Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (822. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: tayaydin , Mr.Seko , bilgennyk , bilgennyk
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü3 Mobil2 iOS1 Android
5 sn
16.436
Cevap
733
Favori
1.086.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
52. Sırada  bugün en iyi #15
Sayfa: önceki 818819820821822
Sayfaya Git
Git
Giriş

evet hocam, pc için.

• Akşam ilginç bir sorun yaşadım, gamepass 3 yıllık almıştım bir ara vermişti herkes aldı neyse ben giriş Xbox im yaptım hesabı 8 aydır kullanıyorum p2 de arkadaşımda, gamepass indirdiğim oyunlarda ünlem işareti çıktı oyuna girince aboneliği Uzat diyor ama gamepass kütüphanede baktım çok az oyun var ve online girebiliyorum EA Play'de gözükmüyor bende hesabı tekrar giriş Xbox yaptım sorun yok ilk defa başıma geldi,bazen ara ara ünlem işareti de çıkıyordu sonra duzeliyordu neydi sorun acaba bir türlü anlamadım
  • Merhabalar. Şubatta 1 yillik game pass üyeliği aldım ama 1 heyecanla 1 ay oynadıktan sonra 2-3 haftadır hiç açmadım. Böyle durumlarda hesabı dondurup kullanacağım zaman hesabı tekrar açabilir miyim.
  • mknciist M kullanıcısına yanıt
    Yazdığınız gibi bir imkan olsa ne güzel olurdu ama maalesef öyle bir şeyi ne duyduk, ne okuduk, ne de paylaşan oldu.
  • Eskisi kadar ucuz olmasa da Microsoft yine bir 1 senelik üyelik imkanı verecek diye tahmin ediyorum. Bu şekilde yürümez bu iş, üyelerin yarısı PS 'a geçer
  • sıcak fırsatlardan 2-3 kişiyi konuya çekebilirsek yeni ucuz satın alım yöntemini bulacaklarını düşünüyorum =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 22 Nisan 2024; 11:14:40 >
  • Game Pass süresi bittiği halde PC den bazı oyunları hala oynatması ilginç 🙂😅
  • Arkadaşlar ben dirt 5'i indiremiyorum ya. İndir butonu aktif olmuyor. Neden olabilir?
  • Jedi Survivor geldi, parasını hakediyor

• jedi survivor beklediğim oyundu manor lorda gelecek ohh miss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flonky -- 25 Nisan 2024; 21:45:20 >
  • rion. kullanıcısına yanıt

performans durumları nasıl ? düzelmiş mi ?

• ucuz oyun oynuyoruz diye seviniyorduk aylık 210 tl kötü oldu ki, ilerde zam gelirse hepten biteriz.

•  

• manor lords ne zaman eklenecek halen yok

• kingofbet K kullanıcısına yanıt

16:00'da çıkacak deniyordu.

• 
Sayfa: önceki 818819820821822
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.