Şimdi Ara

06/02/2018 Tarihinde Uğradığımız Saldırı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
3
Favori
18.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
263 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anlamadığım polis neden olayı kapatmaya çalışır.

Faili meçhul değil

İfadeleri zaten almış

Büyük ihtinalle savcı bırakır, tutuklamaya sevk etmez.

Adliyeye götürdümü daha hiç birinizin yüzünü görmez, artı bşr iş yükü kalmamış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adamın adını soyadını görmüşsündür, şu an yapacağın en iyi şey onu buraya yazmak, adamı ifşa etmek
  • Kızıcaksın belki ama hayat böyle. Polisten medet umucak kadar aciz durumdaysan bu tiplere eyvallah diyip başını öne eğiceksin.
  • Polislerimiz vatandaşların sorunları ile değil, iktidarın özel güvenliğini yapmakla meşgul. Lütfen..!
  • Öncelikle geçmiş olsun. Benzer bir olay benim de trafikte başıma geldi bu nedene durumu anlayabiliyorum ama polis savcıya yollasa da savcı bir mucizeyle mahkemeye sevketse de mahkeme zaten önce tutuksuz yargılanma ardından takipsizlik ile salıyor dışarı hapishaneler %130 dolu, hakim ve savcıların o kadar yükü var ki... Ama tabi yaptıkları etik değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şikayetini çekmekle hata etmişsin, asla çekmeyecektin. Hatta karakolda kameranı açacaktın. Aynısı değil, ama benzer bir durumda ben kameramı açtım ve polisleri çekmeye başladım. İşler yoluna girdi. Git tekrar şikayetçi olduğunu söyle.

*Olayı BİMER'e yaz.

*Şikayetini asla çekme!

Aptal mısın oğlum şikayetini çektin!
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrknEgeOztrk

Öncelikle geçmiş olsun. Benzer bir olay benim de trafikte başıma geldi bu nedene durumu anlayabiliyorum ama polis savcıya yollasa da savcı bir mucizeyle mahkemeye sevketse de mahkeme zaten önce tutuksuz yargılanma ardından takipsizlik ile salıyor dışarı hapishaneler %130 dolu, hakim ve savcıların o kadar yükü var ki... Ama tabi yaptıkları etik değil.

Bu arkadaş da haklı!
  • Gecmis olsun ama malesef polis bunu hep yapiyor kanundaki bosluklar herkes tarafindan biliniyor ama kapatilmiyor.Suçlular etrafta kol geziyor hatta olayi gören ama mudahale için bitmesini bekleyen polisler var.Mehmetcik afrinde can pahasina milleti korurken buradaki güvenlik gücleri masum halka falçata çeken bir seref yoksununa hesap soramiyor.

YAZIKLAR OLSUN....YAZIKLAR OLSUN...

• Paragraf kullanmazsan okumam.
    Bir DH li böyle bir yazıyı kolay kolay okumaz paragraf kullanın
  • Türkiye böyle bir ülke haline geldi ne yazık ki. Toplu taşıma araçlarına kız arkadaşınızla binmek son derece tehlikeli hale geldi, etraf böyle manyaklarla dolu ve sayıları da hiç de az değil.

Şükür ki olayı fiziksel bir kaza olmadan atlatmışsınız.

• Ay içerisinde bizde 3-4 sefer gideriz Sahilevleri tarafında tanıdığımız var neyse.

Metronun orda ki duraklar çok kalabalık otobüsler tıka basadır biliyorumda pek öyle şeyler görmedim en azından bize denk gelmedi.

Kız arkadaşınız eşiniz falan seyahet etmeyin toplu taşımayla katil olma ihtimaliniz var biri bir şey der çok kötü manzaralar olabilir.

Geçmiş olsun mangadalar her yerde İzmir Narlıdere dersin nezih sakin bi yer maganda her yerde yani kamera kayıtları olan bi otobüste o dallama bekliyor diye polisten fırça yiyen niye siz ?

Boktan bi adelet sistemi var TR'de eğer olsaydı terör çoktan biterdi ben olsam vazgeçmezdim böyle dallamalara haddini bildircen adamdaki cesarete bak otobüste falçata çekiyor.

• TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Haklısınız gözü yoruyor, birkaç paragrafa ayırmaya çalıştım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şahsın ismini açıklayamama nedeniniz ne ? Tanındık birisi mi ? İsmi açıklayın demiyorum, en azından neci olduğunu merak ettim.

Çok geçmiş olsun, her gün yaşanıyor bu olaylar. Hepsi yansımıyor bize sadece.
  • bunlar olağan şeyler ....
    birde karşı tarafı dinleseydik!!!
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    İsmini vermek uygun olmaz diye vermedim. Buralarda bir pubda çalışıyormuş sanırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Polisler hakkında hiç olumlu fikirlerim yok, her zaman zamanın gücün adamı teşkilatı olmuşlardır. Cephede teröristle savaşan özel harekatçılar hariç çoğu işe yaramaz insanlardır.

• Bizim kapinin onunde ot cekiyolar gece bagirip duruyolar polisi ariyorum bi sovmedikleri kaliyor

• Karakol polisleri başından iş savmak için görevi olmamasına rağmen sözde arabuluculuk(!) yapmaya çok heveslidir. Olayı adalete taşımak istiyorsanız polisin lafını falan dinlemeyeceksiniz. Hatta görevi ihmalden polisleri de savcılığa şikayet edebilirsiniz. Bunları yapmayı bilmiyorsanız avukatınıza haber verin gelsin size yol göstersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cormen -- 7 Şubat 2018; 15:9:42 >
  • Ulan bu karakolların alayi boyle polislerin çogu böyle biktim ya allah belasini versin boyle sistemin ulan isini duzgun yapan polis yok nerdeyse ülkede o yüzden huzur 0 sapiklar disarda

Tayyibin en buyuk eksigi toplumsal konular sosyal konularda 0 ülkemizin iç huzuru yok herkes depresif herkes potansiyel manyak oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Arpadan Ölen At

Ctrl f zebani ve mercan dede yok temiz okumaya başlıyorum

Edit:
    Ders1 sevgiliniz ile asla yoğun saatlerde toplu taşıma kullanmayın
    Ders2 tanımadığınız hickimse ile isterse geberiyor olsun muhatab olmayın konuşmayın

Şuan yapmanız gereken is olayı unutmakdir, ülkede adalet yoktur, sonuca varamazsiniz, bu işin üstüne ne kadar çok düşerseniz sizin ruhsal sağlığınız okadar bozulur.

Ufak bir ekleme yapayım zamanında bende sevgilimle yolda yürürken 4-5 zibidinin tacizine ugramistim malafati cikardigim an koşmaya başlamaları bir olmuştu :D yanlış anlaşılmasın ruhsatim var

Hocam o silahlı olayı biraz ayrıntılı anlatabilirmisiniz merak etrim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.