Şimdi Ara

1.2 TSI JETTA ALDIM İYİ Mİ YAPTIM KÖTÜ MÜ!!(ACİL) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
1
Favori
4.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence iyi araba özellikle Dsg olmadığından. Neyse hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlı olsun
  • Onay isteme usta sen bak dalgana güzel güzel kazasız gezersin inşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski 1.2 tsi aldınız sanırım.Yakıtı yeni nesil 1.2 tsi ye göre 1- 1,5 lt kadar fazladır.Ancak çekişte sıkıntı çıkarmaz.Bunun dışında sıkıntısı yok.HAyırlı olsun....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi one man one engine -- 5 Mayıs 2014; 16:49:24 >
  • En kısa cevap:

İYİ YAPMIŞSIN!

Güle güle kullan, ıvırı zıvırı kafaya takma, Allah kazadan beladan korusun

1.000.000 km'yi görene dek kullanırsın umarım

1.2 TSI JETTA ALDIM İYİ Mİ YAPTIM KÖTÜ MÜ!!(ACİL)
  • adam pancar motoru kadar motoru olan arabaya 100 bin tl nin yarısını veriyor hey arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: we[AGRA]

Ölüm döşeğindeki adamın moralini bozmamak için birşeyin yok der gibi herkes ağız birliği yapıp, artık almışsın bize hayırlı olsun demek düşer yazmış.
    Sanki adamın bilmediği bir gerçeği saklıyor herkes.

Adam Toros almamış fıstık gibi Jetta almış. Zamanında birkaç troll kötüledi diye Jetta'nın kötü olduğuna dair bir forum psikolojisi oluştu.

• Aynı aracın comfort modelini alacakken arkadaşın 20.000 km'deki dizel corollasını almış biri olarak, hala aklım jettada.
  • 50 bin tl verip benzinli bir araç almazdım şahsen, hayırlı olsun kazasız belasız.
  • Hocam fiyatı normal hayırlı uğurlu olsun..Temiz araba bulmak zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donald Draper

50 bin tl verip benzinli bir araç almazdım şahsen, hayırlı olsun kazasız belasız.

tşk inanın bende dizel istedim hemde daha düşük bütçeli bir araba istiyordum ama bulamadım denk gelmedi bu nasipmiş hayırlısı olsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Broadway066.

Hocam fiyatı normal hayırlı uğurlu olsun..Temiz araba bulmak zor

Tşk katılıyorum 2 ay aradım temiz araba zor bulunuyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: drmelihx

quote:

Orijinalden alıntı: Donald Draper

50 bin tl verip benzinli bir araç almazdım şahsen, hayırlı olsun kazasız belasız.

tşk inanın bende dizel istedim hemde daha düşük bütçeli bir araba istiyordum ama bulamadım denk gelmedi bu nasipmiş hayırlısı olsun..

Hocam bir laf vardır ''sevdiğini alamıyorsan, aldığını seveceksin'' diye aynen öyle olmuş. Sizin acaba dediğiniz şu jetta'nın hayali ile yatıp kalkan adamlar tanıyorum, şükretmek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mx_61

Aynı aracın comfort modelini alacakken arkadaşın 20.000 km'deki dizel corollasını almış biri olarak, hala aklım jettada.

corolla bulmuştum bende comfort ekstra otomatik lpg li 41e anlaşıyordum ama nasip olmadı onun fiyatı da çok uygundu kaçınca tüh demiştim...
    Bu biraz daha konforlu ve cafcaflı geldi..
  • Hayırlı olsun aracınız. Ben jettayı çok beğeniyorum. Ne zaman yolda siyah bir jetta görsem dönüp bakarım. Bana A4 ü hatırlatır. Prestijine girmiyorum bile 1.2 performans konusunda sizi tatmin edecektir. Efendi kullanımda da üzmez diye düşünüyorum. Dolu bir araç beklentilerinizi karşılayacaktır. Satmak istediğinizde de kar yaptıracak araçtır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: root_echo

adam pancar motoru kadar motoru olan arabaya 100 bin tl nin yarısını veriyor hey arkadaş

Haklısın inan bende kendimi sorgulamıyor değilim ama piyasa gerçekten çok fena şu anda...
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda4

En kısa cevap:

İYİ YAPMIŞSIN!

Güle güle kullan, ıvırı zıvırı kafaya takma, Allah kazadan beladan korusun

1.000.000 km'yi görene dek kullanırsın umarım

1.2 TSI JETTA ALDIM İYİ Mİ YAPTIM KÖTÜ MÜ!!(ACİL)

Tşk far yıkama varmış araçta bir tarafı bozuk çıktı kafaya takıyor insan ister istemez..
    1 MİLYON km gitmez bu araç bu motorla bence doğruya doğru:-))

• quote:

Orijinalden alıntı: one man one engine

Eski 1.2 tsi aldınız sanırım.Yakıtı yeni nesil 1.2 tsi ye göre 1- 1,5 lt kadar fazladır.Ancak çekişte sıkıntı çıkarmaz.Bunun dışında sıkıntısı yok.HAyırlı olsun....

Valla 2012 eski nesil mi?? 1-1.5 lt fark bayağı kayda değer bir fark bunu bilmiyordum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakaydin

Onay isteme usta sen bak dalgana güzel güzel kazasız gezersin inşallah

Tşk ama forum onay verirse de içi rahat oluyor insanın..Takipçi olduğumdan böyle garip bir hissiyat var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: zibidi gonzales

hayırlı olsun

Tşk daha iyileri iyilik dileyenlerin olsun:-)
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.