Şimdi Ara

1 (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
379
Cevap
18
Favori
17.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hasan3486

pm

Müşterimize gerekli bilgi PM'aracılığı ile verilmiştir.

quote:

Orijinalden alıntı: orhan6894

quote:

Orijinalden alıntı: mr.d@y

iPhone 3GS için mat varmi elinizle bide ödeme sekli filan nasıl oluyor bilgilendirme pm i alabilirmiyim

Bende aynı soruların cevaplarını merak ediyorum. 3gs'me 6 adet almak istiyorum. Paypal hesabım ne yazık ki yok. Havale ederim hesaba ama havale ücreti alınıyor diye biliyorum yardımcı olursanız sevinirm. Kargo ücreti nasıl oluyor yada ücretli mi acaba ? Mat normal gibi çeşitler var mı yoksa tek çeşit mi ?

aynı şekilde. Müşterimize gerekli bilgi PM'aracılığı ile verilmiştir.

• Nokia 5130 ExpressMusic için var mı acaba ? Kargo vs sizden mi karşılanıyor birde kapıda ödeme var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerempkn

Nokia 5130 ExpressMusic için var mı acaba ? Kargo vs sizden mi karşılanıyor birde kapıda ödeme var mı ?

Müşterimize gerekli cevap PM'yolu ile iletilmiştir.
  • Ben birsey sorucam ben ekran koruyucu aldim fakat bir arkadasinda bahsettigi gibi renk dagilmasi oluyor acik renklerde sanki ekran nemliymis islakmis gibi sizin sattiginiz urunlerde boyle bir durum soz konusumu bu durumun olmamasi icin hangi tur ekran koruyucu gerekir tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kajmeran89

Ben birsey sorucam ben ekran koruyucu aldim fakat bir arkadasinda bahsettigi gibi renk dagilmasi oluyor acik renklerde sanki ekran nemliymis islakmis gibi sizin sattiginiz urunlerde boyle bir durum soz konusumu bu durumun olmamasi icin hangi tur ekran koruyucu gerekir tesekkurler

Gerekli cevap PM'yolu ile verilmiştir.
  • Merhaba
    Sony Ericsson Xperia Neo için ekran koruyuu bakmıştım biraz bilgi verirmisiniz nasıl alıcaz mat mı değil mi ürün nasıl ?

6 tane alıcam nasıl alıcam mehmetcoban@livecom msn adresim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhmtcbn06 -- 29 Kasım 2011; 15:47:17 >
  • Galaxy Note için istemiştim ürün elime ulaştı ama ekrana yapıştırdığımda kabarcıklar oluyor her seferinde ve geçmiyor 2 sticker harcadım 3.ye baya bi zorladim yine de kabarcıklar kaldı, bu şekilde kullanmaya devam edicem zamanla geçer dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmtcbn06

Merhaba
    Sony Ericsson Xperia Neo için ekran koruyuu bakmıştım biraz bilgi verirmisiniz nasıl alıcaz mat mı değil mi ürün nasıl ?

6 tane alıcam nasıl alıcam mehmetcoban@livecom msn adresim

Gerekli cevap PM'yolu ile verilmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kajmeran89

Ben birsey sorucam ben ekran koruyucu aldim fakat bir arkadasinda bahsettigi gibi renk dagilmasi oluyor acik renklerde sanki ekran nemliymis islakmis gibi sizin sattiginiz urunlerde boyle bir durum soz konusumu bu durumun olmamasi icin hangi tur ekran koruyucu gerekir tesekkurler

Bir arkadasim ters tarafini yapistirmisti onda da ekranda halelenme olmustu. Yani 1 numara yerine 2 numarayi acip yapistirmis. Sizden kaynaklanmiyor olabilir numaralandirma hatali olabilir.
  • siparişimi verdim bakalım nasılmış ürünler, elime geçtiğinde kısa bir inceleme yaparım

PM'niz var hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: mxblitz

siparişimi verdim bakalım nasılmış ürünler, elime geçtiğinde kısa bir inceleme yaparım

PM'niz var hocam

teşekkürler.
  • Bende dün itibariyle siparişimi verdim iPhone 3gs için 6 tane. Dört gözle bekliyorum. Elime ulaşınca inceleme yapıp bilgilerimi aktaracağım
  • Nokia E6 için 6 adet almak istiyorum.Pm attım ama cevap gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onur E.

Nokia E6 için 6 adet almak istiyorum.Pm attım ama cevap gelmedi.

an itibari ile müşterimizden özür diliyoruz,Gelen kutusunda işaretlenmiş fakat okunmamış olarak duruyormuş yeni fark ettim,
    Gerekli iletişim PM'aracılığı ile kuruldu alışverişin ilk adımı atıldı ödeme bekleniyor.
  • Htc Desire Hd için bende 6 adet alabilirim. Ancak üstte de sorulmuş sadece koruyucu mu satıyorsunuz? yoksa ürün çeşidi mümkün mü kılıf vs...
  • quote:

Orijinalden alıntı: c.stone

Htc Desire Hd için bende 6 adet alabilirim. Ancak üstte de sorulmuş sadece koruyucu mu satıyorsunuz? yoksa ürün çeşidi mümkün mü kılıf vs...

Malesef şimdilik sadece Koruyucu satıyoruz,Bir gelişme olursa zaten ilk msj'da belirteceğimizi söylemek isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amashe

quote:

Orijinalden alıntı: Onur E.

Nokia E6 için 6 adet almak istiyorum.Pm attım ama cevap gelmedi.

an itibari ile müşterimizden özür diliyoruz,Gelen kutusunda işaretlenmiş fakat okunmamış olarak duruyormuş yeni fark ettim,
    Gerekli iletişim PM'aracılığı ile kuruldu alışverişin ilk adımı atıldı ödeme bekleniyor.

Ödeme yapıldı,Bilgiler mail adresinize gönderildi.
  • takip
  • huaweı x5 için 6adet ekran koruyucu ödemesi yapıldı bakalım methedilen kadar kaliteli mi?cevabı yazarım
  • takip...
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.