Şimdi Ara

1 (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
380
Cevap
18
Favori
17.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: amashe

quote:

Orijinalden alıntı: samet_614

İyi Akşamlar..
    HTC Sensation için aramaktayım.Dokunmatik ekranı tamamen kaplamaktamıdır.Yoksa kenarda boşluk var mı ? Bir de marka öğrenebilirmiyim. Kuumu ıslak mı nasıl uygulanıyor.

müşterimize gerekli bilgilendirme PM aracılığı ile yapılmıştır.

Neden pm yoluyla hocam bende bu sorunun cevabını arıyorum keşke buraya yazsaidin.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheLastViking

Ürünler ekranda renk dağılması yapıyor mu ? Bugüne kadar kullandığım 3 değişik markaya ait erkan koruyucu ( mat ve normal ) özellikle beyaz ve açık renk arka planlarda renk dağılmasına sebep oldu .. ( uygulama yaptığım telefonlar : galaxy gio, galaxy s ve ideos x5 )

Renk dağılmasından kastım nokta şeklinde bir sürü renk oluşuyor ekranda ..

Pm den yada buradan cevabınızı bekliyorum iyi satışlar

Telefon marka model : Huawei ideos x5

sorunuz için öncelikle teşekkür ederiz,

işin aslı şöyle, mat koruyucular piyasaya güneş ışığını emme bahanesi ile sürüldüler fakat kullanıcılar gördüki güneş ışığını emmekle beraber ekranın görüntü kalitesinde gereksiz bir gri ton bırakmaktaydı bu yüzden biz mat koruyucu almayı ve satmayı uygun görmedik, açık renkli yani normal diye tabir edilen koruyucular ise genel anlamda 0.15mm inceliğindedir bu kulağa hoş gelsede göze öyle olmayan bir kalınlıktır ,ekranın renk ve görüntü kalitesinden ister istemek ödün vermektedir tıpkı lazer kesim gözlükle,halk arasında kavanoz dibi denilen gözlük arasındaki fark gibidir
    sattığımız koruyucuda ise bu sorun görülmüş ve incelik 0.15mm yerine 3x azaltılarak 0.5mmye indirgenmiştir buda ekranda gereksiz bir kalınlığı azaltarak görüntüyü dağa net almanıza zemin hazırlamak demektir.tıpkı lazer kesim gözlük gibi.umarım sorunuza cevap olmuşumdur,eğerki ben yanlış anlamış ve yanlış cevabı vermişsem lütfen bilgilendirin,
    soru için teşekkür ederiz

Hocam kalınlık 0.5 mı yoksa 0,05 olabilirmi? Zira 0,5 0,15 den daha kalın olmuyormu sanki? İp4 icin 6x istesek 3 normal 3 mat olabiliyormu? Birde samsung wave 2 icin ön arka koruyucu mevcutmu?

• pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4mylove

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: samet_614

İyi Akşamlar..
    HTC Sensation için aramaktayım.Dokunmatik ekranı tamamen kaplamaktamıdır.Yoksa kenarda boşluk var mı ? Bir de marka öğrenebilirmiyim. Kuumu ıslak mı nasıl uygulanıyor.

müşterimize gerekli bilgilendirme PM aracılığı ile yapılmıştır.

Neden pm yoluyla hocam bende bu sorunun cevabını arıyorum keşke buraya yazsaidin.

Müşterilerimizle ciddi ve '' birebir'' iletişime geçebilmek için özel mesaj sistemini kullanmayı prensip olarak seçtik,bu nedenlede hiçbir müşterimize diğerinden az ilgi gösterme diye bir lüxü ortadan kaldırmayı hedefledik.Müşteriler ürün almıcaklarsa dahi akıllarını kurcalayan hertürlü soruyu sormalarının bu şekilde önünü açmayı öngördük,sizede detaylı bilgi pm aracılığı ile gönderilmiştir,aklınıza takılan diğer bütün soruları birebir şahsımıza iletirseniz daha erken ve detaylı cevaplar alabilirsiniz,İlginiz için şahsınıza teşekkürü borç biliriz.

quote:

Orijinalden alıntı: ceyhun06

Hocam kalınlık 0.5 mı yoksa 0,05 olabilirmi? Zira 0,5 0,15 den daha kalın olmuyormu sanki? İp4 icin 6x istesek 3 normal 3 mat olabiliyormu? Birde samsung wave 2 icin ön arka koruyucu mevcutmu?

hocam,cevaplarımda kopyala yapıştır kullanmayı sevmediğim için bütün değerleri elle girmeye gayret ediyorum hal bu olunca ufak tefek karışıklıklar yaşanabiliyor

durumun aslı ,deyindiğiniz gibidir

normal koruyucular 0.15mm bazında üretilirken
    sattığımız koruyucular 0.05mm'Dir

ilginiz için teşekkürü borç biliriz.

