Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (1958. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
56.070
Cevap
1.322
Favori
2.234.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19561957195819591960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam tek bir keçe ile mi 1.5cm yükseltiniz, link atabilir misin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hosting firmasından kaynaklanan bir sorundan dolayı kısa bir süre hizmet veremiyoruz.

Bir kaç saat içerisinde tüm sitemiz hizmetine devam edecektir.

Bu sorun için özür dileriz.

Değişiklik: hepsirobot.com yeniden aktiftir. İlginize teşekkür ederiz.

Saygılarımla

• Arkadaşlar merhaba 360 s9 mu yoksa roborock s5 max mi mantıklı?

• Bu soruya bir çok farklı yönden cevap vermek gerekir.

360'ın ülkemizde bir distribütörü var. (Görece iyi veya kötü oluşundan bağımsız muhatap her zaman daha avantajlıdır)

Roborock'ın ülkemizde bir distribütörü yok. Önüne gelen herkes satıcı ve teknik servis olarak anlaştıkları noktaların çoğu telefon tamircileri.

Farklı markaların aynı koşullara hizmet için ürettiği muadil cihazlar olmalarına karşın S5 Max daha kaliteli bir ürün. (S9 sahibiyim Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] )

Elektronik eşya konusunda talihsiz biri değilseniz yani genelde kutuyu açtığınızda veya ilk çalıştırmada süpriz ile karşılaşmıyor iseniz Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU]  aynı fiyat skalasında S5 Max tercih etmek daha mantıklı. Ayrıca arıza oranı muadillerine göre daha düşük.

S9 çılgın kampanyalar yarışında olan sitelerde zaman zaman mevcut fiyatının bir miktar altına düşüyor ve bu durumda S5 max ile arasındaki fiyat makası açılıyor. Bütçe hesabı ile ürün alıyor iseniz bu durumda S9, satın almak için avantajlı hale geliyor.

Süpürme performansı konusunda iki cihazdan da verim alır iki cihaz ile de mutlu olursunuz.

Yazılım kararlılığı ve uygulama detayları konusunda da yine iki cihazdan da memnun kalırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dizdar -- 26 Eylül 2021; 2:19:25 >

• volkie kullanıcısına yanıt
    Bende isterim Karşıyaka’lım. Bambi Borjen yatak için yükseltmem gerek. S5 Max girse girer ama çekindiği için girmiyor. 2-3 cm yükseltmeye ihtiyacım var. Yatağın ayaklarını bozmak istemiyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Günaydın,

Xiaomi Mijia 1S için standart (3600mAh) ve güçlendirilmiş (7000mAh) bataryalarımız satışa sunulmuştur.

Güçlendirilmiş batarya ile 4 saat üstünde performans göstermektedir.

Lütfen robotunuzu en yüksek fan gücünde sürekli çalıştırmayınız.

Kıymetli siparişlerinizi bekleriz.

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU]
    Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU]hepsirobot
    Xiaomi Mijia 1S Robot Süpürge Standart Batarya
    https://hepsirobot.com/urun/xiaomi-1s-batarya/
  • CRaFTY_35 kullanıcısına yanıt

Nasıl bir şey keçe dediğiniz? İşime yararsa çok sevinirim gerçekten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üstadlar bu süpürgeler konusunda kararsız kaldım. Koltuklar 11 cm yüksekliğinde, yataklar ise 7,5 cm yüksekliğinde yatakları her halükarda biraz daha yükseltmek gerekiyor sanırım. Koltukları yükseltme yapmak çokkolay görünmüyor.

O yüzden 360 s10 mu, Roborock s7 mi ve ya başka bir öneriniz olur mu acaba.

Şimdilik 100 m2 ev için ama en fazla iki yıl sonra, dublex ve toplamda 160m2 için kullanmayı planlıyoruz. Evimizde bir tane küçük halı var onu da kaldırmayı düşünüyorum, diğerlerini kaldırdığım gibi, bu arada zemin parke ve eşyalar biraz fazla ne yazık ki.

Bu şartlarda bütçe sorun değil ama kullanımı pratikliği, ıslak ve kuru temizliği başarılı ne önerirsiniz. Eşimin de benim de temizlik için sağlığımız pek iyi değil. Teşekkür ederim.

• kenai kullanıcısına yanıt

İki seneye değil, altı ay sonrasına bile bir çok farklı ve gelişmiş model geliyor. Robot alırken güncel ihtiyaçlarınıza göre karar vermenizde yarar var.

Koltukları az bir şey daha yükseltirseniz hemen her robotu kullanabilirsiniz piyasadaki. Yatak için yapacak bir şey yok gibi görünüyor, çok yükseltmeniz lazım.

