Şimdi Ara

✎ 0-150 TL Kulakiçi Kulaklık Tavsiye Başlığı / Tek Konu (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.337
Cevap
32
Favori
145.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Philips SHE3905 kullanan var mı? Boynerde 30+kargo
  • Bende kaliteli kulaklık düşünüyorum telefonun dahili kulaklığı pek iyi değil ep630 mu cx200 mü yoksa piston3 mü?tiz, baslı,rock pop türkü hepsini dinlerim.İstediğim tiz sesleri ve baslı yerleri daha iyi duymak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende genelde trap music r&b dinliyorum
    cihazım htc desire 500 beats audio destekli
    bas ağırlıklı kulakiçi kulaklık lazım
    daha önce creative ep 630 kullandım
    bütçem 100 tlye kadar
    mikrofon olursa müzikten çok mu feda etmiş olurum şimdiden teşekkür ederim
  • tun71 kullanıcısına yanıt
    Moruk seninle aynı durumdayım benim de one m7var ep630 um 2. Kez bozuldu para iadesi aldım. Büyük ihtimal Amazondan almayı düşünüyorum 200 lira kadar fark edebiliyor.

Razer hammerhead sadece müzik için düşünürsek güzel kulaklık mıdır arkadaşlar?

• Merhabalar. Ucuz ama kaliteli bir kulaklik ariyorum.

En fazla 50-60₺ civari vermek istiyorum.
    Çogunlukla Ben Howard dinliyorum.
    Telefonumda kullanacagim iPhone 4s. Pcde de kullanirim elbet ama 4s te kaliteli ses verebilmesi onceligim.

• Arkadaşlar iyi günler 50 lira bütçem var klasik müzik, pop yüksek sesli dinlenmeyen müzikler yani dışarıya ses vermemeside önemli. S3 te dinleyeceğim arada Philips Go Gear Vibe'da olabilir tavsiye bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: LivingDeads69

Kullanicilarin gorusleri beni hasta ediyor. kimisinin inanilmaz iyi dedigi kulakliga bir baskasi cop diyor. biktim bu sacmaliktan! almadan da anlayamiyorsun kaliteyi. mesela forumda creative ep 630'u ove ove bitiremeyenler var. iki yil kullanmis biri olarak sunu soyleyebilirim ki o kulaklikta ses araligi diye bir sey yok! gum gum bas veriyor o da gercekci degil.

Brainwavz m5'im beni oyle bir hayal kirikligina ugratti ki sadece 9 ay dayanan bu kulaklik da gercekci, sade ve yerinde sesine ragmen malzeme kalitesizligi ile beni cildirtti! onun gibi temiz ses sunan ancak malzemesi en az 2 yil gidecek bir urune ihtiyacim var. audio technica yatmisti aklima. fiyati 100 TL ustunde oldugundan napacagimi bilmiyorum.

Arkadaşlar yurtdışı alışveriş imkanı olana çok ucuz ama kaliteli bir tavsiyem olacaktır, aliexpress te kz special edition, 6-7 dolar fiyatı var ve onlarca kulaklık kullanan biri olarak audio technica ck-303m ,ep630 gibi, bu kulaklığın tırnağı olamazlar

• Merhabalar, bassları çok abartı olmayan, dengeli bir kulaklık alacağım.

Şimdi bir arkadaştan cx300ii alacağım uygun fiyata, 0 sayılır, ama basslar çok boğucu geldi(2-3 yıl önce ben de kullanmıştım 1 yıl kadar, şimdi farklı geldi ama).

100tl altı için iyi bir tercih olur mu, yoksa belirttiğim gibi daha dengeli bir kulaklık bulabilir miyim? 150tl ye kadar çıkabilirim. Her tarza uygun olabilir.
  • Bütçe 60-100 arası, genel olarak the Strokes the Black Keys gibi grupları ve indie turunde ki şarkıları dinliyorum (Lana del Rey gibi kaçamaklarda yapıyorum elbette )

Kulakiçi kulaklık tavsiyeniz var mı ?

Telefon modeli Lumia 720

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King Athelstan -- 25 Kasım 2015; 16:51:04 >
  • Sennheiser CX 300-II Precision kulaklığım 2,5 yıl sonra maalesef bozuldu. Acil bir kulaklık almam gerekiyor şu an.

