Şimdi Ara

Domino's Pizza'ya gidenler hayatında hiç gerçek pizza yememiş olanlardır! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
1
Favori
17.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son 3 yıldır pizza yerine pide söylüyorum. Çevremde en ucuzundan en pahalısına kadar 1 tane bile düzgün pizza yapan yer yokken 30 35 liraya pidenin kralı geliyor eve. Kavurmalı kaşarlı, sucuklu kaşarlı ya da mantarlı kaşarlı yiyorum anlık keyfime göre

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bako39

Son 3 yıldır pizza yerine pide söylüyorum. Çevremde en ucuzundan en pahalısına kadar 1 tane bile düzgün pizza yapan yer yokken 30 35 liraya pidenin kralı geliyor eve. Kavurmalı kaşarlı, sucuklu kaşarlı ya da mantarlı kaşarlı yiyorum anlık keyfime göre
    Aynen öyle, hem doyurucu hem daha sağlıklı

İnsanlarımız sağlıklı düşünme yetisine sahip değil
  • Katılıyorum ve artırıyorum; dominostan pizza yiyen insanın beyninde tat duyusunu alan hücreleri yok olmuştur

• Esenler de Bee pizza var oturanlar varsa bu civarda bilir gerçekten güzel pizzaları.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Spontini

• Pizzayı çok nadir yerim yersemde little ceaszer dan söylüyorum tadı bana daha güzel geliyor.

• Herkes bilmelidir ki, Türkiye sınırları içerisinde gerçek pizza Little Caesars'dan yenir. Şubeden şubeye lezzet ve kalitenin değiştiği doğrudur. Ama yerinizde olsam AVM'lerden uzak dururdum.
    Dominos belki de en kötü pizza yapan restoran zinciridir. Sizin de dediğiniz gibi Dominos tercih eden hakikaten başka pizzanın tadına bakmamış insanlardır.
  • dominosla sınırlandırma bence zincir markaların hepsi berbat. mcdonalds burger falan yiyen insanın kendine saygısı yoktur diye düşünüyorum. artık fiyatlarıda o kadar uygun değil zaten hani fiyat için yenir desem yine yok. avm dışında çok güzel girişimci kardeşlerimiz var fastfood konusunda aynı fiyatlara daha kaliteli güzel şeyler sunuyorlar.
  • Gaziantep'te Pizza Zio var bu bölgenin en iyi pizzasını yapıyor; tavsiye ederim
  • + bir. Dominos Pizza Türkiye'nin en leş pizza firmasıdır.

• 4-5 yıl öncesine kadar deli gibi Dominos sipariş verirdim; fiyat/performans oranı çok iyiydi. Geçenlerde yiyeyim dedim; bildiğin hamur, o da tam pişmemiş; malzeme yok denecek kadar az ve doyurmuyor. Papa Johns bence en iyi zincir pizzacıdır, fakat çok pahalı. Bildiğin yerden pide yemek hem daha ucuz hem de daha lezzetli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitokiri_johndoesai -- 14 Eylül 2019; 17:12:14 >
  • Doğru salça sürük azıcık maleseme atıp gönderiyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: hitokiri_johndoesai

4-5 yıl öncesine kadar deli gibi Dominos sipariş verirdim; fiyat/performans oranı çok iyiydi. Geçenlerde yiyeyim dedim; bildiğin hamur, o da tam pişmemiş; malzeme yok denecek kadar az ve doyurmuyor. Papa Johns bence en iyi zincir pizzacıdır, fakat çok pahalı. Bildiğin yerden pide yemek hem daha ucuz hem de daha lezzetli.
    aynen öyle zincir olarak papa johns en iyisi fiyatıda ona göre tabi.
  • Dominos, burger, McDonald's gibi yerlerde yiyenler burger, pizza yiyorum demesin. Çevrenizdeki butik yerleri deneyin.

• Ben ara sıra yerim dominostan ama bence çok da kötü değil. Belki size kalitesiz kıytırık şubeler filan denk geliyor olabilir. Ama önerebileceğiniz bir pizzacı varsa denemek isterim.

• quote:

Orijinalden alıntı: gold5555

Dogru.Birde fiyatinin kazik olmasida cabasi.Icinde et bile yok.O fiyata gidip duzgun hamburgercilerden hamburger yenilebilir.Ulkemizde 30 lira bandinda hamburgerler guzel yapiliyor.Guzel pizzalar ise cok pahali.
    Burger Yiyelim'in burgerlerini özellikle de Steak Burger'ini tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Otto_Skorzeny -- 14 Eylül 2019; 17:51:28 >
  • Gercek Pizzayi Misirlilar yapar. Pizzanin anavatanida Misirdir, Italya degil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qun4L

Domino's bir kere %100 dana ürünleri diye reklam yapip kendi iç broşürlerinde piliç ürünleri kullanan marka. Pizza hut tan şaşmam yada evde yapım pizzadn
    Pilic urunlerini kotuleyip pizza hut ovmek de iyiymis.
  • İtalya’da 10 farklı yerde pizza yemişimdir minimum Napoli dahil. Hiçbiri damak zevkime uymamıştı, genelde margarita denedim ancak öyle işte pizza budur falan diyeceğim bir pizzaya rastlamadım. En iyisi ufak dükkanlarda dilim pizza olarak elde alıp gezerek yediğim pizzalardı. Onu tavsiye edebilirim.

Türkiye’de Pizza Locale yediğim en iyi pizzaya sahipti. Denemeyen varsa kesinlikle denemeli. Bunun dışında Pizza Venedik Express de iyiydi. Domino’s falan hikaye. Rezalet pizza yapıyorlar.

• Fırından pide alınır ters çevrilir, kaşar rendelenir sucuk salam domates artık ne istiyosan eklenir fırına koyulur en iyi pizza budur.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.