Şimdi Ara

1 (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.475
Cevap
790
Favori
318.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
221 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam kitap geldi palmeden aldım beginner 1 ve 2 course book and practise bookları bir sıkıntı çıkmadı.
  • rat.planet kullanıcısına yanıt
    hocam merhaba sizin yönlendirmeniz ile english for everyone serisinin ilk iki kitabını aldım vizelerimden sonra ilk olarak look ahead serisini izleyip sonra kitaplara başlayacam tamamen kitaplar üzerinden mi giderek çalışayım ne tavsiye edersiniz ? ayrıca bir sorum olacak Bilgisayar Mühendisliği okuyorum ve bu alan için teknik ingilizcem hiç ama hiç yetmiyor özellikle yazılım alanı için ingilizce mi nasıl geliştiririm tavsiyeniz var mıdır? ya da yönlendirebileceğiniz bir kurs var mıdır istanbulda ?
  • management inf systems kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhaba, İleri Seviye lazım. Ne kadara veriyorsun?
  • Şu şekilde araçlarla kelime bilginizi arttırabilirsiniz;

İngilizce'den Türkçe'ye kelimeleri bulmak için ücretli versiyon için;
    İngilizce'den Türkçe'ye Kelimeler

İngilizce'den İngilizce'ye ücretsiz versiyon için;
    İngilizce'den İngilizce'ye Kelimeler

Otobüste, minibüste, metroda, boş olduğunuzda bol bol kelime çalışın. Kelime bilginiz güçlendikçe, tam olarak kuralları bilemeseniz bile
    okudukça çok daha hızlı bir şekilde ilerlersiniz. Bu şekile günlük hayatta kullanılan kelimeleri vs. ezberlemek sizi bir puan önde tutar.
    Kelime bilgisini arttırmayı kime tavsiye ettiysem seviyesini 1 seviye yukarı taşıdı.

• anarcism kullanıcısına yanıt
    Serinin tamamını almanız gerekir eğer iyi düzeyde öğrenmek istiyorsanız.
    Tamamen kitaplar üzerinden başlayın.
    Önce İngilizce'yi c1 seviyesinde öğrenin.Gerisi kolay.Teknik terim öğrenmek sadece okuyarak öğrenilir.
    Hocam dediğiniz videoları paylaştınız mı acaba
  • YouTube'da dolu kaynak var oraya bakabilirsiniz bende oradan yardım alıyorum
  • Merhaba hocam. Buradaki söz bölükleri pdf paylaşımı sizce yeterli mi yoksa daha detaylandırılması lazım mı sizce? Buradan konularına geldiğim zaman çalışsam yeterli olur mu? Bunu paylaşan siz miydiniz acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tansiyon01 -- 28 Kasım 2019; 17:5:13 >
    çok teşekkür ederim hocam :) bu arada tamamen kitaplar üzerinden başlayın derken "look ahead" serisini izlemeyip direk ilk kitapdan başlamamı mı söylediniz ?
  • Tansiyon01 T kullanıcısına yanıt
    Onu başka birisi eklemişti.Fakat detaylı ve yeterli olmadığı için kullanılmadı.
    Benim bu şekilde dosya hazırlamam çok uzun sürer.Zira bir ara başladım çok zor.Sonra devam etmedim.
    İki dili birbiriyle karşılaştırırken bazen zorluklar oluyor.Bunları sınıflandırmak zorlaşıyor.
    Örneğin Türkçe'deki zarf-fiiller İngilizce'de tamamen bu alanda değil bağlaçlarda geçebiliyor gibi...
    1.sayfadaki sistemle çalışın.
  • anarcism kullanıcısına yanıt
    Look Ahead derslerine çalışma demek istiyorum.Zaman kaybı olur o şekilde.Zaten kitap konuları çok iyi anlatıyor.
    Kitaba çalışırken tek yapman gereken konuları anlamadığın yerde Türkçe kaynaklardan bak.Bu kadar.
  • Merhaba hocam. Planladığınız videoları yapmayı düşünüyor musunuz? Sizin önerebleceğiniz videolu anlatım var mı?

Sizce şu sayfa nasıl?https://www.youtube.com/watch?v=38gzWCAhtF8&list=PL7rpx6sd5k1m3JRQCYIygvka8DkWc2SWB
  • Ben İngilizce öğrenme konusunda Speakingline diye bir uygulama var onu kulllanıyorum. Sizede tavsiye ederim.Kaliteli bir kadrosu var İngilizce öğretme konusunda böyle devam ederlerse çok çok başarılı yerlere geleceklerini düşünüyorum
    Hocam merhaba ben murat kurtun İngilizce kitabını bitirmek üzereyken sizin konunuzu gördüm 0 dan başlayıp adım adım sizin konunuzdakileri uygulayacağım kitap bittikten sonra fakat english for everyone kitapları ile ilgili güzel yorumlarınızı gördüm ne yapmamı tavsiye edersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İngilizce öğrenmek için en önemli şey pratik yapmak. Bende şu sıralar Speakingline diye bir uygulama keşfettim. Valla çok ama çok memnunum. Öğrendiğim ingilizceyi daha da pekiştirdim çok şükür.
  • Merhaba,

Bende hocanın hazırlamış olduğu sisteme başlıyorum. Yalnız konuyu okurken bir noktada aklım karıştı ikinci kısım yani gramer kısmını gramer in use ile mi halletmeliyim yoksa son sayfalarda bahsedilen english for everyone ile mi devam etmeleyim.
    Hocam bende English for everyone seti ile başladım çalışmaya. Ses dosyalarının olduğuhttps://www.dkefe.com/ sitesindeki ücretli alıştırmaları almak faydalı olur mu? İçerik hakkında bilginiz var mı ücretsiz bir kaç bölüm var kaliteli gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jacob Snell -- 3 Ocak 2020; 21:54:41 >
  • Hocam benim seviyem b1,b2 arasında...
    Erasmus yaparken ingilizcemi baya geliştirdim fakat pratik olarak...

Konunuzu gördüm fakat sanırım 0'dan başlıyor adım adım, tam nereden başlayacağım, nasıl bir yol izleyeceğimi anlayamadım. B2, C seviyelerine çıkmak için ne yapabilirim?
    Öneriniz varsa çok mutlu olurum.
    Teşekkürler :)
  • mr0red M kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için teşekkürler hocam, zaten paypal ile ödeme yapıldığı için Türkiye'den alınmıyordu.

• Güncel.
    Rica ediyorum şu reklamları bu konuya eklemeyin.Defalarca yazdım.Başka konu açıp detaylıca reklamınızı yazın.
  • 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.