Şimdi Ara

1.16i sağ ayna camı kırmışlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
1.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İstanbul'da ne kadar şerefsiz insanların yaşadığı malum. Normalde mahallemde böyle şeyler olmaz ancak aracımı yer probleminden dolayı Perşembe günü biraz daha tenha bir yere bırakmak zorunda kaldım. Bugün başına bir geldim ne göreyim ki ahlaksızın birisi sağ ayna camını muhtemelen taşla ya da sert bir cisimle vurarak kırmış.

Ayna mekanizmasında problem yok sadece cam kırık. Sanırım özel servislerde aynanın tamamını değiştirmeye gerek kalmadan halledilir.

Tecrübesi olan var mıdır bu konuda?

Araç 2012 model1.16i Urban Line.

1.16i sağ ayna camı kırmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blaxis3 -- 11 Kasım 2018; 14:45:49 >

• Karaktersizler. Benim de başıma böyle şeyler geliyor sıklıkla. Neden bu kıskançlık, çekememezlik, saldırı ruhu, haysiyet yoksunluğu anlamam..

Sorsan çoğu da din, kitap der. Bunlar müslümansa biz neyiz bilmiyorum. Hangi kitapta yazar el malına zarar onu da bilmem.

Cahillik hocam ne dersek diyelim değişmeyecek. Katlarcası çıksın onlardan diyeceğim de neleri var o da tartışılır insan sevgileri bile yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece ayna değişir,geçmiş olsun

Benimde aracımın lastiklerine 1 haftada 3 defa sac vidası sokmuşlar.O gun boyunca park ettiğim yerler farklı ve normal park alanı olduğu halde.Yani boş bi arazi önünde bile adam yanağın ortasından vidayı sokmuş.Namusuz çok ortalıkta

• Geçen benim aynayı mekanizmadan tekmeyle kırmışlar ayna tamircisine gittim çıkma mekanizmayla halletti 150 tl ye hallettik aynayı çerçevesi sağlam ise sadece ayna camını değişttirmeniz yeterli uygun olur

• 2 sene önce araba varken, arkada sağ-sol eksoz vardı. Soldaki boştaydı sadece süs olarak vardı. Bir tane manyak ayağıyla bastırmış kopmamış ama bildiğin asfalta doğru bakıyordu

Ben böyle güzel gördüğüm arabaya şöyle bir durup bakarım, önüne arkasına bakıp ulan adam arabadan anlıyor he derim giderim. Bir insan neden hasetlik duyup zarar verir ki? Aklım almıyor yani kavgalı falan değilsen neden yaparsın? Geçmiş olsun size de.
  • zQrba kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam, keşke herkes sizin sahip olduğunuz bakış açısına sahip olsa ama bunun için olgunluk ve karakter sahibi olmak gerekir. Birçok insan için zor yani :)

Neyseki yukarıdaki arkadaşlarında dediği gibi tek tesellim sadece camın kırık oluşu, aynı mekanizması kırılsaydı mecbur kaskoyu bozdurakcaktım. 3k-4k veremezdim gerçekten bir ayna için.

Hali hazırda zaten arabayı satma planım var 2019'un zor bir sene olacağını kendimce öngörerek, böyle şeyler düşüncemi hızlandırıyor :)
  • Yenisi kac tl mis bilen yokmu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 100 150 liraya hallolur

• defiant82 kullanıcısına yanıt
    Hocam, ekspertiz de çıkıyor mu ayna camı değişimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blaxis3

Hocam, ekspertiz de çıkıyor mu ayna camı değişimi?
    Kaskodan değiştirme tramere girmez rxpertize girse de önemli değil merak etme kaza vs durumu değil rahat ol netten sipariş ver yaptır özel serviste

• defiant82 kullanıcısına yanıt
    Normal rutin bakımlar için götürdüğüm Bosch car servise götüreyim en kısa sürede o halde. Kornada da bi sıkıntı vardı, ikisi birden hallolur.

Teşekkürler dönüş ve bilgi için hocam.
  • bu ve bunun gibi şeyler yapanı bulup ıslak odunla döveceksin ya
  • Cryin kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle! Ama bunu yapanın normal bir ruh sağlığı olmadığını düşünürsek dayakla bile adam olmaz bunun gibiler
  • sadece ayna camı değişimi yeterli. komple değiştirmeden camcılara sorun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SISU -- 11 Kasım 2018; 20:26:7 >
  • Biliyorum çok saçma diyeceksiniz ne alaka diyeceksiniz ama

Başkasının aracına zarar verip de " İNSAN " kategorisine sokabileceğiniz 1 kişi var mı ? %100 bu ülkeye yararı olmayan topluluk bu. İdam cezası tartışılsa Evet derim.
  • Yok hocam komple değiştirmiycem, eve gelirken tekrar baktım ayna sağlam, sadece cam değişmesi yeterli olacak

• quote:

Yok hocam komple değiştirmiycem, eve gelirken tekrar baktım ayna sağlam, sadece cam değişmesi yeterli olacak
    minibüs ayna camı 50 liraydı geçen sene. sizinki de o civarda olur gibi geliyor..
  • Her şeyi geçtim cam vs değiştirilir de aracımızı sokağa bırakamayacak mıyız yani ben bunu anlamıyorum, nasıl bi ülke olduk böyle, nasıl insanlarla bir arada yaşıyoruz düşündürücü gerçekten.

Özel otoparka vericem sanırım, aracı geçen sene Haziran ayında almıştım, ilk 3 ay evin orada otoparka bırakıyodum. Sonra aylık 200₺ fazla geldi, 3. aydan sonra mahalleye bırakmaya başladım.

• quote:

Her şeyi geçtim cam vs değiştirilir de aracımızı sokağa bırakamayacak mıyız yani ben bunu anlamıyorum, nasıl bi ülke olduk böyle, nasıl insanlarla bir arada yaşıyoruz düşündürücü gerçekten.

Özel otoparka vericem sanırım, aracı geçen sene Haziran ayında almıştım, ilk 3 ay evin orada otoparka bırakıyodum. Sonra aylık 200₺ fazla geldi, 3. aydan sonra mahalleye bırakmaya başladım.
    hocam memleket hazımsız o.ç. ile dolu. yapacak bir şey yok. bence evinizi otoparkı olan bir yere taşıyın. tek çözüm bu malesef..
  • İstanbul yaşanmaz hale geldi diyen birçok kisi yurt dışında is bularak çalışıyor, imkaniniz varsa kesin çözüm budur

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.