• Oncelikle tesekkurler urun eline ulasti fakat ip4 icin verdigim 6 adet siparis on ve arkali olarak 6 adet gelmedi. 3 on 3 arka zarfdan cikti. Oysa hem sizin beyaniniz hemde icinde almanca yazida 6x vorde-rückseite (on -arka) belirtilmis. İyi calismalar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kubica007

Oncelikle tesekkurler urun eline ulasti fakat ip4 icin verdigim 6 adet siparis on ve arkali olarak 6 adet gelmedi. 3 on 3 arka zarfdan cikti. Oysa hem sizin beyaniniz hemde icinde almanca yazida 6x vorde-rückseite (on -arka) belirtilmis. İyi calismalar.

olması gerektiği gibi çıkmış hocam,sanırım bizi yanlış anladınız yada ilanda eksik bir bilgi akışı oluştu, ödediğiniz fiyat 3 adet ön 3 adet arka koruyucu olmak üzere TOPLAM : 6 adet karşılığıdır,normal koruyucular aynı fiyatta olup 6 adet ön çıkarken size gelen ürün ön ve arka olduğu için toplam yine 6 adet fakat 2 ye bölünmüş şekilde,ilanda hemen düzenlemeye gidiyorum teşekkürler.
  • Tamamdir tesekkurler
  • Arkadaslar urun ile ilgili
    Olumsuz: koruyucular sticker tarzi yani yagli kagida yapisik geliyor.bildigimiz 1 ve 2 numaralari kaldirarak ekrana oturtma seklinde uygulanamadiginda bu yonteme gore zorlaniyorsunuz. Kenarlardaki hava boslugu sticker tarzi oldugundan zor gideriliyor
    Olumlu: gercekten guzel incelige sahip ve ekran goruntusunu bozmuyor. En onemlisi cok ucuz olmasi. Ozellikle pahali urunler kullanmadan once deneyim icin gozden cikarilabilir. Pratik yapmis olursunuz .Deneme deger ama bu fiyata cok sey beklemeyin derim.
  • Merhabalar,

Geçen hafta sizden 40 TL değerinde bir alışveriş yapmıştım. Posta kutumda bugün gördüm zarfı Almanya'dan gelmiş, elime ulaştı. Ancak şöyle bir sorun var ki 18 adet iPhone 4 filmi sipariş etmeme rağmen içerisinden 9 adet çıktı. İçerisindeki faturada da 18 adet yazıyor. Diğer modellerde ise sorun yok doğru adetlerde gönderilmiş ancak dediğim gibi 9 adet filmim yok. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz ?
  • Merhabalar. 29 kasımda parayi hesaba havale ettim 30 kasimda sipariş geçildi ancak günlerden 8 aralik hâlâ elime ulaşmadı. PM attim cevap gelmedi bir sorun mu olustu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mxblitz

Merhabalar,

Geçen hafta sizden 40 TL değerinde bir alışveriş yapmıştım. Posta kutumda bugün gördüm zarfı Almanya'dan gelmiş, elime ulaştı. Ancak şöyle bir sorun var ki 18 adet iPhone 4 filmi sipariş etmeme rağmen içerisinden 9 adet çıktı. İçerisindeki faturada da 18 adet yazıyor. Diğer modellerde ise sorun yok doğru adetlerde gönderilmiş ancak dediğim gibi 9 adet filmim yok. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz ?

hocam iPhone 4 sanırım arkalı önlü olarak istediniz, ve zarftan çıkan üründe 9 adet ön 9 adet arka olmalı yani toplamda 18 adet,bu sıkıntıyı bir müşterimizde daha işittim sanırım bizden kaynaklı bir eksik bilgi yada okurken dikkat etmediğiniz ufak bir yazı neden olmuş olabilir.fakat dediğim gibiyse taathüt ettiğimizin dışında bir şey olmadığını belirtmek isterim.

quote:

Orijinalden alıntı: orhan6894

Merhabalar. 29 kasımda parayi hesaba havale ettim 30 kasimda sipariş geçildi ancak günlerden 8 aralik hâlâ elime ulaşmadı. PM attim cevap gelmedi bir sorun mu olustu acaba ?

affedin hocam,bir iki gündür mobil dolaşmak zorunda kaldım sorununuzu okudum ve mobil olarak gerekli yerler ile irtibat kurdum..Detaylar pm'den.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mxblitz

Merhabalar,

hocam iPhone 4 sanırım arkalı önlü olarak istediniz, ve zarftan çıkan üründe 9 adet ön 9 adet arka olmalı yani toplamda 18 adet,bu sıkıntıyı bir müşterimizde daha işittim sanırım bizden kaynaklı bir eksik bilgi yada okurken dikkat etmediğiniz ufak bir yazı neden olmuş olabilir.fakat dediğim gibiyse taathüt ettiğimizin dışında bir şey olmadığını belirtmek isterim.

Ben sipariş verirken arkalı önlü yazdığına eminim, sonradan düzeltmişsiniz anladığım kadarıyla. 18 adet film dendiği zaman ya 18 ön film olur ya da 18 arkalı önlü film olur, ilk kez gördüm açıkçası böyle bir uygulama. Neyse, hatanızı telafi etmenizi beklerdim ama canınız sağolsun, hayırlı satışlar.

• Merhaba,
    iPhone 4 ve iPhone 4s için olanlar sanırım aynı boydadır.Birde mat olanları varmıdır?
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iyikler

Merhaba,
    iPhone 4 ve iPhone 4s için olanlar sanırım aynı boydadır.Birde mat olanları varmıdır?
    Teşekkürler.

gerekli cevap müşterimize PM'aracılığı ile verilmiştir.
  • pm...
  • paypal kullanmıyorum
    benim için geçerli olabilecek ödeme seçenekleri neler? 6 tane ideos x5 koruyucu almayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaymzBond

paypal kullanmıyorum
    benim için geçerli olabilecek ödeme seçenekleri neler? 6 tane ideos x5 koruyucu almayı düşünüyorum

gerekli cevap müşterimize PM'aracılığı ile verilmiştir.
  • Pm...
  • Urun nasıl uygulanacak bılgı verırmısınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • x10 mini için var mı acaba _?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.