• tatliyosun T kullanıcısına yanıt
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Üstad çok teşekkür ederim, o zaman şimdilik daha mütevazi bir model tavsiyeniz olabilirse çok memnun olurum. Tekrar teşekkür ederim.

• Roidmi Eve Plus , Roborock s5 Anker Eufy RoboVac L70 hangisi alınır ?

ben Anker'e yakınım malzeme kalitesi ve servis olayından dolayı

Roidmi Çöp kovası olayı iyi

Roborock s5 de övülen bir marka ?

detaylı yorum yapan arkadaşlara şimdiden teşekürler ..

Hocam o zaman son bir soru; S7'yi tavsiye edermisiniz? S6 için hayal kırıklığı olabilir dediniz ama S7 için bir yorum yapmadınız.

• Yaklaşık 1 yılı aşkın süredir S5 max kullanıyorum. Yanlış hatırlamıyorsam geçmiş bölümlerde @hepsirobot Ali Bey'in alttaki 6 vidayı söküp koruma plaketinin sökülebileceğini yazdığını okumuştum. Ben de buna istinaden plaketi kaldırdım ve temizliği yaptım. Bir de basınçlı hava tutulmasının faydalı olduğunu hatırlıyorum, tam olarak nereden hava veriyoruz? Ayrıca işaretlediğim küçük tekerleği sökebilir miyiz? Yoksa ellememek daha mı doğru olur? Tekerleğin arasına sıkışmış olan kıl tüy vs. temizleyemedim, o yüzden soruyorum. Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atakan84 -- 26 Eylül 2021; 15:9:13 >

• atakan84 kullanıcısına yanıt

Merhaba,

O kadar açtığınza göre tamaına hava tutun, cihaz bi ferahlasın.

Öndeki tekerleği tornavida ile kenarından kanırtarak rahatlıkla çıkartabilirsiniz.

Mesela Dreame F9 veya 360 S7 hatta S9.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 26 Eylül 2021; 17:2:28 >
  • igneli kullanıcısına yanıt

S7 hakkında forumda yorum çok, önceki haftalara bir göz gezdirin.

Güzel bir teknoloji ama mop braketini 5mm kaldırmasında çok bir fayda yok.

Fiyatı düştü, Ecovacs'ın çıkardığı yeni modeller karşısında tutunabilmesi için daha da düşecektir.

Üstadım bravo, 1-1.5 yıldır pandemi ile uçan sektörün yaklaşık 6 ay sonra batarya ihtiyacı da inanılmaz derecede yüksek olacaktır tam zamanına yetiştirmişsiniz ürünleri, siteyi incelediğimde birçok markanın bataryası artık var, hele hele güçlendirilmişler 2 yıl sonra muazzam bir deneyim katacaktır bizlere misal 3200 mAh bataryadan sonra 7K bataryayı hayal edemedim biran... 👌

• Ecovacs Türkiye distribütörlüğünü almak için çin'de görüşmeler gerçekleştirdik, maddi teminat konusunda da en ufak sıkıntı yoktu istediklerinin 2 katını bile teklif ettik ancak reddedildik :)) sebep daha önce türkiye'de bu ya da buna yakın bir sektörde mağazacılık deneyimimizin olmaması.

Gerçekten az karlılık, çok müşteri modunda ilerleyecektik ancak kısmet değilmiş...

2 sene sonra ev değiştireceğiniz için...

Bu 2 üst modelle giriş yapacağınıza 100 m2 eviniz için daha mütevazi bir model seçip idare etmenizi öneririm.

2021 yıl sonu modeller mopunu kendi temizleyen titreyen dönen moplar otonom boşaltmalı ürünler, çılgın yenilikler var 2 sene sonra S10 ve S7 ye burun kıvırır hale geliriz ha yok ben alınca ayrılamam 10 sene kullanırım derseniz o ayrı şimdiden alın geçin, ikisi de üst düzey cihazlar pişman etmez ama onlardan sonra öyle modeller çıktı ki örnek ;

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU]Robot Kafalaryoutube
    Ecovacs Deebot X1 Omni özellikleri belli oldu. Kısaca: Çift yuvarlak mop bezi, gümüş ionları eklenen su ile otonom dolum, boşaltma Otonom mop yıkama ve kurutma Değişken dönüş hızlı ana ve yan fırçalar Otonom kuru hazne boşaltma 260 dakika şarj, 5200mAh batarya, 300m2 temizlik alanı 5000Pa yeni tip geniş hatveli, düşük harcamalı fan 20mm tırmanma yüksekliği 3D haritalama, ön kamera ile engel tanıma ve haritada belirleme 5999 yuan fiyat NOT : Bilgiler değerli üstadımız Hepsirobot.com sahibi Ali üstadımızdan alıntıdır.
    https://www.youtube.com/watch?v=CQYUIVURDhk
  • 
Sayfa: önceki 19561957195819591960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.