Şimdi Ara

cccam tavsiyesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
8
Favori
57.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• aliexpresten birkaç satıcıdan test aldım dikkatimi çeken şey şu oldu genelde christina1.noips.me Olarak başlayan
    sserverler veriyorlar anlamadım Bunlar aynı yerdenmi bağlantı yapıoyrlar Birde aliexpresteki satıcılar ilanlarını çabucak yayından kaldırıyorlar ve alış verişte
    15$ gibi bir wirles adaptörü satın almış gibi yapıyorsunuz ama ürün gelmiyor eleman ürün yerine cod veriyor gibi hikayeler var
    Neden bundan kıllandım derseniz Eylül uydu Yada fullcccamserver sitesinden tets istediğinizde sizin isminizden oluşan bir cod veriyorlar
    buradanda şunu anladım bu elemanlar internetten 24 saatlik server ler bulup bize kakalamaya çalışıyor olabilirler Kanallar çok hızlı açıyor
    ama sonra bir takılıyor birdaha uzun süre açmıyor
    Yerli sistemlerden aldığınızda bazı kanallarda örnek (Trek)gibi kristellenme biraz takılma olur yine devam eder diyer birçok kanal gayet temiz izlenebiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ozen yuksel

https://tr.aliexpress.com/item/HDD-Player-Europe-4-Lines-cccAmlies-HD-Cline-Server-Best-Stable-and-Fast-Support-Web-TV/32763394206.html?spm=2114.010208.3.41.UqgCmj&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2_10091_10090_10088_10089,searchweb201603_1&btsid=9efec9af-7e76-4afe-a42f-b936f72f4ab4
    Bu siteden(http://www.iptvcccamserver.com ) Yarım saat önce test aldım Şaşırtıcı
    açarken az biraz bekletiyor ama hiç takalmadı
    Benim ençok takılan kanal olarak (Trek ) Canımı sıkıyordu gayet iyi takılmadan çalışıyor aliexpresten 3 türkiyeden 3 server denedim
    Bu en son denediğimi beyendim doğrusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fınıshed ın chına -- 11 Kasım 2016; 19:53:58 >

• CCCAM bitti artık neredeyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fınıshed ın chına

aliexpresten birkaç satıcıdan test aldım dikkatimi çeken şey şu oldu genelde christina1.noips.me Olarak başlayan
    sserverler veriyorlar anlamadım Bunlar aynı yerdenmi bağlantı yapıoyrlar Birde aliexpresteki satıcılar ilanlarını çabucak yayından kaldırıyorlar ve alış verişte
    15$ gibi bir wirles adaptörü satın almış gibi yapıyorsunuz ama ürün gelmiyor eleman ürün yerine cod veriyor gibi hikayeler var
    Neden bundan kıllandım derseniz Eylül uydu Yada fullcccamserver sitesinden tets istediğinizde sizin isminizden oluşan bir cod veriyorlar
    buradanda şunu anladım bu elemanlar internetten 24 saatlik server ler bulup bize kakalamaya çalışıyor olabilirler Kanallar çok hızlı açıyor
    ama sonra bir takılıyor birdaha uzun süre açmıyor
    Yerli sistemlerden aldığınızda bazı kanallarda örnek (Trek)gibi kristellenme biraz takılma olur yine devam eder diyer birçok kanal gayet temiz izlenebiliyor

dostum ben sana diyeyim burdan 150 tl ye alınanlarla arasında hiçbir fark yok..ben çok denedim bedava günlük cccamları ama bir süre sonra sıkıyo çok uğraştırıyo..bence bunlar günlük değil. bende çok nadir donma oluyor yok denecek kadar az. hotbird astra fulle yakın yani cccam ile izlebilenlerin hepsini açıyor...tek sıkıntısı 1 yıl boyunca kullanabilecemmi acaba...cccam zaten ucuz artık..60-70tl cihazların yanında bedava 1 yıllık veriyorlar..bence aliexpresste toptan satıyorlar zaten çoğu ürün ülkemize göre baya ucuz.

benim aklıma takılan 4 cline meselesi bende 4 tane cccam satırı var..acaba 4 ayrı cihazda kullanabilirmiyim cccamı.

