Şimdi Ara

0 Astra ' mı - 2009 Model Audi a3 mü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
3
Favori
1.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2009 Model F1 7ileri dsg şanzuman makyajlı kasa mı yoksa 0 opel astra mı ?

Nedenleriyle birlikte fikirlerinizi bekliyorum..

Not : A3 1.4 TFSi ve 60.000 KM de

EDİT
    19 HAZIRAN 2013 DE açmışım konuyu

8 TEMMUZ 2013 de aldığım aracı, geçenlerde sattım.

Konuyuda güncelleyeyim dedim

performansıyla olsun şekliyle olsun gerçekten kullandığım süre boyunca gönlümde taht kurdu, bana yaşattığı tek sıkıntı şanzumanı oldu, onuda 3.000 TL ye hallettik ondan sonra bi 10.000KM daha sıkıntısız bindim bi kaza yaptım 7.000 tl civarı hsar vardı kasko yoktu yaptırdım ve 39 a aldığım aracı geçenlerde 40 a sattım. Hasar kayıtlı araba zarar ettirmedi çok şükür, hem ucuza premium arabaya bindim hemde çok bi zarar etmedim.

Şu aralar kafayı CLK ya takmış durumdaym bir tane alıp jant bodykit olsun yeniden yaratmayı düşünüyorum arabayı. 50-55 arası alıp 10 da modifiyeye harcayabilirim tahminimce. 2003-2005 CLK kullanıcıları varsa yorum yaparsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LivinLaVida -- 2 Haziran 2016; 13:13:58 >

• İkisinin boşunu alıcaksan ikisini de alma
    Yanı astra edition alıcaksan alma çok boş veya a3 atraction sa onuda salla
    Ben 1.4t sport veya cosmo öneririm sport 48.5 cosmo 53.000 civarı ikiside yeterince dolu araçlar
    Ayrıca sıfır alırsan muaynesiydi sorunuydu uğraşmazsın 2 sene garantin olur .
  • dostum a3 çok dolu bi araba sunroof hariç hepsi var

Astraya gelince 1.3cdti almak istiyorum

1.4t nin yakıtı nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: LivinLaVida

dostum a3 çok dolu bi araba sunroof hariç hepsi var

Astraya gelince 1.3cdti almak istiyorum

1.4t nin yakıtı nasıl

Çok yakan bir araç değil yakıt problemse seni üzer.Ama aynı şekilde a3 te seni üzer benzinde.O yüzden ya performanstan yada benzinden ödün vericen.
  • A3 tabiki de Düzgün kullanılırsa çok da fazla yakmıyor A3. Ayrıca uzun süre kullanılacaksa alınacak araba, A3'e LPDi sistemi taktırırsınız olur biter
  • ikisi de kesinlikle kısa vadede çok fena başını ağrıtacak uzak durman gereken araçlar. o fiyat aralığında linea öneririm en dolusunu ve dizelini o paralara alabilirsiniz.
  • Ben ikinci el pek sevmiyorum o yüzden opel derim
    Ama sizin böyle bir istediğiniz yoksa ve beğeniyorsanız audi alabilirsiniz güzel araçlar üretiyor
    Diğer taraftan astra dizel olursa yürütme bakımından %40 bir tasarruf söz konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Narc0s3

Ben ikinci el pek sevmiyorum o yüzden opel derim
    Ama sizin böyle bir istediğiniz yoksa ve beğeniyorsanız audi alabilirsiniz güzel araçlar üretiyor
    Diğer taraftan astra dizel olursa yürütme bakımından %40 bir tasarruf söz konusu

opel mi? yazık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Semih Esentürk

ikisi de kesinlikle kısa vadede çok fena başını ağrıtacak uzak durman gereken araçlar. o fiyat aralığında linea öneririm en dolusunu ve dizelini o paralara alabilirsiniz.

adam a3 diyor sonra gidip kadife koltuk linea'ya binsin puhahahah

arkadaşım her gün araba kullanacaksan a3 üzer seni, yok hafta sonu kullanırım dersen ok, ama astra sana yakıt olarak çok daha iyi gelecektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: undefined2

quote:

ikisi de kesinlikle kısa vadede çok fena başını ağrıtacak uzak durman gereken araçlar. o fiyat aralığında linea öneririm en dolusunu ve dizelini o paralara alabilirsiniz.

arkadaşım her gün araba kullanacaksan a3 üzer seni, yok hafta sonu kullanırım dersen ok, ama astra sana yakıt olarak çok daha iyi gelecektir

pardon da senin cildin kadife koltuğa alerjisi var galiba? işte bizim milletimiz böyle abi koltukları kadife değil deri oooo çok güzelmiş o zaman alıyorum. aah ah

• quote:

quote:

quote:

pardon da senin cildin kadife koltuğa alerjisi var galiba? işte bizim milletimiz böyle abi koltukları kadife değil deri oooo çok güzelmiş o zaman alıyorum. aah ah

şu amale arabası linea yı önerenlerde hakkaten sorun var

• Hergün okula gidip gelicem.
    Kia Sorento kullanıyordum 5günde bir 100 lira mazot koyuyodum arabaya ondan sonra pek etkilemez gibi.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

şu amale arabası linea yı önerenlerde hakkaten sorun var

asıl sorun amele olan kelimeye amale diyen kesimimizde

• quote:

önerin için teşekkür ederim ancak arka camları elektirkli olmayan linelardan mı bahsediyoruz ? Olsun başım ağrısın o arabalarda
  • quote:

quote:

önerin için teşekkür ederim ancak arka camları elektirkli olmayan linelardan mı bahsediyoruz ? Olsun başım ağrısın o arabalarda

çok güzel şeyler söylerdim de neyse al al a3 al hatta bulursan fsi motorlularından al godaman kardeşim
  • ben kesinlikle a3 alırdım.
    zaten banada sıfır normal bir araç yerine 2. el premium araç almak hep daha mantıklı gelmiştir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A3 ü buldunuz ve beğendiyseniz a3 derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper3333

ben kesinlikle a3 alırdım.
    zaten banada sıfır normal bir araç yerine 2. el premium araç almak hep daha mantıklı gelmiştir.

2 Gündür opel astra kullanma fırsatı buldum1.3 dizel motor kokpiti bana daha spor geldi ne biliyim verdiği hissiyat falan a3 ü kullanma şansı bulamadım henüz. Ancak tip açısından a3 kesinlikle öne çıkıyo.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alper3333

ben kesinlikle a3 alırdım.

2 Gündür opel astra kullanma fırsatı buldum1.3 dizel motor kokpiti bana daha spor geldi ne biliyim verdiği hissiyat falan a3 ü kullanma şansı bulamadım henüz. Ancak tip açısından a3 kesinlikle öne çıkıyo.

arka camları da elektirikliyse tam senlik başın ağrıdıkça düğmeye basar basar açarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoderAdam -- 19 Haziran 2013; 21:51:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: enpisagor

A3 ü buldunuz ve beğendiyseniz a3 derim.

A3 hazır beni bekliyor
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.