Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.329
Cevap
182
Favori
930.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 128MilyarDolar

4G de sorunsuz geliyor ama wifi de özellikle whatsapp bildirimleri gelmiyor. 15dk hiç ekranı uyandırmadan bekle daha sonra başka bir telefondan kendine whatsapp mesajı at ne demek istediğimi anlarsın.

Alıntıları Göster
    Benim wifi bağlıyken de bildirimler geliyor... Benim tek sorunum cihaz derin uykuya girmiyor, ama ekran süresi bazında beni etkilemediği için dert etmiyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kobarsterm

Benim wifi bağlıyken de bildirimler geliyor... Benim tek sorunum cihaz derin uykuya girmiyor, ama ekran süresi bazında beni etkilemediği için dert etmiyorum :)

Alıntıları Göster
    Dediğim şekilde dene. Çoğu kişi farkında bile değil bildirim gelmediğinin. Derin uyku için pil&performans altında senaryolar var oradan uykuyu aç.
  • Bildirim sorunundan sikayet edenler var fakat cihazı aldigim gunden beri hic sorun yaşamadım. Cihazi ilk sipariş verenlerdenim inceleme de yazmistim hatta.
    Whatsapp instagram sms mail swarm bildirimlerim hep anlik düştü. Hatta redmi note 4x ten gectim misal pc de instagram bildirimim geldikten iki uc sn sonra note 4x te bildirim düşerdi. Gecikme oldugunu oyle farketmistim. Bu cihazda ayni anda geldi hep. Bildirim ayarlarini acik tutmayi ve otomatik başlatmayı acik tutmayi unnutmayin kullandiginiz programlar icin. Kaldi ki bende whatsapp ve instagram dışında otomatik baslatma hep kapali ama ona ragmen swarm bildirimleri gmail bildirimleri hep anlik dusuyor. Zaten cok fazla uygulamayla isim olmadigi icin alisveris uygulamalari vs onlarin baslatmasi da kapali bildirimleriyle isim olmadi test ettim diyemem o yuzden.

• Arkadaşlar şu kilit ekrani veya ana ekranın duvarkağıtlari otomatik kendi kendine degişme gibi bir özellik yokmu.
    Temalarda Duvarkağidi filmlerim diye bir secenek var muhtemelen ordan ayarlanıyor ama duvarkagidi filmlerim sekmesi içine hiç duvarkagidi ekleyemedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende denedim wifi ile watssap bildirimleri anında düşüyor sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: tuna4141

Arkadaşlar şu kilit ekrani veya ana ekranın duvarkağıtlari otomatik kendi kendine degişme gibi bir özellik yokmu.
    Temalarda Duvarkağidi filmlerim diye bir secenek var muhtemelen ordan ayarlanıyor ama duvarkagidi filmlerim sekmesi içine hiç duvarkagidi ekleyemedim.
    Duvar kagidi dongusu var. Hosuna giden kategorilere abone oluyorsun istersen 15dk da bir istersen saatte bir yada gunluk otomatik duvar kagidi degisiyor yada mevcut duvar kagitlarindan slayt ayarlayabiliyorsun

Tabi global rom kullaniyorsan boyle bir ozellik yok.

Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]
    Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 128MilyarDolar -- 23 Mayıs 2019; 19:39:2 >

• Globaldeyim ozmn böyle bir imkanim olmayacak sağlık olsun teşekkürler

• scorpion20 kullanıcısına yanıt
    Eyv dostum, teli değiştirirler umarım

• quote:

Globaldeyim ozmn böyle bir imkanim olmayacak sağlık olsun teşekkürler
    Niye bu global ısrarı anlamış değilim

Üstelik EU roma geçmek öyle atla deve bir olay değil biraz araştırarak herkes çok rahat geçebilir. Artıları o kadar fazla ki saymakla bitmez yani geliştiricilerin dediği gibi ''The pure miui project'' rom o kadar saf ve temiz ki arayüz akıyor resmen ayrıca hiç bir gereksiz google ve xioami uygulaması yok. Global de olmayan tonla özellik mevcut hatta olup da çalışmayan tüm miui özellikleri de sorunsuz tıkır tıkır çalışıyor en basitinden gece modu globalde çalışmıyor sırf bunun için tonla tema değiştirdim hiç biri miui ın gerçek gece modunun yerini tutmuyor şu basit özellikten bile mahrum kalıyorsun.