Ağırlıklı rock ve metal dinlerim
    Bass'lar mutlaka çok iyi ve tok olmalı.
    4. nesil iPod ile dinliyorum.

150 - 200 TL'ye kadar bir kulaklık arıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeCCe

Arkadaşlar merhaba,

Bildiğiniz üzere kulaklık bölümümüzün yeniden yapılandırılması kapsamında bazı revizyonlar yapıyoruz. Bu revizyonların bir parçası olarak -bölüm düzenini sağlamak amacı ile- bütçeye göre tavsiye başlıklarını sizlerin kullanımına sunacağız. Bundan sonra bütçenize göre isteyeceğiniz tavsiyeler için bu başlıkları kullanmanızı rica ediyoruz.

Bu başlıklar haricinde açılacak olan tavsiye istek konuları kilitlenebilir / silinebilir, bilginize.

Tavsiye isterken;

-Bütçenizi,
    -Ağırlıklı olarak ne tür müzikler (rock, pop vs.) tercih ettiğinizi,
    -Hangi karakterde (bass, dengeli vs.) ses tercih ettiğinizi,
    -Hangi kaynak (müzik çalar, telefon vs.) ile kullanacağınızı,
    -Varsa diğer farklı tercihlerinizi, belirtirseniz daha hızlı ve doğru şekilde yardım alabilirsiniz.

Hepinize iyi forumlar dilerim.

Merhaba

Telefondan dinliceğim kulakiçi olsun istiyorum
    Elektronik müzik bass ağırlıklı tizleride kaçırmasın istiyorum.
    100-150 Tl kadar çıkabilirim

En kötü Apple kulaklık alıcam telefon için olanını

• Marley marka kulaklık nasıldır ? tavsiye edebilecek olan var mı ?

Morhipo'da çek kullanarak alacağım.

Ürün bu;http://www.morhipo.com/marley-uplift-3-but-mic-grand/14340172/detay
  • merhaba arkadaşlar sony c5 ultra telefonuma yüksek kalitede ses veren f/p ürün arıyorum 60-70 tl max 100 tlye çıkabilirim
  • Merhabalar. Clip+ sahibiyim ve sony xb30ex ile müzik dinliyorum. Türüm ise yabancı pop. Dap ve kulaklık kombinimden memnunum fakat bass ağırlıklı kulaklık olduğundan bir süre sonra kafa ağırtıyor açıkçası. Basıyla tiziyle midiyle dengeli bir kulaklık arıyorum. Müziğiin tadını güzelce yaşatsın istiyorum bütçem 150 liradır tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • bütçem 100-120tl
    genelde rock alternatif rock dinliyorum
    telefondan dinliyorum(lg g2)

• Merhaba daha çok bilgisayarda kullanıyorum. Oyun oynuyorum genellikle. Bu yüzden netlik önemli. Çok hafif bir sesi bile duymalıyım.Doğubanktan alırım büyük ihtimalle. Ses özellilleri dışında mikrofon da iyi olursa çok güzel olur

• Herkes tavsiye istemiş, cevap veren yok gibi mi, bana mı öyle geldi
    Benim de kaç sene olduğunu sayamadım 4-5 yıl oldu zannedersem Sennheiser CX300 kulaklığımdan bir taraf düşük ses vermeye başladı, vadesini tamamladı. Halen satılıyor zannedersem bütçesine uygun olanlar için şiddetle tavsiye ederim.
    Şu an için uygun bütçeli (Max. 50-60 TL) mikrofonlu bir kulaklık arıyorum. Ne tavsiye edersiniz?
  • Creative ep660 kullanıyordum bozuldu. Yenisini bulsam 2 3 tane alacağım. Aynı yoğunlukta bas verebilen kulaklık tavsiyeniz varmı ?

• Merhaba 150tlye kadar dengeli ses veren bir kulaklık istiyorum gidip doğubanktan alacağım o yüzden kolay bulunirsa iyi olur.
    Teşekkürler
  • @zimilanga tavsiyene uyup aliexpress'ten siparişini verdim şimdi. bakalım nasıl birşey çıkacak merak ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi depressive_tv -- 1 Ocak 2016; 15:57:49 >
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.