Şimdi Ara

Migros Delist Ürünleri..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (3 Mobil) - 1 Masaüstü3 Mobil
5 sn
1.864
Cevap
490
Favori
570.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 gün
  • Cevaplayan Üyeler 388
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 saat
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 490
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • belo3 (188 mesaj) secovaleo (150 mesaj) AnsenAnsen (67 mesaj) Johny Constantine (58 mesaj) sucre (48 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (488 mesaj) Mobil (847 mesaj) Mini (146 mesaj) Uygulama (383 mesaj)
  • @
50 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Migros Delist Ürünleri..
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    605 Mesaj

Klasik bir ölücü bundan alır ve ileride klima için lazım olur diye düşünür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    universty3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1885 Mesaj
    şu delist veya işteki excel tablosuna benzeyen tabloyu görüp bu yasak nerden aldın kimden aldın sorusu aldım .isim forum vermedim nette gördüm dedim tabide
    ya fiyatlar yanlıs yada gördüğümüz tablodaki fiyatlar .
    gösteriyorum üzerindeki fiyat diyor yarı yarıya fiyat farkı var ?.
    10 tl diye aldıgım tavukta kasada 13 tl yazılmış aman dikkat , torku 500gr peynirin fiyatı yoktu pınarla yan yana koyulmus heralde bu fiyattır diyerekten torku fiyat baktık 3,5 tl daha pahalıydı.

bu migrostan mı calısanlardan mı bilemedim ama cok basıma geliyor fiyat değişikliği ... delist ürün felanda bulamıyorum ne hikmetse
  • Onbaşı
    21 Mesaj

kaç para olduğunu anlamadım
    |
    |
    belo3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    618 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: westbloode

kaç para olduğunu anlamadım
    14 tl

|
    |
  • Çavuş
    75 Mesaj

Haklısınız hocam.atayım sepete bakalım.

|
    |
    dadas2558 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    54 Mesaj

albayım delisti çalışanlara felan göstermeseniz ? selamlar. mağazaya, stok durumuna vs özel durumlar olabiliyor. selamlar.
    |
    |
    xxxcem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    264 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: xxxcem

şu delist veya işteki excel tablosuna benzeyen tabloyu görüp bu yasak nerden aldın kimden aldın sorusu aldım .isim forum vermedim nette gördüm dedim tabide
    ya fiyatlar yanlıs yada gördüğümüz tablodaki fiyatlar .
    gösteriyorum üzerindeki fiyat diyor yarı yarıya fiyat farkı var ?.
    10 tl diye aldıgım tavukta kasada 13 tl yazılmış aman dikkat , torku 500gr peynirin fiyatı yoktu pınarla yan yana koyulmus heralde bu fiyattır diyerekten torku fiyat baktık 3,5 tl daha pahalıydı.

bu migrostan mı calısanlardan mı bilemedim ama cok basıma geliyor fiyat değişikliği ... delist ürün felanda bulamıyorum ne hikmetse
    Yasak dedikleri şey GDİ tablosu ise insertte var neyi yasak?

Kendilerinin işine gelmeyen bir şey olduğunda tuttururlar yasak da yasak. Ulan senin malı depoda bekletmen yasak değil mi?

Yav he he diyip geçin öyle durumda.

• Teğmen
    233 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Yasak dedikleri şey GDİ tablosu ise insertte var neyi yasak?

Kendilerinin işine gelmeyen bir şey olduğunda tuttururlar yasak da yasak. Ulan senin malı depoda bekletmen yasak değil mi?

Yav he he diyip geçin öyle durumda.

