Şimdi Ara

Samsung C27HG70 (LC27HG70QQMXUF) [ANA KONU] | 27', 2K, 144Hz, 1ms, HDR600 (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.025
Cevap
31
Favori
101.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Monitörü kullanan arkadaşlar youtube da %5 gray test yazıp karanlık ortamda bir resim atabilirlermi acaba ? Daha önce bu monitörü almıştım iade ettim 27 inch olanda çok fazla homogeneity sorunu vardı benim panelde çok kötü durumdaydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorpion4201 -- 4 Aralık 2019; 20:24:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • scorpion4201 S kullanıcısına yanıt
    Benim panel hatalı sanırım.
    Samsung C27HG70 (LC27HG70QQMXUF) [ANA KONU] | 27", 2K, 144Hz, 1ms, HDR600

• yaman21 Y kullanıcısına yanıt
    Hatalı demeyelim de en kötülerden biri.3 Farklı mağazada inceledim bu monitörü şimdiye kadar 2 tanesi 31.5 İnç olan modeliydi hepsinde benzer sıkıntı vardı.Konu çok aydınlatıcı oldu benim açımdan listemden kesinlikle çıkartıyorum bu ürünü.Geriye XG32VQR kaldı sanırım fiyat indirimi beklemeden bugün sipariş veriyorum vatanda 4000 civarı ürünü oraya istetirim inceler alırım 100-200 lira için riske girmeye gerek yok.
  • Alkımm kullanıcısına yanıt
    Hemen iade işlemlerini başlatıyorum. Yalnız piyasada en az 2k 27 inç curved bulmak sıkıntı. Sanırım aynısından sipariş edip şansımı tekrar deneyeceğim.
    Monitör işi şans birazda bende şuan ki monitörünü 3 kez degistirdim her modelde her üretim bandında hata çıkabiliyor.Yil başı indirim yapacak vatan bilgisayar ne kadar düşer bilemiyorum sagi solu belli olmuyor.Kara cumada en mantıklı indirimler vatandaydı gene güzel bir seyde denk gelebilir saçma sapan indirimlerde aklında olsun.

Monitör içine sindiyse tekrar dene içinde kalmasın gene olmadı başka marka bakarsın.Benim için parlaklığı yetersizdi bu modelin birde 5 yıldır 27 inç kullanıyorum artik büyültmek istiyorum.

Kullandığım oda karanlık olduğu için parlaklığı benim için fazla. Görsel olarakta şık bir monitör. Diğer monitörlere de göz atacağım. Olmadı bir kez daha şansımı deneyeceğim.
    Trendyoldan hangi satıcıdan ve ne kadara almıştınız? Teşhir veya iade ürün olabilir belki. Kötü gözüküyor gerçekten, ama kamerayla çekince olduğundan biraz daha kötü gözüküyordur.
  • Nathan - Drake kullanıcısına yanıt
    Gameekstra isimli satıcıdan 2700 TL ye aldım. İade ürün konusunda endişelerim var. Zira monitörün üstündeki jelatin çıkarılıp tekrar takılmış gibiydi. Monitör çözünürlük, parlaklık ve renk kalitesi olarak harika. Yeniden sipariş geçtim o geldiğinde bunu iade edeceğim. İnşallah bu defa sorunsuz olur.

• arkadaşlar bu monitörün 32 inç olanı aynı böyle performanslımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: GüvenlikMurat

arkadaşlar bu monitörün 32 inç olanı aynı böyle performanslımı
    değilmiş, ben de burada yazılanlardan öğrendim.
  • MaedHrOS kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hepsiburada indiriminden almayı düşünüyorum 27 inç olanı, fakat redditden okuduğuma göre 60 gibi düşük fpslerde rahatsız edicek derecede ghosting yapıyormuş.Son firmware olan 1023 ü kullanan arkadaşlar bilgilendirirse çok iyi olur.
  • realdadas R kullanıcısına yanıt
    Son güncelleme ile birlikte tamamen olmasa bile artık çok büyük oranda azalmış ghosting, umarım ileride tamamen çözerler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Böyle bir sorunum var ne yapmalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrth87 -- 14 Aralık 2019; 21:36:4 >

• Ölü pixel de var sanırım hocam

• Resimde gördüğüm kadarı ile hem isik sızması hemde ölü piksel var.En son yazdigimi tekrar söylüyorum ben bu samsung ürününü farklı farklı mağazalarda denedim baktigim bütün ürünlerde bu sıkıntılar vardi.Ayrıca böyle karanlık ortam testi de yapacak ortam yoktu ona rahmen beğenmemiştim.En son izmire gidip asus modelini test ederek aldım alırken gene bu monitörü inceledim 32 inç olan versiyonu 2 kez iadeye gelmiş izmir gaziemir şubesine.

Ürünü görerek aldıkları için servise sevk ediliyor tabi sonucu bilmiyorum.

ölü piksel çok dibinden bakınca farkediliyor, ayrıca fotoğraflarda ışık sızması normalden daha parlak çıkmış. iade etsem mi karar veremedim?

ama kavisli ve ince çerceveli panellerin kaderi buymuş sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrth87 -- 15 Aralık 2019; 2:11:46 >

• selam arkadaşlar bendeki durumda bu ama fotoğraf çekince abartılı şekilde çıkıyor. benim gözümün gördüğü çok silik bir şekilde ama yine de paylaşıp yorumlarınızı alayım dedim.
    youtube a backlight bleed yazıp siyah ekrandan çektim resmi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darion -- 15 Aralık 2019; 4:17:0 >
  • Darion kullanıcısına yanıt
    Hocam monitörün blb si var yani başka panel alsanız bile olacak, isterseniz rtings incelemesine de bakabilirsiniz orada da bahsediliyor. Bu curved panellerin sorunu hatta çoğu monitörün. Eğer başka sıkıntısı yoksa gönül rahatlığıyla kullanın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.