Şimdi Ara

%0,01 Oy oranı Olan Ümit Özdağ Nokta TV'de (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Malum partili ağzıyla konuşmuyorum, neyi görüp duyuyorsam onu yazıyorum.Geçen seçimden sonra, özellikle süleymancılar'ın parti teşkilatlarında yapılandığını ilçe başkanlığında çalışmış bir arkadaşımdan duydum(malum partililer söylediğinde ben de inanmamıştım). Ayrıca Atatürk düşmanı bir yazar müsveddesini anan bu parti değil mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Oyum kesinlikle Zafer Partisine.

ahmet davutoğlunun, ali babacanın, temelin olduğu ittifaka benden oy çıkmaz. 15 senedir chp den başka bir partiye oy vermedim. Fakat iyice saçmalamaya başladılar.

meral akşeneri zaten sevmiyorum. elin provakatoru karşısına geçip burası k*rdistan dedikten sonra cevap veremedi. benim için orada bitti. ayrıca amirallere "zevzek" dediğini unutmadık. asıl zevzek kim herkes biliyor.

kılıçdaroğlu desen yine katlanıyoruz her şeye rağmen fakat partinin içi pkk'lı dolu. düzeltmek için hiç bir çabası yok. sorarsan ifade özgürlüğü derler.

her akşam 19'da fox haberi izlerim. yıllardır izlerim hiç bir bölümünü kaçırmamışımdır. bir bakın 45 dakika içinde bir kere zafer partisinin ismi geçiyor mu? bir kere ümit özdağ'ı göremezsiniz. ahmet davutoğlunu,babacanı, faik öztrak ve erhan usta sürekli. bu ülkede muhalefet sadece bu partiler değil. aşırı yanlı bir yayın var yani.

isterse tek oy ben atayım zafer partisine, olsun safım belli olur. Ümit Özdağ hocam bu milletin umududur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-534CA33BA -- 23 Mart 2022; 13:52:37 >
  • https://twitter.com/umitozdag/status/1506586939956371462?s=21

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ümit Özdağ-Meral Akşener'e Yanıt Verdi.

%0,01 Oy oranı Olan Ümit Özdağ Nokta TV'deÜmit Özdağ - Zafer Partisi Genel Başkanıyoutube
    Sayın Akşener, gelin bu konuyu televizyonda tartışalım. Cesaretiniz varsa. Hani “Dayak yerim, posta yemem” diyordunuz ya, bu sözünüze güvenerek sizi davet ediyorum. İstediğiniz zaman istediğiniz televizyonda. #ÜmitÖzdağ #ZaferPartisi #MeralAkşener
    https://www.youtube.com/watch?v=sVPSkrfnpY0

%0,01 Oy oranı Olan Ümit Özdağ Nokta TV'de
  • Balon partilerden biri. Diğerleri;
    Yeniden Refah partisi
    Bağımsız Türkiye partisi
    Sarıgül'ün tiktok partisi
    Zafer partisi
    Muharrem İncenin partisi
    Falan. Bu partilerin toplam oy orani 3 bile değil.
    Dün fatih erbakan 10 alacaz dedi. Bi gülme geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 numara 5 yıldız adam ümit özdağ. Gerçek Atatürkçü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 23 Mart 2022; 15:3:9 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • soygar kullanıcısına yanıt
    %0,01 Oy oranı Olan Ümit Özdağ Nokta TV'deyargıtay cumhuriyet başsavcılığı
    Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı
    https://www.yargitaycb.gov.tr/icerik/1481

Yeniden Refah seçime girer siz giremezsiniz. Adamların 187 bin üyesi var. Sen daha 10K'yı bulmamışsın.

Ayrıca erken genel seçim falan olmayacak. Yeni geçirdikleri seçim yasası en erken bir sene içinde uygulamaya geçer. Şu erken genel seçim yalanını bırakın artık.

Ayrıca foruma ekran görüntüsü atın bakalım Zafer'e üyeliğiniz falan var mı? %0,01 Oy oranı Olan Ümit Özdağ Nokta TV'de 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 23 Mart 2022; 19:14:57 >
  • Surpentor kullanıcısına yanıt

Ben ve çevrem şimdiye kadar hiç bir partiye üye olmadı,Olmazda,CHP,İYİ Parti,MHP partilerine oy attım,Parti takıntım yok,Yeter ki Türkiye'nin birliğini,dirliğini,bölünmez bütünlüğünü savunsunlar.

Seçim kaybeden,Kaybettiği zaman bile parti yönetimini yenilemeyen partilerin peşinden gitmem,Partiler kendini yenilemezse ben partimi yenilerim

2023 yılında Cumhurbaşkanı adayım Mansur Yavaş,Milletvekili seçiminde Zafer Partisini düşünüyorum

Seçime 16 ay var,Zafer Partisinin katılmaması için neden yok

• The Alim kullanıcısına yanıt

Bu da ne güzel mantık siz de güya demokrasi savunuyorsunuz. Yasak mı birader parti kurmak? Neyi kimi küçümsüyorsunuz böyle yorumlarla?

• Jax T. kullanıcısına yanıt

Sadece kendi koltuğunu düşünen kişileri eleştiriyorum. Bu insanların tek gayesi koltuktur. Hiçbiri Millet için gerçekten oturup proje oluşturmuyorlar. Sadece gündemde ne varsa ona yoğunlaşırlar.