Alıntıları Göster
    |
    |
  • Çavuş
    52 Mesaj

|
    |

• Yarbay
    2023 Mesaj
    Bunlar da var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brava 34 -- 16 Temmuz 2019; 18:6:25 >

• Yüzbaşı
    929 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: brava 34

Bunlar da var
    St Ives peelinglerin SKT leri yaklaşmış hatta bazıları geçmiş, dikkat etmek lazım alırken

|
    |

• Yarbay
    2023 Mesaj
    Skt önemli bakmak lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    54 Mesaj
    son zamanlarda genellikle gece 3 te ve bir kaç saatliğine kiloyla satılan ürünlerde böyle fiyetlar görüyorum.

https://www.migros.com.tr/fistikli-baklava-kg-p-4e20d5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugur2005 -- 17 Temmuz 2019; 15:53:33 >

• Yarbay
    2186 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ugur2005

son zamanlarda genellikle gece 3 te ve bir kaç saatliğine kiloyla satılan ürünlerde böyle fiyetlar görüyorum.

https://www.migros.com.tr/fistikli-baklava-kg-p-4e20d5
    ellerinde kalanlar olabilir bir ihtimal. alan oldu mu?

• Binbaşı
    1281 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    rambo34_orijinali

17.90 dan alım yapsan, sabah telefon gelir, "elimizde yok" diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 17 Temmuz 2019; 18:39:24 >
    |
    |
    photo_canon1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    618 Mesaj

|
    |

• Yarbay
    4622 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    JavaScripts

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demsar -- 30 Haziran 2020; 16:44:17 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1885 Mesaj

devrik cümleyle cevap vereyim;
    yazdığım üzere elimde göstermedim bilgide vermedim,telefonda incelerken gördü.selamlar
    bizim mağaza jet olanlardan ufak biraz ne hikmetse delist ürün yok indirimli ürünleri bile bazen bulamıyorlar yok diyorlar .Ben calısanlardan dolayı oldugunu düsünüyorum ,bir ürün sanal marketten bakıp gidiyorum fiyatı gözüküyor rafta daha pahalı alıp gidiyorum kasada baktırınca netteki fiyat cıkıyor etiket bile değiştirmiyorlar ,ne sorsam bitti kalmadı diyorlar depoya bakayım birine sorayım vs yok uzak olmasa baska migrosa gidecegim bunları zorla calıstırıyorlar sanki, sikayet edecegim sikayet ulasacak mı ulasırsa işten cıkarabilirler vs diyerekten ses de etmiyoruz bakalım ...
    |
    |
    ugur2005 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    78 Mesaj

Bizim burdaki migrostada örgütlenmişler, delist ve katalogdaki sağlam indirimli ne ürün varsa topluyor birkaç personel,
    kaç defa denk geldim erkenden alıp arka taraftaki otoparkta kimin arabası varsa onun bagaja atıyorlar.
    artık delisti bıraktım düzgün indirimli ürün bile bulamıyorum.
    |
    |
    xxxcem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    64 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: xxxcem

devrik cümleyle cevap vereyim;
    yazdığım üzere elimde göstermedim bilgide vermedim,telefonda incelerken gördü.selamlar
    bizim mağaza jet olanlardan ufak biraz ne hikmetse delist ürün yok indirimli ürünleri bile bazen bulamıyorlar yok diyorlar .Ben calısanlardan dolayı oldugunu düsünüyorum ,bir ürün sanal marketten bakıp gidiyorum fiyatı gözüküyor rafta daha pahalı alıp gidiyorum kasada baktırınca netteki fiyat cıkıyor etiket bile değiştirmiyorlar ,ne sorsam bitti kalmadı diyorlar depoya bakayım birine sorayım vs yok uzak olmasa baska migrosa gidecegim bunları zorla calıstırıyorlar sanki, sikayet edecegim sikayet ulasacak mı ulasırsa işten cıkarabilirler vs diyerekten ses de etmiyoruz bakalım ...
    hocam benim buradaki jet te haftanın belli bir günü sistemden direk bakıp delistleri görüyorlar ama sadece kendi mağazasındakini görüyor ve işlerine yararsa kendileri alıyorlar
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
ankara gülüş tasarımı
kripto para haberleri
Webtures SEO;SEO Nedir?
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,953
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.