Şimdi Ara

Migros Delist Ürünleri.. (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.655
Cevap
555
Favori
800.588
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Klasik bir ölücü bundan alır ve ileride klima için lazım olur diye düşünür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu delist veya işteki excel tablosuna benzeyen tabloyu görüp bu yasak nerden aldın kimden aldın sorusu aldım .isim forum vermedim nette gördüm dedim tabide
    ya fiyatlar yanlıs yada gördüğümüz tablodaki fiyatlar .
    gösteriyorum üzerindeki fiyat diyor yarı yarıya fiyat farkı var ?.
    10 tl diye aldıgım tavukta kasada 13 tl yazılmış aman dikkat , torku 500gr peynirin fiyatı yoktu pınarla yan yana koyulmus heralde bu fiyattır diyerekten torku fiyat baktık 3,5 tl daha pahalıydı.

bu migrostan mı calısanlardan mı bilemedim ama cok basıma geliyor fiyat değişikliği ... delist ürün felanda bulamıyorum ne hikmetse
  • belo3 kullanıcısına yanıt
    kaç para olduğunu anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: westbloode

kaç para olduğunu anlamadım
    14 tl

• dadas2558 kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam.atayım sepete bakalım.

• xxxcem kullanıcısına yanıt
    albayım delisti çalışanlara felan göstermeseniz ? selamlar. mağazaya, stok durumuna vs özel durumlar olabiliyor. selamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxcem

şu delist veya işteki excel tablosuna benzeyen tabloyu görüp bu yasak nerden aldın kimden aldın sorusu aldım .isim forum vermedim nette gördüm dedim tabide
    ya fiyatlar yanlıs yada gördüğümüz tablodaki fiyatlar .
    gösteriyorum üzerindeki fiyat diyor yarı yarıya fiyat farkı var ?.
    10 tl diye aldıgım tavukta kasada 13 tl yazılmış aman dikkat , torku 500gr peynirin fiyatı yoktu pınarla yan yana koyulmus heralde bu fiyattır diyerekten torku fiyat baktık 3,5 tl daha pahalıydı.

bu migrostan mı calısanlardan mı bilemedim ama cok basıma geliyor fiyat değişikliği ... delist ürün felanda bulamıyorum ne hikmetse
    Yasak dedikleri şey GDİ tablosu ise insertte var neyi yasak?

Kendilerinin işine gelmeyen bir şey olduğunda tuttururlar yasak da yasak. Ulan senin malı depoda bekletmen yasak değil mi?

Yav he he diyip geçin öyle durumda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Yasak dedikleri şey GDİ tablosu ise insertte var neyi yasak?

Kendilerinin işine gelmeyen bir şey olduğunda tuttururlar yasak da yasak. Ulan senin malı depoda bekletmen yasak değil mi?

Yav he he diyip geçin öyle durumda.

Alıntıları Göster
  • Migros Delist Ürünleri..
    Migros Delist Ürünleri..

• Bunlar da var
    Migros Delist Ürünleri.. Migros Delist Ürünleri..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brava 34 -- 16 Temmuz 2019; 18:6:25 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: brava 34

Bunlar da var
    St Ives peelinglerin SKT leri yaklaşmış hatta bazıları geçmiş, dikkat etmek lazım alırken

• Skt önemli bakmak lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • son zamanlarda genellikle gece 3 te ve bir kaç saatliğine kiloyla satılan ürünlerde böyle fiyetlar görüyorum.

Migros Delist Ürünleri..
    https://www.migros.com.tr/fistikli-baklava-kg-p-4e20d5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugur2005 -- 17 Temmuz 2019; 15:53:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur2005

son zamanlarda genellikle gece 3 te ve bir kaç saatliğine kiloyla satılan ürünlerde böyle fiyetlar görüyorum.

https://www.migros.com.tr/fistikli-baklava-kg-p-4e20d5
    ellerinde kalanlar olabilir bir ihtimal. alan oldu mu?

• photo_canon1 P kullanıcısına yanıt
    17.90 dan alım yapsan, sabah telefon gelir, "elimizde yok" diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 17 Temmuz 2019; 18:39:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Migros Delist Ürünleri..
    Migros Delist Ürünleri..
    Migros Delist Ürünleri..
    Migros Delist Ürünleri..
    Migros Delist Ürünleri..
    Migros Delist Ürünleri..
    Migros Delist Ürünleri..
    Migros Delist Ürünleri..
    Migros Delist Ürünleri..
    Migros Delist Ürünleri..
    Migros Delist Ürünleri..
    Migros Delist Ürünleri..
    Migros Delist Ürünleri..
    Migros Delist Ürünleri..

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 30 Haziran 2020; 16:44:17 >
  • ugur2005 kullanıcısına yanıt
    devrik cümleyle cevap vereyim;
    yazdığım üzere elimde göstermedim bilgide vermedim,telefonda incelerken gördü.selamlar
    bizim mağaza jet olanlardan ufak biraz ne hikmetse delist ürün yok indirimli ürünleri bile bazen bulamıyorlar yok diyorlar .Ben calısanlardan dolayı oldugunu düsünüyorum ,bir ürün sanal marketten bakıp gidiyorum fiyatı gözüküyor rafta daha pahalı alıp gidiyorum kasada baktırınca netteki fiyat cıkıyor etiket bile değiştirmiyorlar ,ne sorsam bitti kalmadı diyorlar depoya bakayım birine sorayım vs yok uzak olmasa baska migrosa gidecegim bunları zorla calıstırıyorlar sanki, sikayet edecegim sikayet ulasacak mı ulasırsa işten cıkarabilirler vs diyerekten ses de etmiyoruz bakalım ...
  • xxxcem kullanıcısına yanıt
    Bizim burdaki migrostada örgütlenmişler, delist ve katalogdaki sağlam indirimli ne ürün varsa topluyor birkaç personel,
    kaç defa denk geldim erkenden alıp arka taraftaki otoparkta kimin arabası varsa onun bagaja atıyorlar.
    artık delisti bıraktım düzgün indirimli ürün bile bulamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxcem

devrik cümleyle cevap vereyim;
    yazdığım üzere elimde göstermedim bilgide vermedim,telefonda incelerken gördü.selamlar
    bizim mağaza jet olanlardan ufak biraz ne hikmetse delist ürün yok indirimli ürünleri bile bazen bulamıyorlar yok diyorlar .Ben calısanlardan dolayı oldugunu düsünüyorum ,bir ürün sanal marketten bakıp gidiyorum fiyatı gözüküyor rafta daha pahalı alıp gidiyorum kasada baktırınca netteki fiyat cıkıyor etiket bile değiştirmiyorlar ,ne sorsam bitti kalmadı diyorlar depoya bakayım birine sorayım vs yok uzak olmasa baska migrosa gidecegim bunları zorla calıstırıyorlar sanki, sikayet edecegim sikayet ulasacak mı ulasırsa işten cıkarabilirler vs diyerekten ses de etmiyoruz bakalım ...
    hocam benim buradaki jet te haftanın belli bir günü sistemden direk bakıp delistleri görüyorlar ama sadece kendi mağazasındakini görüyor ve işlerine yararsa kendileri alıyorlar

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.