Şimdi Ara

0-2 DEN 4-2 BURSA-TRABZON (STAD ETKİSİ BÜYÜK)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Stad bizim kötü takımı bile ateşledi

Hakemi etki altına altı,

Sadi ve Hamza hoca seslerini yetiştiremediler oyunculara

Fenerbahçe maçı yaklaşıyor tahminim en az 35000 kişi gelir kapasitesi 44000

[simage]
     0-2 DEN 4-2 BURSA-TRABZON (STAD ETKİSİ BÜYÜK)
    [/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batalla16 -- 3 Ağustos 2016; 1:56:19 >

• bursa mabedine kavuştu diyebilir miyiz hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dzsudzsak16

https://twitter.com/muhammet_alioz/status/688753035598770177

Stadyumun sahaya yakınlığı çok güzelde üst kısımları kötü yapmışlar sanki kale arkasınındaki koltukları daha da arttırabilirlerdi.
  • Vallaha zevk aldım maçı izlerken. O değil de iddaacılar iyi sövmüştür bu maç.
  • Nasıl futbola aç bi şehir, nasıl da doldurmuşlar stadı. Valla helal olsun takımlarına sahip çıktıkları için. Şuan Bursa ligin alt sıralarında olmasına rağmen futbolun ayrı bi kültürü var Bursa da.
  • kale arkasındaki tribünler iyi değil gibi 2 katlı yapsalar sanki daha iyi olacak kapasite olarakta artardı bursa seyircisi orayıda doldururdu daha iyi bi atmosfer oluşurdu ama buna da şükür anadolu takımlarının böyle stadlar yapması Türk futbolu için çok önemli devamı gelir umarım
  • darısı akyazı açılınca bizim başımıza.

önümüzdeki 10-15 yıl içinde de mutlaka bir turnuva veya olimpiyat almalıyız.
  • Keşke epl gibi stadlar full çekse, diğer takımınlarının maçlarına bakıyorum 200-300 kişi gitmiş
  • şu kale arkaları mantık olarak güzelde iyi dizayn edilememiş kötü gözüküyor gibi dortmund'a bak bide buraya
  • Bursa taraftarını çok seviyorum ya adamlar kendi şehirlerinin takımlarına çok çok bağlılar. Aynı yurt dışında ki takımlar gibi.

Futbol'a değer veriyorlar
  • Aynı saatte Liverpool vs M.United maçı vardı fakat bu maç diğer maçtan çok daha zevkliydi. Böyle olunca dünyada belkide bu hafta en çok izlenecek olan maça tercih ettim.

Maça niye seyirci gitmiyor diyorlar fakat ben Ankarada maça gidilecek bir durum göremiyorum. Gençler Birliğinin oynadığı futbol izlenir mi. Anadolu takımlarının maçları zaten tam bir eziyet. Bursa şehrinde olsam maça giderdim ama, son yıllarda oynanan futbol zevk veriyor. Artık büyüklerle oynanan maçlarda bile dolmuyor çünkü milletin güveni kalmadı bu futbola.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müthiş mac oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Menemenci Kenpachi

kale arkasındaki tribünler iyi değil gibi 2 katlı yapsalar sanki daha iyi olacak kapasite olarakta artardı bursa seyircisi orayıda doldururdu daha iyi bi atmosfer oluşurdu ama buna da şükür anadolu takımlarının böyle stadlar yapması Türk futbolu için çok önemli devamı gelir umarım

Dortmund gibi tek bütün olsun istediler

Bana göre tek olması iyi tribünde kopukluk olmuyor

• özeti izledim bende neden hep en alt kısım boştu? özellikle kale arkalarında tel örgüler yüzünden kötü görüntü oluyor ve seyircide hep geriye kaçmış.
  • Siyahımsın Beyazımsın kullanıcısına yanıt
    Türkiye'de böyle maalesef. 50.000 kişilik stada 30.000 kişi gelmesine fazla diyoruz.

• Batalla imza attimi hele tribun tam dolar :)

• Trabzonu yine doğramışlar

Penaltı rezillik

Hele o 1,5 metrelik ofsayt tam komedi

Tam hakem lisansının yırtılacağı maç.Bunlar hakem felan değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazin bunu hamza hoca bursayi seneye şampiyon yapicak bu senede 3.

sercan bile robben olmuş.

• Vict0ry kullanıcısına yanıt
    yağmurdan sanırım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.