Aynısını diğer partiler de yapıyor. İktidar da muhalefet de yapıyor. Alayı kendi koltuğu için uğraşıyor.

Millet ittifakı şimdiden koltuk davasına düşmüş durumda. Parlementer sisteme geçelim CB şu olsun BB bu olsun Bakanlar bunlar olsun kafasındalar. Bu ülkenin sorunu bu mu?

Bu ülkenin sorunu ÜRETEMEMEK. Önce bunu aşmalı bu partiler. Ne yapıyor bu 6 lı partiler? Ya da Cumhur İttifakı? Hiçbir şey. O gün gündeme ne geliyorsa onlar da ona yoğunlaşıyorlar. Gündemden düşünce onlar da susuyor, atıyorlar bir köşeye. Çözüm? Yok. Olan olduğu gibi kalıyor. Olan bize oluyor.

Şu an gündemde ne var? ENFLASYON, PAHALILIK, ZAMLAR vs. Öyle kamera karşısına geçip eleştirmek olmuyor. Tweet atmakla bir yere varılmıyor. Atılan taşlar kuşa değmiyor. Miting yapacaksınız kardeşim miting. Her hafta bir şehirde miting yapacaksınız. Her şehir için özel mitingler yapacaksınız. Sokak sokak afişler asacaksınız. Gündem olacaksınız.

Hangi şehre gidecekseniz önce oradaki yapılmış kötü işleri bileceksiniz. Mesela; Isparta'ya gittiğinizde İstanbul'daki projelerden bahsetmeyeceksiniz. Isparta'da ne eksik ne yok ya da neler yanlış onlardan bahsedeceksiniz. Her gittiğiniz yerde ezberlenmiş metinleri okumayacaksınız. Tamam temel şeyler aynı ama o şehre özel görsellerle slaytlar yapacaksınız. Adam geliyor arkasında bir sürü takım elbiseli kravatlı herif esnaf geziyor. Kusura bakmayın ciddiye almam sizi. Önceden ayarlanmış esnafa ziyaret benim gözümde sıfırdır.

Şov için yapmayacaksınız toplantılarınızı, kongrelerinizi. Bu millete ne yarar sağlayacaksa ona yoğunlaşacaksınız.

İşsizliği bitireceğiz diyor adam. Önceden herkes alkışlardı. Şimdi soruyor Nasıl? Ne yapacaksın da bitireceksin?

Tarım ve hayvancılığı geliştireceğim. Nasıl?

Eğitim sektörünü sıfırdan değiştireceğim. Nasıl?

Nasıl nasıl nasıl?

Muhalefet bunlara elle tutulur çözümler üretmeli. Sonra diyecek ki ben dünyanın en güçlü tarım ve hayvancılık yapan ülkesi olacağım. İşte böyle böyle böyle.. Millet diyecek ki lan harbi mantıklı bir çözüm, yapılır bu. Bunu diyen var mı? Yok. Çünkü ortada çözüm aşaması yok.

Tutturdular Parlementer sistem diye. Yapılır kolay.

Tutturdular Mülteci sorunu diye. İşine yaramayan herkesi atarsın ülkeden. Kolay.

Tutturdular din islam kitap diye. Her yer cami. Bakkal yok bu kadar.

Bunlar çözüm değil. Bizim ülkemiz diğer ülkeler gibi değil. Bizim ülkemiz diğer ülkelerden çok farklı. Biz diğer ülkelere benzeyemeyiz. İmkansız. Ben şu an Hollanda'dayım. Sokakta bir tane çöp görmedim geldiğimden beri. Ama İstanbul'un gööbeğinde ya da herhangi bir şehirde çöpler sağa sola atılıyor. İzmaritler orada burada. Sen bu millete öyle bir gitmen lazım ki akıllanmalı.

Ama hiçbir parti ve üyeleri bu millete gitmiyor. Hepsi koltuğunun derdinde.

Demokrasi de bu millete çok. Bu millete saltanat lazımdı. Atatürk'ün tek yanlışı da budur.

• Aktroller basmış konuyu bu konudaki zihniyet 20 yıl iktidarda Akparti kalsa ses etmez yeterki istediğim partiye oy atıyım kafasındalar Akparti iktidarda kalsada olur diyorlar troll bunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Etrafımdaki 34 kişiyi zafer partili yaptım bile. Hiç kimse kusura bakmasın muhalefetin yaptığı birlik bi şeyime yaramıyor. Medet umdukları adamlara bakın durumu anlarsınız.

Aklım erdiğinden beri memleketi arap sevdalı birileri yönetiyor. Zafer partisi Türklüğü öne çıkaran tek parti. Arap sevdalısı kişiler tarafından yönetilmekten bıktım artık. Ben eski laik düzeni istiyorum kardeşim. Yurt dışında rahatça ben Türküm diyebilmek istiyorum. Bıktı artık bıktık!

• Nickola Tesla kullanıcısına yanıt

• Memleket vb partilerle ittifak yapmalılar aksi halde zor barajı geçmeleri.

• Bu ülkede hepara bile oy vermedi millet. Bu tip partilerin alacağı oy oranı max %1dir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnevel92 -- 24 Mart 2022; 18:29:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ReaLGz kullanıcısına yanıt

bence biraz bak neden öyle yazılmış.

• Bende isterdim ama zamanindq teror fazlayken 10 sene once mi ne hepara oy vermistim.
    Sonuclari gorunce cok uzulmustum. Buda ayni olacak

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.