Şimdi Ara

0 km Qashqai (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
2.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 3008 varken, qq nedir? Tucson nedir? Esamesi okunmaz. 3008 bakın hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burda Qasqai'yi yerden yere vuranlara, başka marka önerenlere aldırmayın. Sizin durumunuzda olsalar hepsi QQ alırlar. Klavye başında sallamak kolay çünkü.
    Bütçenizi, ihtiyacınızı ve zevkinizi anlamalarını beklemeyin. Bizim insanımız moral verip teşvik etmekten çok yerden yere vurmayı sever.
    Örneğin; yeni araba alan birine kimse "hayırlı olsun "demez.
    5 bin daha verip şunu alsaydın, bu zamanda benzinli alınırmı, Fransıza para verilirmi, Koreliler teneke gibi..... gibi gereksiz ve saçma yorumlar yaparak insanın şevkini kırarlar.
    Sizde bu yüzden neyi istiyorsanız gidin alın ve buradaki gereksiz yorumlara kulak asmayın.
  • Öncelikle burada yazılanlara bakma. İkinci el şunu al bunu al diyenlere de. Unutma sıfırla sıfır, ikinci elle ikinci el karşılaştırılır. Ona bakarsan ikinci el 2018 QQ de 130-135 civarına alırsın.

3 ay önce sıfır QQ 1.6 dci tekna aldım. Alırken bütün suv/crossover modellerini inceledim ve pazarlık yaptım. 2018 makyajlı QQ kesinlikle öncekinden farklı. Gerek donanım gerekse kalite ve yalıtım açısından çok daha iyi.
    Öncelikle iç hacmi rakiplerinden daha dar değil. Bagaj hacmi de göreceli olsada benim için yeterli. Motoru oldukça güçlü. Kesinlikle kalitesiz değil. Sınıf ortalamasında bir kalitesi var. Evet maalesef bakımları pahalı gözükse de aasıl sorun bakım fiyatı değil, 10000 de bir bakıma çağırması. Ben alırken şöyle hesap yaptım: aynı donanım 3008 15 bin daha pahalıydı.30000 km de QQ 3600 tl bakımı varken 3008 in 2500 tl.

Tabi ki bu sınıfın babası 3008 dir. Size tavsiyem çok az daha bütçeyi arttırıp ikinci el bir 3008 skypack almanız. Yok eğer QQ düşünecekseniz 153 pahalı. Diğer bayileride araştırın; 15 gün önce izmit bayii 145' e veriyordu. QQ garantisi standartta 3 yıl. 2 daha uzatırsanız 5 yıl rahat rahat biner sonra satarsınız.

• ukubat U kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım sen Türk insanını çözmüşsün:). Aynen dediğin gibi kimse hayırlı olsun demez hep şunu yapsaydın bunu yapsaydın olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

Sana soğuk geliyorsa almasın, haklısın. yahu sana mı hediye edecek?

Ayrıca tucson qqdan kaliteli değil

Alıntıları Göster
    Hocam nickinizin hakkını mis gibi veriyorsunuz tebrik ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

Bütçeyi artırın 170 bine hyundai tucson elite 1.6 dizel otomatik alıp geçin.

Nissan marka olarak aşırı soğuk bana ayrıca qq çok kalitesiz bir araç

Alıntıları Göster
    Tucson =benzin canavarı

• Ben olsam 150tl ye 3008 allure dizel otomatik alırdım.

• maviyildizinoglu kullanıcısına yanıt
    Dizel otomatik tucsona benzin koyarsanız canavar olur evet

• quote:

Dizel otomatik tucsona benzin koyarsanız canavar olur evet
    Hocam benim hatam kusura bakmayın. Bende inceledim güzel araba ama keşke elite plus ı o fiyatta olabilseydi. Elite ile plus arası çok fark var ne yazık ki.

Elite paket bence yeterli bir donanım ÖTV indirimi ile gerçekten çok hesaplı satıldı değerlendirilmeli bence.

• 150 kaime verilince Alaman aranır.

Yeni T-Roc bakın derim.
  • Hocam, dizel qq+2 kullanıcısı olarak bakım maliyetleri ve çıkardığı sorunlarından dolayı alternatif markalara yönelmeni öneririm.
  • quote:

Elite paket bence yeterli bir donanım ÖTV indirimi ile gerçekten çok hesaplı satıldı değerlendirilmeli bence.
    Tekrar baktım i30 1.6 dizel motorunun aynısı ve i30 da bile 7.5lt den bahsediliyor. Eğer 8/9 lt mazot yakacaksa bence gene bi anlamı kalmıyor tucsonun

• Opele Uğradınız mı 170 bine grandland x alabilirsiniz 1.6 dizel otomtik .
    İ30’un çok yakma sebebi hem 128 HP eski motor hem de tam otomatik motorla uyumsuz şanzıman.

Tucson ise 136 HP yeni motorla Ve 7 ileri dct çift kavramalı şanzıman ile geliyor. Test edin oldukça ekonomik bir suv olmuş. Kullanıcıları takip ediyorum şehir içi 7.5 litre üstüne çıkmıyor.

• szymek61 S kullanıcısına yanıt
    Baz dizel otomatik 3008 vardı sanki 0. 156k. Sahibinden de araştırın.
    Çok daha mantıklı olabilir.

• Merhaba kadjar sahibiyim, öneririm. İç mekanı geniş ve çok az yakıyor.

• ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi loutrec_ -- 14 Şubat 2019; 0:25:41 >
  • quote:

İ30’un çok yakma sebebi hem 128 HP eski motor hem de tam otomatik motorla uyumsuz şanzıman.

Tucson ise 136 HP yeni motorla Ve 7 ileri dct çift kavramalı şanzıman ile geliyor. Test edin oldukça ekonomik bir suv olmuş. Kullanıcıları takip ediyorum şehir içi 7.5 litre üstüne çıkmıyor.
    i30 un motoruyla tucsonun motoru farklımı?.. Birşey daha öğrenmiş olduk.. Benim eski araçta elantra dizel 7 ileri dct çift kavramalı şanzımandı. Şehiriçi 7,5 değerini Tucsondan hafif olmasına rağmen hiç göremedim, Tucsonda bu değeri görüyorlarsa tebrik etmek gerekir.. Aracın kapısını açmadığı halde ısrarla yakıt konusunda ahkam kesen sizide tebrik etmek gerekir.
  • Tekilas T kullanıcısına yanıt
    Çok yakmasıyla meşhur olan 128 HP ve tork konvertörlü versiyondu. 136 HP ve dct ilişkisine birşey diyemem i30 veya diğer modeller için ancak arkadaşım aldı tucsonu. Depo verisi paylaşıyor aracı aldığı gün 1000 km uzun yolu kış lastikleri ile 5.8 ile tamamladı. Şu an şehir içi 7.5 litreden bahsediyor ki Karadeniz bölgesinde yaşıyor.

Makyajlı tucsonda şanzıman güncellendi. 7 ileri dct için iyileştirme yapıldı. Kendim de test ettim ki motorla çok uyumlu çalışıyor. Soğuk motorla test tüketimim bile 8 litreydi.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.