Şimdi Ara

1.0 TSI gerçek yakıt tüketimi hakkında (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
136
Cevap
0
Favori
20.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    160-170 km hız,klima açık, 3 kişi ve full bagaj 4.9 litre ortalama tüketim? ben varım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reoix -- 27 Haziran 2020; 2:6:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şehir içi 8lt
    Şehir dışı 5.5lt

Bu motorun en optimum verisi budur arkadaşlar. Kullanım şekline göre de yukarı ya da aşağı degisebiir rakamlar orası ayrı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Code140 kullanıcısına yanıt
    Önceki arabam punto 1.3 idi. Uzun yolda 4.2 lt'ye kadar düştüğünü hatırlıyorum. Üstelik çok dikkatli kullanmamıştım. Puntosu olanlar gül'erek kullanıyorlar
    En yakın arkadaşıma sattım o da gülüyordur şimdi

• zotacing kullanıcısına yanıt
    Bende taşınmaz araç nakit tamamı var. Hız ortalama 160-170 civarında seyredecek araçta 3 kişi ve bagaj dolu olacak değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: john mclane

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Bahsettigin şartlarda 4.9 imkansız.

Yol hafif rampa asagidir arkadan da rüzgar yiyosundur o zaman belki..

• john mclane kullanıcısına yanıt
    150-160 değil 160-170 ile 4.9 ortalama 125 ile 2.9 ortalamadan bahsediyor. Bu gibi hızlarda 10 km ciddi fark oluşturur. Ayrıca 1000 km boyunca yapılan yol ortalaması olarak belirtmiş ilginç bir şekilde.

• quote:

Orijinalden alıntı: reoix

150-160 değil 160-170 ile 4.9 ortalama 125 ile 2.9 ortalamadan bahsediyor. Bu gibi hızlarda 10 km ciddi fark oluşturur. Ayrıca 1000 km boyunca yapılan yol ortalaması olarak belirtmiş ilginç bir şekilde.
    mesajlarımı adminin biri silmiş, herhalde küfür ettim de benim haberim yok.

dediği hızlarda sürekli olarak gidecek de 4.9 ortalama yakalayacak..

aslında 0 yakıt tüketimi de yakalayabilir arkadaş, oda bir çekici üstünde
  • yakıt tüketimlerinizi otomatik olarak ve yüksek bir doğruluk payı ile hesaplatmak isterseniz bunun için arabamvar adlı uygulamayı sizlere önerebilirim. Hem ekran görüntüsü alıp burada paylaşarak kanıtlamış da olursunuz
  • Arkadaşın ne düşündüğünü anlıyorum, katılıyorum da 120 ile giderken virajlı yollar hariç araba gitmiyormuş gibi geliyor eğer yol sakinse yavaş gitmenin bir anlamı yok. Allah kimseye kaza bela göstermesin.

• Nasıl ya? Bu 1.0tsi motorlar 3lt yakmıyor muydu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu daha ne ki forumda 1.0 VW kullananlar değeri eksiye düşürüyor. Yol gittikçe yakıt artıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Bandırmaya bekliyorum hafta içi, dediğim gibi bursaya gidip geleceğiz sürekli olarak 150-160 km hız ile eğer tüketimin 5 litre olsun alırım anahtarını...
  • 90 sabit gidip aynı şartlarda diye (120) 4 lt yakan sendin değil mi dur senin suratına karşı güleyim

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.