Şimdi Ara

Idle Master [ANA KONU] | Zaman Harcamadan Kart Düşürün ve Para Kazanın (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
653
Cevap
52
Favori
96.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
Giriş

Bende sorun yok. Ayarlardan en çok kart olan oyunlara öncelik ver seçili.

• ANLOVE kullanıcısına yanıt
    Hocam oturum kapatıp tekrar giriş yaptıgımda bende düzeldi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hips H kullanıcısına yanıt

Buldun mu kartlarını?

• BigMuffin kullanıcısına yanıt

İlk aklıma geleni söylüyorum. Çok süre geçmesine rağmen ilgili oyundan kartlar düşmüyorsa, deste genişliği fazladır yani mesela 3 yerine 6 kart düşüyordur. Kart sayısı arttıkça hepsinin düşme vakti de artıyor.

Her hesap için aynı değil, büyük sallıyorum örnek olsun diye:

1. kart 15. dk

2. kart 30. dk

3. kart 1 saat

4. kart 1,5 saat

5. kart 2,5 saat

6. kart 4 saat

gibi bir durum olabiliyor.

• BigMuffin kullanıcısına yanıt

Denedim ama malesef düzelmiyor. 24 saatte 10 kart felan düştü sadece. tekrar baştan kurdum aynı. her oyunu 4 saniye tarıyor diğerine geçiyor sonra en sonunda tekrar başa dönüyor.

• XanthiN kullanıcısına yanıt

Steam Economy Enhancer'la ilgili deneyimimi paylaşayım.

Steam kur güncellemesi öncesinde kart satışını hızlandırmak için toptan %20 indirim uygulamak istemiştim daha önce dediğim gibi. Steam içinde bunun imkanı olmadığı gibi, SEE'de de buna benzer bir seçenek bulamadım.

Bunun yerine belirlediğim kartları seçip "Relist selected" butonu ile SEE'nin otomatik tekrar listeleme özelliğini kullanmak istedim. Ancak kartlar satıştan kalkıp envantere döndü ve tekrar listelenmedi. O kart alanları kırmızı renge dönüyordu ve 1-2 dk. beklememe rağmen tekrar listelenmiyordu. Github sayfasına baktığımda bu tekrar listeleme özelliğinin çalışmadığına dair birkaç ay öncesine ait mesajlar da gördüm. Yani relist özelliği ya hiç çalışmıyor, ya da Steam'deki güncellemeler sebebi ile bozuluyor, emin değilim. Bu yüzden belirlediğim kartları "Remove selected" ile hızlıca kaldırıp tekrar listelemem gerekti.

Bu şekilde 2 günde yaklaşık 210 civarı kart satıldı ve ~160 TL bakiye oluştu. Bu arada Steam yeniden listelemeye çalıştığım kartları beklemeye almaya başladı 2 hafta sonrasına atarak, ben de işlemi bıraktım. Hatta 25 TL'lik bir parlak kart satılmıştı ama onu da ~48 saat bekleme sonrası bakiyeme ekledi. Tabii birkaç saat farkla kur değişimi sonrasına kaldığı için kullanamadım, şu an $'ye çevrilmiş olarak duruyor. Değişim öncesi harcayamadığım için eridi diyebilirim, 2 gün önce 25 TL olan bir oyun şimdi en az 2-3$ oldu. Bir nevi güvenlik bekletmesi sebebiyle zarar etmiş de oldum.  

Neyse, kısaca Steam Economy Enhancer tam fonksiyonel çalışmıyor olmasına rağmen yine de gayet faydalı bir eklenti imiş. Öğrenmiş oldum, herkese tavsiye edebilirim.  

Bu arada, kur değişimi sonrası satışta olan öğeler otomatik $ kuruna çevrilmeyecek miydi ya, ben mi yanlış hatırlıyorum. Satıştaki kalan 200 civarı kart iptal edilmiş ve envantere geri gelmiş. Beklemek mi gerekiyor acaba, yoksa hepsini tekrar listelemem mi gerekecek, ilginç!  

• Be-Mine kullanıcısına yanıt

kur değişimi ile TL listelenmiş herşey envantere döndü bende de, tekrar listeleyeceksin yapcak bişey yok.  

• XanthiN kullanıcısına yanıt

Önceki mesajımda bahsettiğim 4 Aralık'a dek bekletmeye aldığı kartları $ kuruna çevirmiş oysa.

Demek ki isteseler aktif listelemeleri de otomatik dolara çevirebilirlermiş, neden yapmadılarsa artık:  

• Konu Steam'in dolara geçmesi ile endeksli öldü gibi. 

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt

Ve kartlar da hiç satılmamaya başladı. 0.03 dolara abone olduk. Satılsa da işe yaramıyorlar artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Venomstr kullanıcısına yanıt

Kış indirimlerinde düşen kartları satarken aynı muhabbeti yaşadım. Satılmıyorlar, satılsa da pek faydası olmuyor. Biriken kartları düşürerek bakiye yapma devri geçti artık. Bakiye kasmak için kutu açma sitelerindeki daily case'ler kaldı benim adıma tek. 

• Selamlar arkadaşlar,choreme yada operada çerezleri göremiyorum.

• KrmTrn kullanıcısına yanıt

Güzel insanlar,

Chrome dan fotolarda gösterdiğim şekilde kolaylıkla çerezlere ve ilgili giriş bilgilerine erişebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.