Şimdi Ara

05343848121 Bir dolandırıcı numarası daha (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
5.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: programmer_onur

quote:

Orijinalden alıntı: farego

Deşifre olmuştur. EGM ye mail atmak gerek yada arayıp bildirmek. Bunlar hep onların boşluğu.

EGM iyi fikir kardeşim, şimdi SS'li şekilde kendilerine mail atıp bildiriyorum. Telefonu yüzüme kapatması komikti yalnız :D

Hocam bimere de başvurabilirsiniz.

:)
  • ne komik olurdu be arasalar
  • PHI kullanıcısına yanıt
    Numara caliyor. Ve beni iki defa aradi acmadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lastik Pompası

4 senelik konu. Numarayı başkası almıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

quote:

Orijinalden alıntı: Lastik Pompası

4 senelik konu. Numarayı başkası almıştır.

Sonra tarihi gordum ve soylediginiz aklima geldi.

• Bir daha arasınlar söz bu sefer ben kendimi cumhurbaşkanı olarak tanıtıcam. Eğlence istiyorlar madem.

• quote:

Deşifre olmuştur. EGM ye mail atmak gerek yada arayıp bildirmek. Bunlar hep onların boşluğu.

EGM'ye ihbar maili attım dolandırıcının numarasını verip, ama kendi cep numaramı vermedim, bir nevi anonim ihbar gibiydi benim ki, ama e-mail adresimi ve adımı soyadımı da açıkça yazmıştım. Gelen yanıt:

Konu ilgili olarak herhangi bir adres ve telefon bilgisi belirtmediğinizden dolayı, ileti içeriği ile ilgili herhangi bir bilgi alışverişi yapılamamış, ayrıca bu tür olaylarla ilgili olarak mağduriyetiniz bulunması durumunda en yakın C.Başsavcılığı yada Emniyet Müdürlüğü hizmet binalarına gitip yazılı olarak müracaat etmeniz gerekmektedir. ileti içeriğinde belirtilen hat sahipleri ile ilgili C.Savcısının onayı olmadan herhangi bir kimlik ve adres bilgisine ulaşılması yasal olmadığı...

• quote:

quote:

EGM'ye ihbar maili attım dolandırıcının numarasını verip, ama kendi cep numaramı vermedim, bir nevi anonim ihbar gibiydi benim ki, ama e-mail adresimi ve adımı soyadımı da açıkça yazmıştım. Gelen yanıt:

Konu ilgili olarak herhangi bir adres ve telefon bilgisi belirtmediğinizden dolayı, ileti içeriği ile ilgili herhangi bir bilgi alışverişi yapılamamış, ayrıca bu tür olaylarla ilgili olarak mağduriyetiniz bulunması durumunda en yakın C.Başsavcılığı yada Emniyet Müdürlüğü hizmet binalarına gitip yazılı olarak müracaat etmeniz gerekmektedir. ileti içeriğinde belirtilen hat sahipleri ile ilgili C.Savcısının onayı olmadan herhangi bir kimlik ve adres bilgisine ulaşılması yasal olmadığı...

geçen sene benim aküm çalınmıştı. En yakın emniyet müdürlüğüne gittim.
    Bana dediği şu:

ORada bir yerde dükkan yok mu. Git ona bana kaydını cd halinde getir. vs

Zaten cdyi ben alsam bulsam hırsızı muhakkak ki bulurm tanırım vs.

HEr yer böyle ilgisiz midir bilemem.

Ama Kulaksız Emniyet Müdürlüğü Bu kadar ilgisiz işte.

• quote:

quote:

quote:

geçen sene benim aküm çalınmıştı. En yakın emniyet müdürlüğüne gittim.
    Bana dediği şu:

ORada bir yerde dükkan yok mu. Git ona bana kaydını cd halinde getir. vs

Zaten cdyi ben alsam bulsam hırsızı muhakkak ki bulurm tanırım vs.

HEr yer böyle ilgisiz midir bilemem.

Ama Kulaksız Emniyet Müdürlüğü Bu kadar ilgisiz işte.

Malesef öyle kardeşim, ancak TOMA için yetiştiriliyor polis abiler sanırım. Genel asayiş konusunda tık yok.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.