Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (157. sayfa)

4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 8 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü4 Mobil
5 sn
15.448
Cevap
515
Favori
1.839.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
14. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kullnanım amacın önemli sık alişveriş yapıyorsan şu anda cepteteb yüksek alişveriş yapıyorsan enpara
  • 33muerkaan33 3 kullanıcısına yanıt
    Hocam öğrenciyim küçük meblağlarda fakat sık alışveriş yapacağım ve kart aidatının mümkünse olmaması veya çok düşük olması tercihim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GlaDiAaToR

Arkadaşlar kartım geldi. Kartın arka tarafını imzala falan diyor. Ne yapmalıyım ?
    İmzalamıyor kimse şubeye versen bile bu niye imzasız dediklerini duymadım

Özeti gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öğrenci arkaşlar için üniversiteb bonus da çok iyi. 6 tl civarında bir yıllık aidatla bonus un tüm kampanyalarından yararlanıyor

• 5 aydır kullanıyorum hiç limitte yükseltmedim.

• Son günlerde en parayla ilgili şikayet varda bir sürü ilanlar var

• Ben basvurdum verdikleri limit 2000 tl babam basvurdu verdikleri limit 45 bin tl 😁😁😂😂

• quote:

Orijinalden alıntı: smhzhl

Ben basvurdum verdikleri limit 2000 tl babam basvurdu verdikleri limit 45 bin tl 😁😁😂😂
    Limite bak ya harika.. Bu konuda rekor işte.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende yeni tasarımı bekliyorum

• merhaba yeni ise basladim bir bucuk ay oldu red almamak icin nasil bir basvuru yapmaliyim
  • cuzza kullanıcısına yanıt
    2 sene öncesini yazın işe başlamaya

• cono01 kullanıcısına yanıt
    malesef hocam ise yaramadi diger kart onayinda banka kredi notlariniza ve kredi karti borclariniz onceliklidir diyor ilk kredi kartim olacak oysaki
  • cuzza kullanıcısına yanıt
    Kolpa bilgi girsek sıkinti oluyor mu hocam yani kanit isteniyor mu kart teslimi sirasinda?

• tunaykr kullanıcısına yanıt
    Axess candır, kartı alalı daha 2 ay olmadı ama öğrenci halimle şu ana kadar yaklaşık 125 tl chippara kazanmışım. İlk sene kart aidatı da yok diye hatırlıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: gothamcity

Axess candır, kartı alalı daha 2 ay olmadı ama öğrenci halimle şu ana kadar yaklaşık 125 tl chippara kazanmışım. İlk sene kart aidatı da yok diye hatırlıyorum
    Hocam ben yılda 3-4 defa anca kullanacağım. Chip para birikeceğini sanmıyorum o yüzden aidatsız kartlar önceliğim. Kredi kartı bulundurma amacım ise zor durumlarda yanımda ne olur ne olmaz bulunsun diye. Galiba en uygunu Enpara
  • strat41 S kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba hic kredi karti olmayan biri enparadan kredi karti icin onay almasi zormu surekli ret aliyorum sigorta tarihinemi bakiyorlar oncelikli
  • Bana mevduat ve e mevduat arasındaki farkı anlatır misiniz. E mevduat olunca internetle alakalı bir sıkıntı yasar miyim çalınma vs bilgi almak istiyorum.

• strat41 S kullanıcısına yanıt
    Hocam basvururken tamamen dogru bilgileri mi giriyorsunuz?

İs baslangic tarihi, maas vb farkli girsek kart alirken finansbank temsilcisi gelip soruyor mu yoksa kurye direk teslim edip gidiyor mu?

• 2. yıl için de alabilir miyim? 2 yıllık bir kampanya diye biliyorum. 1 kere almakla mı sınırlıyız yoksa 2. yılda da alabilir miyiz 100 tl aidat?
  • İlk 12ayda 100tl ikinci 12ayda tekrar 100tl

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.