• bide ilanları yayından kalktıktan 3-5 saat sonra yeniden aynı satıcı tekrar ilanı aktif ediyo...neden böle yapıyolar bende anlamadım. ama yüzde 95 in üzerinde olumlu yorum yapan satıcı olursa sıkıntı çıkmaz gibime geliyor...ama takdir tabiki sizin...saygılar
  • quote:

bide ilanları yayından kalktıktan 3-5 saat sonra yeniden aynı satıcı tekrar ilanı aktif ediyo...neden böle yapıyolar bende anlamadım. ama yüzde 95 in üzerinde olumlu yorum yapan satıcı olursa sıkıntı çıkmaz gibime geliyor...ama takdir tabiki sizin...saygılar

Ben hepi topu 6tane kadar server ilanı gördüm onlarında geribildirimleri görsel şekilde yayınlamış yani malum ilan n altına yazılmamış bu arada bir uydu paylaşım sitesinden günlük baya işe yarar server ler paylaşıyorlar fakat dediğin gibi ikide bir bunlarla uğraşmak can sıkar 6 tanı yerli yabancı test denedim bşrtanesi aşırı derecede etkiledi kusursuzdu sizin kullandığınız aliexpres ürünü varsa ve iş görüyorsa satıcı adını verirmisin malum ilan linki kaldırılmış olabikiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aliexpress'de cccam yasaklandığı için günübirlik kaldırılıyor. Aliexpress'de cccam'leri görmek için aramaya cccam yazıp fiyatı düşükten yükseğe sıralayın.

• quote:

quote:

bide ilanları yayından kalktıktan 3-5 saat sonra yeniden aynı satıcı tekrar ilanı aktif ediyo...neden böle yapıyolar bende anlamadım. ama yüzde 95 in üzerinde olumlu yorum yapan satıcı olursa sıkıntı çıkmaz gibime geliyor...ama takdir tabiki sizin...saygılar

Ben hepi topu 6tane kadar server ilanı gördüm onlarında geribildirimleri görsel şekilde yayınlamış yani malum ilan n altına yazılmamış bu arada bir uydu paylaşım sitesinden günlük baya işe yarar server ler paylaşıyorlar fakat dediğin gibi ikide bir bunlarla uğraşmak can sıkar 6 tanı yerli yabancı test denedim bşrtanesi aşırı derecede etkiledi kusursuzdu sizin kullandığınız aliexpres ürünü varsa ve iş görüyorsa satıcı adını verirmisin malum ilan linki kaldırılmış olabikiyor

Toprock Smart Home Solutions..... bu kullanıcı adından aldım ben 3 hafta önce falan...şuan çok iyi maaşallah..adam satışa devam ediyo. yukarıdaki arkadaşın dediği gibi arama kısmına cccam yazıp fiyat a tıklayarak aktif olan ilanlara ulaşabilirsiniz.

• Cccam ile digitürk ve dsmart izlenebiliyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: yuzyirmi

Cccam ile digitürk ve dsmart izlenebiliyor mu

Hayır. Yıllardır çözülemiyor. Ondan evvel izleniyordu. Digitürk ile dsmartın şu anki sistemleri çözülemez düzeyde bir sistemdedir.

• cccam bitmek üzere bilindiği gibi ama tvboom diye aratın bi ordaki denemeye bakın.Ayrıca birde smartcccam yazın aratın sitesinden testini gönderiyor 2 cline halinde bu ikisi şimdiye kadar test ettiklerimin arasında gayet güzel ayrıca aliexpressten bile aldım parayla takılma oluyor istediğim paketleri açmıyor vs iyi değil aliexpresten alınmaz
  • Eğer cccam istiyorsanız,size tavsiye verebilirim.
  • Aliexpresten alipta 12 ay sorunsuz izleyen varmi

• quote:

Bu siteden(http://www.iptvcccamserver.com ) Yarım saat önce test aldım Şaşırtıcı
    açarken az biraz bekletiyor ama hiç takalmadı
    Benim ençok takılan kanal olarak (Trek ) Canımı sıkıyordu gayet iyi takılmadan çalışıyor aliexpresten 3 türkiyeden 3 server denedim
    Bu en son denediğimi beyendim doğrusu
    https://www.iptvcccamserver.com/ sadece cccam konusunda değil iptv de çok iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cccodes -- 20 Mart 2018; 20:43:50 >
  • tavsiye verebilirim arkadaşlar...
  • astra csat paketini açan server tavsiyesi varmı arkadaşlar.
  • 36e ntv+ rus paketini stabil açan server tavsiyesi lazım
  • Lütfen açıklığa kavuşturun.

Satın aldığımız bu abonelikleri örneğin CCCam server. Hem yazlıkta hem kışlıkta yani iki ayrı evde (ama hiç bir zaman aynı anda değil)izleyebilir miyiz?
    Kural nedir?
    İki seferdir başıma geliyor. Galiba kapatıyorlar ve server bağlantısı yapılamıyor.
    Param boşa gidiyor. Aramalara da cevap vermiyorlar..

aklimızda tutalım;
    - uydu alıcılar farklı marka ve tip,
    - İnternet bazen GSM üzerinden bazen Sabit,
    - IP adresler değişiklik gösterebilir.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.