Şimdi Ara

1.080.000tl ye sıfır 2023 Titan Stil-HB/1.0L EcoBoost 125PS / Manuel / Benzin alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
3
Favori
10.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1.080.000 tl sıfır focus manuel HB 1.0ecobost araç buldum.Liste fiyati 1.300.000tl diye yaziyor. Sizce alınır mı? Aracı satmaya kalksam satılır mı? Ne dersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Uzun zamandır takip ediyordum Beyaz renk Titanyum Siti Hb için 1066 ya artı 300 bin 12 ay sıfır faiz kredisi ile anlaştım haftaya teslim alacağım.

Genel olarak yaptığım araştırmalar ve deneyimlerime göre Focus sürüş ve konfor keyfi olarak sınıfının iyilerinden motoru ilk çıktığında daha çok soğutma hortumları vb şeylerden dolayı biraz sorun yaşamış ama bunlar yaklaşık 10 yıl önceki sorunlar bu motor 5 kez 150 beygir altı kategoride performans ve verimlilik ödülü almış en son 2019 da ödülü almış tek kusur olarak triger kayışı motorun içinde olduğu için değiştirme masrafının fazla olması .Bazı yorumlarda 2000 devirin altında titreme ve cansızlık yorumları var genelde tek kişi ve düz yolda kullanacağım için çok sorun olmayacağını düşünüyorum manuel araçlar için fazla motor seçeneği de yok maalesef.

Genel olarak dış dizaynını beğeniyorum iç dizaynını görüntüsün eski kaldığını, kalite olarak da ön konsül altında bazı yerlerde sert plastik görüntüsünün arabayı biraz kalitesiz gösterdiğini düşünüyorum ,manuel in ikinci elinin de zayıf olacağını ve otomatiklere göre daha fazla değer kaybedeceğini kabulleniyorum. Aracın 4 yıl garantisin olması ve ford servislerinin diğer servislere göre görece ekonomik olması iyi bir avantaj.Ayrıca araç Almanya da üretiliyor.

Bir süre kullandıktan sonra yine sürüş ve yakıt tüketimi konusunda yorumlar yaparım foruma yorum yapan herkese teşekkürler .Allah herkesin gönlüne göre versin.

• ADB2016 A kullanıcısına yanıt
    Hocam manuel alınmaz focus piyasa kötü hemen istediğiniz fiyata satamazsaniz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Alınır. Manuel eskisi gibi tutmuyor doğru. Ancak trafikle çok fazla bogusmuyorsaniz otomatik clio yerine her türlü alınır.

Bayi fiyatı mı mu?

• Bu paraya neredeyse Clio satılıyor fiyat uygun bence alınır.
  • ARES007 A kullanıcısına yanıt

Evet bayi fiyatı

Sadece bu Focus mu var yoksa başka araçlar için de aldığınız fiyatlar var mı? Misal active Focus, Kuga gibi

• Gerçekten 1.080'se alınır. Corollaya bile 1.100'den fazla isteniyor. Clio Polo oldu 1 milyon. Hem turbo hem titanium.. Hanım kullanıyor arada ben alkol aldığımda o yüzden manuel alamam, yoksa çok düşündüm Corollayı verip Focus'u almayı.

• Ben de artık otomatik vites olsun dedim ama bu fiyata düşünce arada kaldım. Sadece bu model var, almaktan vazgeçen bir müşterinin aracı. Bu olmazsa 1300e otomatik vw taigo ile arada kaldım.

Taigo kalitesiz bir B SUV . Focus ise C segment . Focus yerine üstüne fazla para verip taigo seçmek için hiç bir mantikli sebep yok .

• Dün fiat bayiide egea cross wagon vardı. 1.5 hibrit lounge.10bin km'de. 1100 civarı. Sıfır takıntısı yoksa o tarz bir araç çok daha memnun eder.

• 2 yıl sonra 50-60bin de manuel focusu rahat satabilir miyim ondan emin değilim. Ford 2025 gibi de üretimini sonlandıracak, sırf ticari araç üretince focus piyasası kötü olur mu onu kestiremiyorum.

Siz neden manuel focusu düşünüyorsunuz?

-uygun olduğu için.

2 yil sonra biri neden manuel focusu düşünsün?

-uygun olduğu için

• ARES007 A kullanıcısına yanıt
    Hocam 2013 2014 yıllarında focus fiyatları Civic fiyatlarından pahalıydı sıfır olarak şimdi tam tersi oldu 2.el 2013 2014 focuslar para etmiyor civiclere göre o yüzden ileriye dönük Ford binek araç işini birakti gibi zaten full ticariye döndü ilerde piyasası olmayan arabayı zararına satmak mantıklı olmaz benim fikrim bu şekilde

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hocam almayacaksan ben alıyım dm den hangi bayi hangi satıcı atarsan sevinirim 😀 her araç satılır değer kaybı biraz olur .Değer kaybı en az b sınıf otomatiklerde oluyor.

• zafan Z kullanıcısına yanıt

Bence de konu sahibinin arabayı alası yok halbuki fiyatida çok uygun tam kelepir.

• peripellatea P kullanıcısına yanıt

1.080 e sıfır Civic mi var?

düşünün aynı sınıf benzer özellikler sunan, sadece otomatik vites farkı olan araca aşağıdaki rakamı istiyorlar.

1.080.000tl ye sıfır 2023 Titan Stil-HB/1.0L EcoBoost 125PS / Manuel / Benzin alınır mı?

Ford bu koşullarda bedavadan biraz pahalı.

bulunabilse golf Manuel’de aynı para ama onda da bundaki donanım yok zaten.

• Normalde alınmaz ama bu anormal ortamda alınır;ha aklıma gelmişken bu civarı otomatik mg nin bir aracı var ama bulunur mu bilmem.

• Moueson kullanıcısına yanıt

Yok araç için kapora yatırdım, ama halen kararsızım🙂

• Abi bayiye sor ellerinde varsa fazla bende almak istiyorum listeye falan yazıyorsa yazsın .

• Hocam kaparoyu da yatırmışsın madem, git al. Manuel alınmaz diyenleri dinleme, meraklısı dünya var oldukça olacak. Fiyatı da aslında zam öncesi fiyatıyla aynı. O zamandan ithal edilmiştir elden çıkaracaklardır. Ayrıca 1 litre turbo motor yıllardır üretiliyor, üzerinde pek ar-ge yükü kalmamıştır. Arkada bağımsız süspansiyon yok torsiyon var. Yani pahalı olması için bir teknik sebep de yok.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.