Şimdi Ara

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) (213. sayfa)

10 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 36 Misafir (10 Mobil) - 30 Masaüstü16 Mobil3 iOS
5 sn
73.127
Cevap
1.796
Favori
6.026.011
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
248 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ayrica isbankasi iscep uzerinden gunluk kazandiran diye gunluk faiz veren bi sistem koymus ama oranlar gercekten komik bankaya bagliligi olanlar icin degerlendirilebilir

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acebi

ayrica isbankasi iscep uzerinden gunluk kazandiran diye gunluk faiz veren bi sistem koymus ama oranlar gercekten komik bankaya bagliligi olanlar icin degerlendirilebilir

Enpara app uygulamasında günlük düsünüyorsanız cok daha iyi.

https://www.qnbfinansbank.enpara.com/mevduat-oranlari/mevduat-faiz-orani.aspx?mode=vadeli

0 - 100.000 TL arası %18
    100.000 - 250.000 TL arası %19
    250.000 TL ve üzeri %20 günlük oranlar

• DaddyCooL88 D kullanıcısına yanıt
    ING tutar bağımsız 22 veriyor. Enpara'nın günlüğü de aylığı da hiç rekabetçi değil.
  • Yazık ya enflasyon olmuş 25'ken para göz göre göre eriyecek resmen. Böyle oran mı olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: roadmaster170

bir miktarlr param var bi kismiyla gram bir kismiyla mevduata yatrmak istiyorum fakat hangi bankay secmem konusunda cok kararsz kaldm enpara yada ing bank nasildir
    Vakıf katılım altına 3 aylık %2.90 veriyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersin584

Hocam benim döviz mevduatı da aylık vadelideydi Bu 2 ay çok kötü düşüş oldu. 50 dolar için yanlış bir yatırım yaptık bence. Düşeceği ni öngörüp tlye geçmek lazımdı diye düşünüyorum
    Reel enflasyon %40, resmi makyajlı enflasyon %25 ken, %22-23 mevduat faizi almak benim için anlamsız...

dolarda bekleme gücünüz varsa orta vadede yine yüzünüzü güldürür...

bunlar benim düşüncem ve beni baglar..

TL sadece Türkiyede TL dir... Usd ise dünyanın heryerinde usd dir...

• Dolarda dibi yakalayıp yapıştırmak lazım aslında. Mevduat 30 ları görüp 23lere geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: rush10

Dolarda dibi yakalayıp yapıştırmak lazım aslında. Mevduat 30 ları görüp 23lere geldi
    dolarda dip belli değil ki alırsın daha düşer iki sene böyle de kalabilir şu an abd ile politika iyi durumda pişman olmak var 27 orandan bağlayacam gibi 6 ay
  • quote:

Orijinalden alıntı: dwho

dolarda dip belli değil ki alırsın daha düşer iki sene böyle de kalabilir şu an abd ile politika iyi durumda pişman olmak var 27 orandan bağlayacam gibi 6 ay

Alıntıları Göster
    Seçim sonrası için dolar ve piyasa beklentilerini bir araştırın derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Quattro

ING tutar bağımsız 22 veriyor. Enpara'nın günlüğü de aylığı da hiç rekabetçi değil.
    Bankalar resmi tefeci hocam,yıllık rekor karlar açıklıyorlar, birde eskiden kriz olduğunda para bulamazlardı, şimdi bireysel anlamda nerdeyse herkeste para var, Ecevit zamanı krizde akıl almaz repo faizleri veriyorlardı, şimdi mevduat sorunları yok, kimse işletme kurmuyor, paralar repoda faizde..

• YKB e-mevduat 100k üstü için 32-92 gün %23,35 93-184 gün %24,15 teklif ediyor. İlk mesajda göremedim ilgilenenlerin bilgisine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quattro

Yazık ya enflasyon olmuş 25'ken para göz göre göre eriyecek resmen. Böyle oran mı olur?
    Negatif faiz verdiğimiz için zaten dolar 3,80 den 7.20 lere gitti,

Hala negatif faize devam ediyoruz
  • Fiba 6 aylığı 27 den 25.50 ye çekmiş.

• Vakıfbank arı hesap %23 olmuş bilginize bugün ona geçtim

• Dolar veya euro da kimi önerirsiniz?
  • vakif bank 23.5 teklif etti. cekerim blofunu yemedi. cektim qnb finansbank 24.5 a 60 gun koydum. Kamu bankaları 23.5'a fixlenmiş gibi görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaddyCooL88 -- 17 Kasım 2018; 11:28:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azstek

Dolar veya euro da kimi önerirsiniz?
    Usd için ben yeni bağladım, bulabildiğim en iyi oran fiba nın 32 gün için %6 hoşgeldin oranıydı... Gerçi eski çalıştığım şekerbankada sabah sorduğumda 32 gün için %5 vermişti, öğleden sonra arayıp %6 teklif ettiler, fibaya söz verdiğim için oraya yatırdım.

• ING'den boyle bir mesaj geldi. Ama ne kadar oran verdiklerini goremiyorum. Para aktarmam mi lazim. Normalde hosgeldin faizi sürem dolmustu. Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları)

• quote:

Orijinalden alıntı: blackeagle001

ING'den boyle bir mesaj geldi. Ama ne kadar oran verdiklerini goremiyorum. Para aktarmam mi lazim. Normalde hosgeldin faizi sürem dolmustu.
    Güncel Hoşgeldin Oranı Yapmışlardır.

• Biri bilgilendirirmi günlük faizde pasif para bırakmadan en yüksek oranı kim verio?

• 
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.