürlere çekmişler.

O arabayı bayiden 230'a alıp 265 yazdılar. Arada 35 bin tl gibi bir fark var. Şimdi bu kafadan fırsatçılıktır, dolandırıcılıktır. Tamam araba yoktu pandemi döneminde ama 35 bin lira kar nedir arkadaş.

Koy 5 bin 10 bin hem beklemeden sat hem kar yap. Ama yok gözümüz aç olduğu için böyle yapmak zorundayız. Herifler arabayı 2-3 aydan fazla yatırdılar şaka gibi. İşin garibi o arabanın garantisinden de yiyorlar. Alanın iyi düşünmesi lazım :)

quote:

Orijinalden alıntı: serlinetta

teknik özelliklerine baktım, o kadar para istemişler bari uçuyo falan olsun diye. 6 saniye  

2.0 motor yazılımlı marea ile aynı değerde.

0-100 4.7 sn

https://www.auto-data.net/tr/volkswagen-golf-viii-r-2.0-tsi-320hp-4motion-dsg-41722

Eski kasa golf 7.5 R bile 4.9 sn
  • Yarbay
    15079 Mesaj

İşin garibi bu arabayı acaba bu adam kaça getirdi de bu paraya satıyor. Bir diğer garip olan kısmı da bir insan nasıl bu arabaya 1 milyon verir de alır. Yani bu satan arkadaş diyelim 1 milyon verdi aldı, 1 milyon 250 bin'e satıyor. Sıyırdın mı arkadaş demek isterdim.

• Binbaşı
    1778 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Satan demiyorum ben, satmaya çalışan kişiyi en iyi tanımlayan meslek balıkçılık. Atmış oltayı bekliyor. Bu balıkçı gibi davranan bazı galericiler, ilk Tiguan satışa çıktığı zamanlar çok fena "Tersoya" gelmişlerdi. Gaddarlar gaddarı doğuş oto, misal 60-65 Bin Euro fiyatla satmaya çalıştıkları araçları 34 Bin Euro fiyatla sokarak tabiri caiz ise böğürlerini deşmişti. Bu balıkçı da ödediği paranın alternatif getirisinden zararda olacak.

|
    |
    Teknode kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    15079 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: aaguler

Valla bak yalandan bir tane bildiğim bir galerinin bir ilanını favoriye ekledim. Seat Arona FR araç. Sanırım 2-3 ay olmuştur araba 260 küsürlerdeydi satamadılar :) Dün bir baktım 240 küsürlere çekmişler.

O arabayı bayiden 230'a alıp 265 yazdılar. Arada 35 bin tl gibi bir fark var. Şimdi bu kafadan fırsatçılıktır, dolandırıcılıktır. Tamam araba yoktu pandemi döneminde ama 35 bin lira kar nedir arkadaş.

Koy 5 bin 10 bin hem beklemeden sat hem kar yap. Ama yok gözümüz aç olduğu için böyle yapmak zorundayız. Herifler arabayı 2-3 aydan fazla yatırdılar şaka gibi. İşin garibi o arabanın garantisinden de yiyorlar. Alanın iyi düşünmesi lazım :)

|
    |

• Yarbay
    2773 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    shikaruzu

teknik özelliklerine baktım, o kadar para istemişler bari uçuyo falan olsun diye. 6 saniye  

• Yarbay
    4982 Mesaj

haa akrapovic varsa tamam normal o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1235 Mesaj
    Çamaşır bulaşık da yıkıyorsa bence hakediyor

|
    |
  • Yarbay
    10701 Mesaj

yarı fiyata type r varken kim ne yapsın bu tipsizi

|
    |
  • Binbaşı
    1262 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    cafercan2633

Al satçıların meşhur motto su: serbest piyasa. İsteyen istediği fiyatı yazar. Almak zorunda değilsin.

• Binbaşı
    1778 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Artık bu mottoda bir işe yaramıyor. Yapraklarını yerken gevrek gevrek gülen al-sat'çı takımı, sapına gelince ağlamaya başladı. Burada fiyatların düşüşünü referans veren konularda çıldırdıklarını görmek keyif veriyor. Düşük zekalarıyla kasmaya çalıştıkları algı için kullandıkları argümanlardan bahsetmiyorum bile :

• Bu ülkede neyin fiyatı çıktıktan sonra düşmüş ki ?
    • İmkanı olan alsın, bu fiyatlar bir daha olmaz...
    • Bayram yaklaşıyor fiyatlar uçar...
    • Sen fakirsin diye herkesi kendin gibi ezik mi sanıyorsun ? ( Buna juri özel ödülü verilir)
    • Ben takip ediyorum fiyatları, hiç de düşmüyor...

Bu palavraları yazanlar, net al-sat'çı olup, kızdırılmaya uygundur.

|
    |
    Hayalet sürücü 33 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2085 Mesaj
    Konuya girmeden normal golfa 1 milyon istemişler zannettim ama 2.0 4x4 müş araç.

Ama yinede fiyat çok yüksek.

Bu aracın ederi 700-800 bin lira arasıdır.

|
    |
  • Yarbay
    5734 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: serlinetta

0-100 4.7 sn

https://www.auto-data.net/tr/volkswagen-golf-viii-r-2.0-tsi-320hp-4motion-dsg-41722

Eski kasa golf 7.5 R bile 4.9 sn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canlee89 -- 22 Şubat 2021; 14:39:32 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    398 Mesaj
    Golf r alacağım bir de bu maldan alacağım

|
    |
  • Binbaşı
    1793 Mesaj

Arkadaşlar yalan bu yalan. Adam bulmuş netten 3-5 resim atmış sizde yiyorsunuz birbirnizi. Adam golf sırasına yazılır 230a koyar nete 450ye maksat malımın değeri yüksek gözüksün. Türk milleti kafayı yedi bitirdi haberiniz yok mu ?

|
    |
  • Yarbay
    4275 Mesaj

Altı üstü C sınıfı heçbek bir araç.Şu aracı ne varsa yere göğe sığdıramıyorlar bi türlü.

|
    |
  • Yarbay
    7522 Mesaj
    B.k satar o fiyata 😂😂

|
    |
  • Yarbay
    2644 Mesaj

burada her araç için bir başlık mı açalım ?

2..000.000 istenen focus

3.000.000 listenen leon

99 .000 istenen şahin

burayı iyice çöplüğe çevirdiğinizin farkına varın. bu tür başlıklar yüzünden kaliteli içeriğe ulaşamıyoruz.

ayrıca; biri malını kendi belirlediği fiyata satmak için senden izin mi alacak ?

• Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 1 saat 16 dakika kadarı kaldı.
    4 kapılı buzdolabı

|
    |
  • Yarbay
    7522 Mesaj
    Birde 1.0 tsi man. bir araç vardı beyaz renk. 450 bin tl isteniyordu. Şuanki fiyatına bakın. Tam 100 bin tl indirim yapmışlar. Bundan bile dünyanın parasını kazanacak. Sazan arıyordu olmadı sanırım. Bu zihniyette ticaret yapmaya çalışan esnafların daha da beter olması dileğiyle.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-merkar-tk-motors-2020-vw-golf-8-yeni-kasa-hazir-896201258/detay

• Yarbay
    5583 Mesaj

Akropoviç egzoslara özel bir vurgu yapmış.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Cancer Clinical Trials
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.