Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.251
Cevap
97
Favori
838.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar. Ben de v30 plus almnayı düşünüyorum. Bir yerde teşhir bir ürün buldum. Alırken kontrol ettik. Ekran değişirken önceki ekranların izi kalıyordu. Bu yüzden almadım. Baktığım yer ürünü servise göndermiş, ekranı değişip gelecekmiş. Sizlere bu konuyla ilgili bir kaç soru sormak istiyorum:
    1 - Bahsettiğim sorunun adı ne olabilir ? ( ghost screen mi, burn scren mi, ışık yansıması mı )
    2 - Böyle bir sorunla karşılaşılmış olup servise gönderen var mı ? Sonrasında ürün geldikten sonra tekrar bu sorun yaşanıyor mu ?
    Herkese iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ütopist -- 2 Aralık 2018; 5:25:24 >
  • kartalado kullanıcısına yanıt
    Hocam bu yaptığın yanlış bilgilendirme lütfen bu tarz ekran resmi paylaşma bu telefonun normal ekran süresi 4 5 6 saat olarak değişir senin yaptığın gibi kullanacaksam tuşlu nokia alırım tekrar söylüyorum deneme yapabilirsiniz anlıyorum ama indanları yanlış yönlendirmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 2 Aralık 2018; 14:58:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    Güç tasarrufu modunda kullanıyorum aod kapalı zaten siyah ekranı da severim. Arka planda çalışan bir şey yok. Önceki telefonumuda bu şekilde kullanıyorum. Daha önce bir yorum yazmışsınız şahsıma daha sonra silmişsiniz. Bilip bilmeden yorum yorum yapıyorsunuz. Konuyu uzatmak ve tartışmak istemedim. Ayrıca herkes nasıl kullanmak isterse kullanır herkesin tercihi.

• ütopist Ü kullanıcısına yanıt
    Bende bu telefonu türk telekomda incelerken aynı durum mevcuttu. Arkadaşlara burada sordum. Sorun sürekli ekranın açık kalması imiş. Şu an sorun yok. Eskiden plazma tvlerde de aynı sorun vardı. Belli bir süre normal modda kullanmak gerekiyordu. Bende o şekilde kullandım. Tv maşallah çok iyi dırumda. Ayrıca fiyatı ne kadar.

• Bende paylaşayım o zaman. az önce şarja takmadan önceki kullanım istatistiğim. Anlaşılacağı üzere oyun olayı hiç yok bende telefonu ilk günler fazla kurcalamıştım 1-1,5 gün gidiyordu son 3 gündür pek kurcalamadım zaten normalde öyle çok telefonda vakit geçirmem sadece güncelleme, kamera, sosyal medya ve telefon görüşmeleri yaptım sonuç bu ortalama bir ekran süresi elde ettim ama uzun bekleme sürem var. Bu arada sadece nfc, bluetooth vb. kapalı başka kısıtlamam yok gece açık.
    Bu arada ekran çözünürlüğünü full kullanma taraftarıyım ama meraktan soruyorum çözünürlüğü bir kademe düşürmek batarya süresine gözle görülür etki yapar mı acaba?

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

• Baveran kullanıcısına yanıt
    Bana geldi 2-3 hafta önce:)

Ayrıca çözünürlüğü bir kademe düşürmek batarya performansında hissedilir artış yaşatmadı bana. 1 hafta öyle denedim.
  • Nasıl geldi hocam söyle bizede gelsin,

• Arkadaşlar, gcam kurduktan sonra tlf kendi kendine kapanıp açılıyor. Bir iki fotoğraf çekip fotoğraflara bakarken oluyor genelde. Problemi yaşayan varmı çözümü nedir?

• harputt H kullanıcısına yanıt
    Yanlış sürüm kurmuş olabilirsin, doğru sürüm ise kaldırıp yeniden kurarsan belki düzelebilir.
  • Teşekkür ederim.

Ben kimseye yazdığım mesajı silmedim senlede sidik yarıştıracak halim yok başka cevap vermeyeceğim sana tavsiyem tuşlu telefon kullan daha uzun gider şarjın zaten v30 u da aynı şekilde kullandığın için senin için bi farkı olmaz insanları yanlış bilgilendirme, illaki heryerde çıkcak yani senin gibileri amacın ne anlamadım...
    Diğer arkadaşlar için bilgi telefonun ekran süresi 4 5 6 saat arasıdır başka hiçbir bilgiye itimat etmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 2 Aralık 2018; 15:1:10 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • atabey444 kullanıcısına yanıt
    1.6 motor bmw ler yeni gelmişti vergi avantajı falan bmw ye mi binsek derken forumlarda 5 6 lt yol bilgisayarında görüntü atanlar vardı arabayı kiraladım 12 13 yakıyor meğer resim atan herifler sıfırlayıp otobanda 90 la gidiyormuş amaç ne anlamadım babamızın malımı bunlar iyi kötü neyi varsa yazın kardeşim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimbehicayy

Ben kimseye yazdığım mesajı silmedim senlede sidik yarıştıracak halim yok başka cevap vermeyeceğim sana tavsiyem tuşlu telefon kullan daha uzun gider şarjın zaten v30 u da aynı şekilde kullandığın için senin için bi farkı olmaz insanları yanlış bilgilendirme, illaki heryerde çıkcak yani senin gibileri amacın ne anlamadım...
    Diğer arkadaşlar için bilgi telefonun ekran süresi 4 5 6 saat arasıdır başka hiçbir bilgiye itimat etmeyin
    Benim abim de öyle, konumu kapatır, ekran ışığını kısar, pil tasarruf modunu açar her zaman... Çok aptalca geliyor bana böyle şeyler, akıllı telefon kullanmanın amacı ne...

Zaten böyle insanlar telefonu kullanmıyor, telefon bunları kullanıyor.

Bak benim abim herşeyi kıstı kıstı ama ekran arıza yaptı, ne oldu şimdi...

Zorunuza mı gitti paylaşımım beğenmiyorsanız buradan ayrılabilirsiniz. İnsanlara hakaret etmek alışkanlığınız olsa gerek. Seviyesi düşük insanlat hakaret eder. Bundan sonra size 1 kelime bile yazmam. Anlayana. Mevzuyu kapatıyorum.

• kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    Boşverinn kendiniz takılın.

Zoruma giden bir durum yok. Ayrıca telefon bana hizmet ediyor ben telefona değil. Belliki bu telefon senin hayatında büyük bir yer kaplıyor ki keşke böyle olsa dediğin şeyi gerçekmiş gibi lanse etmişsin üstüne kendini de inandırmissin bu normal değil. 30 saat ekran süresi alsan da umrumda değil. Arkadaşın verdiği araba örneğinde olduğu gibi gerçek dışı paylaşımlar yapıp insanların aklını karıştırmaya gerek yok. Bu telefonun ortalama pil ömrü 5 veya 6 saat. Ha sen diyorsan benim LG ile aramda değişik bir bağ var bana özel telefon üretmiş onu bilmem çünkü nihayetinde 3300 mili amperlik bir pilden bahsediyoruz. Sana oyuncağınla mutluluklar

Telefon benim dünyam da önemli biryer tutmuyor sadece ucuza aldığım için batartarya performansını beğendim. Düşük performans kullanırsak uzun bir süre dayandığını belirtmek için paylaştım. Ayrıca kimseye hakaret etmedim . Bunu kibar bir dille ifade etseydiniz daha iyi olmazmıydı. Rahatsız olduğunuzu düşünerek paylaşımları sildim. Ayrıca şu anki fiyatlarda bu telefonu almazdım. Marka benim ortağım değil. 3000 li fiyatları verecek olsam iphone 7 plus alırdım. Burdaki çoğu paylaşımı beğenmek zorunda değilsiniz ben de değilim ama saygı duymak zorundayız. Paylaşımları eleştirebiliriz fakat tanıdığımız veya tanımadığımız kişilerin kişiliğini eleştirme hakkımız yok.

• Pil muhabbeti gereksiz sakız olmuş bu cihazın ortalaması herşeyden biraz takılırsan oyun internet whatsap vs.gibi 5-6 saati geçmez ki standartlar içindedir %80 telefonlarda bu performansı verir.Bu kıstasın parasıyla alakası yoktur 500 mah bile fark olsa en fazla 1 saat fark eder ilerisi yoktur.

Ben isim vermeden "gerçek dışı" paylaşımlar yapanları hedef aldım. Eminim sende bu tür insanlarla karşılaşınca pek dikkate almamışsindir. Ekran görüntüsü koyup altına da herhangi bir açıklama yapmadığın için seni de onlardan biri gibi gördüm keşke arkadaşlar şunları şunları yaptım durum böyle deseydin. Senin o gerizekalı diye tabir ettiğim kişilerden olmadığına ikna oldum böyle bir polemiğe girip kırdıysam özür dilerim ve yaklaşımın için de ayrıca teşekkür ederim.

Ne kadar seviyesiz bir mesaj, beğenen var bir de bu mesajı. Paylaşılan şarj performansları sayesinde karşılaştırma yapma şansımız oluyor, aşağı yukarı aynıysa sorun yok diyerekten kullanmaya devam ediyoruz ki birisinin ekran açık kalma süresi 2-3 saatti, anormallik olduğunu anladı ve sorununu çözdü. Neden zorunuza gitti? Herkes istediğini paylaşmakta özgür, boş boş mesajlar atıp insanın canını sıkmayın.

• 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.