Konuyu açan arkadaş kayıplarda ve ilk sayfa rezalet. Yetkim olsa ilk sayfayı adam edicem hatta EU roma geçmek isteyenler için madde madde rehber hazırlıcam ama maalesef elden bir şey gelmiyor işte.

• Sana devredelim şu sayfayi madem nasil yaparız bu işi. En azindan herkese faydan olur. Paylaşmaktan yeni bilgiler edinmekten forumdan hoşlanan biri sayfayi yönetse daha faydali olur tabiki.

• quote:

Sana devredelim şu sayfayi madem nasil yaparız bu işi. En azindan herkese faydan olur. Paylaşmaktan yeni bilgiler edinmekten forumdan hoşlanan biri sayfayi yönetse daha faydali olur tabiki.
    Açıkçası nasıl olduğu ile ilgili benim de bir bilgim yok.
  • Mirom öneririm eudan daha sorunsuz haciii

• quote:

Açıkçası nasıl olduğu ile ilgili benim de bir bilgim yok.

Alıntıları Göster
    Forumu ve bu bölümü aktif kullanan arkadaşlar yöneticilerde pm vs.atalim Arisaka arkadaşımız konunun yöneticisi olsun.
    Ne dersiniz?
    Adminlerden @powerstrom bey'e yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brk_41 -- 23 Mayıs 2019; 21:52:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cayadüsensinek

Mirom öneririm eudan daha sorunsuz haciii
    EU da sorun yok ki hocam EU dan daha sorunsuz olsun
  • Hocam parmak izi sensörü ile bildirim çubuğunu genişletme özelliği eu romda var mı? Çok alışkın olduğum bir özellik. Bu telefonda göremeyince üzdü doğrusu. mecbur 3. parti app ile hallettim.

Ekran kilidi açarken yüz tanıma çok iyi çalışıyor. telefonu elime alınca direk kilit açılıyor. bu özellik de çok hoşuma gitti.

bir kaç saattir kullanıyorum. telefon çok iyi yav. ön kamera hariç.

• Ben siz ilk yazdığınızdan beri yapmak istiyorum fakat bunu bu zamana kadar 1 kere yaptım. Benim aklıma takılan eu rom kurduktan sonra şu an kullandığımız global Roma geri nasıl geçerim?

• Bu arada Turkcell hatta 4.5g gözüküyor ama TT de gözükmüyor hala 3g. Sanırım sorun GSM kaynaklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: scorpion20

Wifi mı? Mobil mı?
    İkisinide deniyorum.videoları karşı tarafa atmıyor

• quote:

Niye bu global ısrarı anlamış değilim

Üstelik EU roma geçmek öyle atla deve bir olay değil biraz araştırarak herkes çok rahat geçebilir. Artıları o kadar fazla ki saymakla bitmez yani geliştiricilerin dediği gibi ''The pure miui project'' rom o kadar saf ve temiz ki arayüz akıyor resmen ayrıca hiç bir gereksiz google ve xioami uygulaması yok. Global de olmayan tonla özellik mevcut hatta olup da çalışmayan tüm miui özellikleri de sorunsuz tıkır tıkır çalışıyor en basitinden gece modu globalde çalışmıyor sırf bunun için tonla tema değiştirdim hiç biri miui ın gerçek gece modunun yerini tutmuyor şu basit özellikten bile mahrum kalıyorsun.

Konuyu açan arkadaş kayıplarda ve ilk sayfa rezalet. Yetkim olsa ilk sayfayı adam edicem hatta EU roma geçmek isteyenler için madde madde rehber hazırlıcam ama maalesef elden bir şey gelmiyor işte.

Alıntıları Göster
    +1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSCO_CS -- 23 Mayıs 2019; 22:24:14 >

• valume kullanıcısına yanıt
    Pasaporta ortak olmak BTK tarafından yasaklandı. Haberin olsun hocam

• 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.