Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (385. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.699
Cevap
460
Favori
839.760
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben 11 Pro 4.nesil için spigen kılıf almıştım bir tane de yakın zamanda zugu aldım. İkisi de Amazon’dan. En iyileri bence. Özellikle zugu bir başka harika. Kalemi koymak için yer mevcut ikisinde de.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Şu anda 9.nesil için, troy sanırım en uygun fiyatı veriyor.
    Öğrenci indirimi yanında airpods larda 3000 tl indirim ile ehh işte bir fiyata geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba kampanyalarla 128/256 gb İpad pro 12.9 6 . nesil en uygun ne kadara düştü yakın zamanda ?

Yurtdışınada çıkacağım yakın zamanda ama gördüğüm kadarıyla tr ile aynı fiyatta

• Telefon hariç fiyatlar birbirine yakın olması lazım hocam. Galiba bir de ipadlerde yüksek hafızalarda kâr oluyordu az buçuk.

• Ziraat bankasının troyda ipad ile beraber airpods alımında verdiği 3000 tllik kod airpods almadan da sepette kullanılabiliyor. Bu şekilde sipariş vermeyi deneyen oldu mu

• ktyd kullanıcısına yanıt

Otomatik iptal oluyor

• 7 yaş çocuk için tablet ararken honor, samsung o bu derken buraya düştük  

Ipad 8, 9 veya 10 için cazip f/p bir fırsat var mıdır?

• ikinci el düşünen varsa ankara içi ilanım 1146671642

• Ciddi iPad indirimi olmaması çok ilginç ya. ABD ve AB'de sürekli 100-150 euro indirim gören ürünler, şurada 3 ay tüm cihazlar yenilenecek hala max fiyat üzerinden satılıyor her yerde.

• Selamlar bir sorum olacak.

Amerikadan alınan Wifi Apple İpad ler için garanti süresi 1 yıl mıdır?

Türkiyede İpad Pro 11" 512 gb pt 38-39, amerikada 33-34 arası.

Türkiyede 2 yıl garnti daha mı iyi olur?

• raistland kullanıcısına yanıt
    Cok fiyat farki yok ise TR garantiliyi tercih ederim ben. Daha once yurtdisi iphone 7 serviste TR cihazi iphone gibi ilgilenmiyorlar kesinlikle telefonun taptic engine bozdular defalarca gondermeme ragmen yapmadilar. Ama TR den alinan cihazlarla ilgili hic problem yasamadim.

• lexfer L kullanıcısına yanıt

Döviz yükselmeye devam ediyor, üstüne asgari ücret zammı artan maliyetler bu sonucu doğuruyor.

Bizim ülkede hiçbir şeyin fiyatı düşmez aldınız aldınız alamadınız daha pahalıya alacaksınız.

• Arkadaşlar herkese iyi akşamlar
    Ben ipad pro almak istiyorum 6 ay ve üzeri taksit yapan bir site var mı ? Bilginiz var mı kampanya felan avantajlı bir yer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lewanton -- 22 Ocak 2024; 21:19:9 >
  • lewanton kullanıcısına yanıt
    Bildigim kadariyla tablet ve pc yasal olarak en fazla 6 taksit.

• crepeer39 C kullanıcısına yanıt

Bilmiyordum teşekkür ederim hocam

• Arkadaşlar iyi akşamlar sizede sormak istiyorum pt teknolojiden ipad pro 11 inç almayı düşünüyorum sizde mantıklı mı yeni modellerde gelecek diye bir konu okudum fiyatı 28 bin tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lewanton -- 24 Ocak 2024; 21:22:8 >
  • lewanton kullanıcısına yanıt

ipad air büyük ekran gelecek 12.9 inc ipad mini gelicek m3 işlemcli ipadler gelicek geldiği gün eskilerde zamlanır. düşün ihtiyacına göre ayarla kendini

• Arkadaşlar, MediaMarkt sitesinden alışveriş yapanlara Avantajix para ödüyor. Bu yöntemle iPad alışverişinizi daha hesaplı hale getirebilirsiniz. İlgilenenler aşağıdaki linke göz atabilir:

https://www.avantajix.com/tr/media-markt?utm_source=ra&utm_medium=affiliate&utm_campaign=1010&transaction_id=102234883a03ff8ec5068d9d4bf298&network_id=reklamaction&tracking=593f921c36416

• 
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.