Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.489
Cevap
101
Favori
469.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

Bu bildirimlerin böyle dağınık olarak gelmesinin bir çözümü yok mu? Çok sinir bozucu. Hem gruplamiyor hem de karmakarışık. Bugüne kadar hiçbir cihazimda bunun gibi birşey ile karsilasmamistim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Miui Global 8.5.4.0_7.0 Mod

Miui Türkiye sayfasında paylaşımda bulundum takip etmek isteyenleri bekliyoruz.......

https://forum.miuiturkiye.net/konu/xiaomi-redmi-not-4x-global-8-5-4-0_7-0_escobar1945-mod.15802/#post-163268

• Lirikal Militan kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam çok faydalı olur gereksiz fazla uygulama var google da cabasi zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • imei gömülü cihaz kullanan varmı iyi yada kötü yanları nelerdır
  • mkyanar M kullanıcısına yanıt
    Maalesef hocam ios teki gibi duzenli bildirim cubugu bizde hala yok. Ne gruplandirma olayi ne de bildirimden cevaplama gibi ozelliklere sahip degiliz hala.

• Bana kalırsa yeni güncelleme şarj durumunu olumsuz etkiledi. Eskisine göre iyi değil gibi.

• Arkadaşlar bu miui ' de rehberi içe aktar, dışa aktar , vcf dosyası olarak yedekle, simden içe aktar, simden dışa aktar gibi seçenekler nerede?

• 8.5.2.10 kullanıyordum. A7 N sevdasına güncelledim ama pil resmen ölmüş. En az bi %30 fark var. Oyun oynamadığım zaman 11 saat üstü ekran süresi alıyordum. Oyunla 8-9 saat civarı. Şimdi o sürelerde müthiş kayıp var. A6 8.5.2.10 sürümüne üşenmezsem flaslamayı düşünüyorum.

• cedayroy C kullanıcısına yanıt
    rehbere girin, son uygulamalar tuşuna basılı tutun.

• quote:

Orijinalden alıntı: TacoNikky

rehbere girin, son uygulamalar tuşuna basılı tutun.

Teşekkür ederim

Peki tüm rehberi google hesabına nasıl yedekleyebilirim?

• imei gömülü cihaz kullanan varmı iyi yada kötü yanları nelerdır

• quote:

Orijinalden alıntı: teeKin

imei gömülü cihaz kullanan varmı iyi yada kötü yanları nelerdır

Ben kullanıyorum hocam hiçbir problem yok

• Telefonum sarj soketi bozuluyor, defalarca tak cikar yapiyorum tutturana kadar. Sarj almiyor cozemedim. Bi iki kere olmustu kablo oynasinca sarj olmadigi ama simdi cok sık yapıyor. Kapatiyorum sarja takiyorum defalarca ac kapa yapıyor ekrani bi sarj aliyor bi almıyor. Deli edecek beni. İstanbul Avrupa yakasinda yaptırabilecegim saglam neresi var.

• redmi note 4x in 3/32 ve 3/16 olarak 2 çeşidi var global rom lu.

farkları sadece bellek büyüklüğümü , donanımsal fark ta varmı ( kamera gibi ) ?

3/16 da B20 band yok galiba sadece vodafone 4g de sorun yaratıyor diye okudum , 4g çok önemli değil benim için , 3g dede aynı sebeke sorunu yapıyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lirikal Militan

Telefonum sarj soketi bozuluyor, defalarca tak cikar yapiyorum tutturana kadar. Sarj almiyor cozemedim. Bi iki kere olmustu kablo oynasinca sarj olmadigi ama simdi cok sık yapıyor. Kapatiyorum sarja takiyorum defalarca ac kapa yapıyor ekrani bi sarj aliyor bi almıyor. Deli edecek beni. İstanbul Avrupa yakasinda yaptırabilecegim saglam neresi var.

Facebook Çin grubunda onur kar var o arkadaş İstanbulda bu işlerden anlıyor yardımcı olur

• cedayroy C kullanıcısına yanıt
    Ayarlar / Sistem Uygulamaları / Kişiler

• Lirikal Militan kullanıcısına yanıt
    Hocam gm discovery den beri micro usb kablonun çentiklerini törpülerim. Böylece kabloyu soketten çıkarırken sokete zarar vermez. Sizde de öylemi bilmem ama cihazla gelen kabloyu törpülememe rağmen takıp çıkarırken zorlanıyordum. Bende farklı bir kablo kullanmaya başladım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler ekran sürelerinizi paylaşır mısınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: DiskoKralı

Beyler ekran sürelerinizi paylaşır mısınız?

hocam benim batarya bitime doğru ekran görüntüsü paylaşırım sizinle en son dün bu saatlerde şarjdan çıkartmıştım 24 saat oldu yani 4 saat ekran süresi var 1 saat konuşma yaptım 4g devamlı açık 2 hat birden kullanıyorum şuan şarjım %55 bakalım yarın süreler ne olacak tahminim 4g ile en kötü 8-9 saat ekran süresi ve 2,5 gün bekleme süresi alacağım
  • baba1993 kullanıcısına yanıt
    Kokten gitmezse iyidir biraz daha bekliyorum. Bazen sorun var bazen yok. Hakkımda hocam gruba uyeydim bi iletisim kurarim.

• 
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.